Lazer epilasyon yaptıranlar

arkadaşlar epilasyona gidicem pazartesi günü ama beni korkuttular acıyo gibi bir dünya şey söyleyen oldu yaptıranlar bana bilgi verebilir mi ve bu işlem bittikten sonra tamamen kıl çıkması duruyor mu ufak tefek çıkıyor mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• biraz acıdığı doğru. böyle sivrisinek ısırığı gibi acıyor.

Erkekler Ne Diyor 7

• 1 defa yaptır kurtul.

• çıkmaz anasını satım yaptır:D

• Offfff. Canın çıkıyor acıdan.

• bu nasıl bir tembelliktir allahım vücuda meydan okuyup doğasını bozacak kadar

• e sana ağdayla mutluluklar o zaman batista :D

• 1,5 mm olunca yaparım 15 te bır hem sevgılımde bayılıyo sırf ona ıyı gorunmek ıcın yoksa cekılmez:)

• hayatında kaç kere ağda yaptın söylesene ?

• epilasyon candır epilasyon heyecandır :) korkma :)

• ben epilasyoncuyum hayır yaptıktan sonra uzun müddet cıkmaz cıksa bile genital bölgeyse az cıkabilirr

• bende lazer epilasyona gidicem gitmeden önce yorumlara bakayımda bilgi edineyim :D

Kızlar Ne Diyor 6

• kıl kökleri yandığı için sanki cildinde ütü gezdiriyorlarmış gibi bir his oluşuyor. "hava üfleyen bişey yok mu vantilatör getirin bana" diye sayıklamıştım bir ara. evet acıtıyor baya. aşırı sıcaklık ve yanma hissediyorsun.o tüyler dökülüyor ve çıkması çok daha uzun zaman alıyor öncesine göre.eskiden hergün elimde cımbız aynada takılırdım. ilk seansım olmasına rağmen çok daha pürüzsüz şimdi yüzüm.5 seansta hallolur dedi.bakalım...

• ben de bu ayın 20sinde başlıyorum hayırlısı. bilen biri yaparsa ayrıca ufak tefek tüyleri bile yakıyomuş o yüzden tekrar çıkmıyomuş ama kimisi bıraktığından ufak kalanlar ilerde büyüyomuş sen tekrar çıktı sanıyomussun

• kılın yapısına bağlı.iyi işlem görürse kalmayadabilir.velevki kaldı iğneli ile devam ederler.

• genetal bölge ve bacak :)

• bölgeye göre değişir ama lazerden daha ağrılı olduğu kesin.

• iğneli acıtıyomu :)

• biraz aciyor kizariyorda ama deger

• hayir kuzenim cok para vermisti zamaninda o dedigine hicbi ise yaramadi dayanirsin canim sonuc sonra mükemmel oluyor bikini bölgesi biraz fazla aciyor ama seanslarin bittiyinde gör asil sonucu :)

• peki bu eczanede satılan bir krem varmış uyuşturuyormuş işe yarıyor mu acaba

• Ben gidiyom canım evet biraz acıyo hazırla kendini

• ondan kurtulmak için yapıyorum zaten yoksa zararlı oldugunun farkındayım yazın özellıkle cok zor oluyo

• Korkma ağda bile acıtıyo

• acıya hiç dayanamıyorum :(

• e elbette acıyor ama çok fazla değil yanma oluyor biraz. tüm seanslarını bitirdikten sonra zaten çıkıyor ama tüy gibi. hem fazla değil tek tük.

• rica ederim :)

• bana da dediler hiçbir şekilde alma diye ama dökülmüyor ki o tek tükler uzayacak gözüme batıyor

• Ama bana dediler ki sakın öyle alma lazer bittikten sonra hiç bir şekilde cımbız falan alma dediler :S

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...