Annemle ve kardeşimle çok saçma bir konuda kavga ediyoruz hep?

ya ben bir şeyle meşgulken biri bıdı bıdı konuşunca deliriyorum. bide mantıklı konuşsalar neyse. mesela bilgisayarda bir araştırma yapıyorum, bir şey okuyorum kardeşim arkadan ''çikita muuuuz'' diye şarkı söylüyor. annem akrabayla 2 dk süren telefon konuşması hakkında yarım saat konuşuyor ''ne söylediler ne olmuş'' diye. ya normalde olsa dinlerim ama 1-2 cümle dinleyip sonra tekrar işime dönemiyorum, annem çok panik biri normal zamanlarda kafamı şişirmesini geçtim bilgisayarda ödev yaparken bile azarlıyor, sürekli bir sorunları var nedense. al yine geldi...
biliyorum çok salakça ve ergence bir sorun ama artık sinir olmaya başladım, sabırlı biri değilim, kargaşaya dayanamam olmuyor yani, sürekli telaşlı annem. ayrı odamda yok. ne yapıcam ben?

Güncellemeler:
1ay Ya böyle olunca saçma sapan konuşuyorum, sinirleniyorum, daha ne kadar saygısız olabilirimki? Gerçekten sinir bozucu. Anneme günde 10 defa bildiğiniz "sus" diyorum :(
1ay Güncel

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• yapacak bişey yok onlar senin ailen sen karakterinden ödün vermeyeceğin gibi onlarda vermeyecek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...