Nasılsınız ks' nin en değerleri üyeleri?

Ben iyi değilim mesela kendimi çok çaresiz hissediyorum çünkü dün babam tutuklandı 18 yaşındayım diğer arkadaşlarım gibi hedeflerime hazırlanamıyorum ders çalışmak yerine işte çalışıyorum annem çalışamıyo bir nevi evi ben geçindiriyo gibiyim ve hem çalışıp hem okumak çok zor hayallerim hayal oldu bu çok zoruma gidiyo sanki herşey bitmiş gibi

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Her insanın kendi yaşamı bir an önce sindirip hayatına devam et

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah yar ve yardımcın olsun. Bende bir nevi ev geçindirmek zorunda kaldım Zamanında. Asla hayallerinden vazgeçme, onları sadece ertele. Liseyi açıktan oku, üniversiteye gir, yüksek ihtimal burs çıkacaktır. Bu sana destek olur. Anketörlük yap. Part-time çalış, zor değil inan her üniversite öğrencisi bu tempoda. Yeter ki liseyi bitir ve sınava hazırlan. İlk sene olmaz ama ikinci sene mutlaka olur kardeşim. Allah yardımcın olsun.

1|0
    0|0
    • 1ay

Anketörlük nedir çok şükür liseyi bitirdim yeni mezun oldum bu sene

• 1ay

Anketörlük benim zamanımdaydı hala var mı bilmiyorum Google a bir anketörlük şirketleri yaz, sokağa çıkıp anket dolduruyorsun kısaca. ama şimdi broşür dağıtma işi yapabilirsin aynı paraya geliyor hemen hemen.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben annem tutuklandigimda 10 yasindaydim. Ve gelecek diye bekliyordum. Cok zor ben biliyorum karanlik soguk odada hic sabah olmayacak gibi hissediyorsun ama gececek alisacaksin. Benim gecti bazen annemin varligini unutuyorum bile.

1|0
    0|0
    • 1ay

Kıyamam sana yaa bitanem benim

• Iyi denilecek turden.

1|0
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun😕

1|0
    0|0
  • Şükür sen nasılsın gizlican?

1|0
    0|0
  • İç güveysinden hallice.

1|0
    0|0
  • Bende idare ederim seninde durumun cok iyi degil ama olsun cok uzme kendini

1|0
    0|0
  • umudunu yitirme sana sadece bunu söylüyorum benim babam daha beter çünkü hayırsızın teki

1|0
    0|0
    • 1ay

Benim babamda öyle hayırsız hiç sevmiyorum onu sadece kimlikte babam

Yükleniyor...