Arkadaş olarak gördüğün birine hergün mesaj atarmisiniz?

Diyelimki üniversiteden bir kızla tanistiniz ama öyle sevgili anlamında değil tesadüf. Eğer hoslandiysaniz her gün mesaj atarmisiniz yoksa hoslanmadiysaniz işiniz bile olmazmi. Her gün mesaj atan erkek ne demek oluyor normal bişey mi bu

Güncellemeler:
1ay Ya bana şey dedi çok iyisin sıcakkanlisin , cok güzel guluyosun , gözlerinin rengi çok hoş filan. güzelsin bile dedi 😂😂😂😂 ama halen daha bir halt anlamadım

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Senden hoşlanmıştır samimi olmaya çalışıyordur , sen çocuktan hoşlanmıyorsan teknik konular dışında cevap verme...

1|0
    0|0
    • 1ay

Ya başına bela olmuş gibi oluyorum filan dedi. BENDE yok diyorum ama öyle diyince iyice atıyor mesaj.

• 1ay

hoşlandığın erkeklerden bahset :)

• 1ay

Eski konuştuğum çocuk tan bahsettim ama işe yaramadı 😂😂😂😂

En İyi Kız Görüşü

• Unide arkadasima her gun mesaj atan insan ortam icin ya da bir erkek bir kiza atiyorsa mesaj surekli eve atmak icindir ya da not almak icin bir cikar icindir bence cok guvenmemek gerek. Ama tabi belki iyi niyeti vardir herkese boyle bir damga yapistirmak yanlis olur

1|0
    0|0
    • 1ay

Eve atma niyeti olanları anladım ama bunu anlayamiyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• atmam

1|0
    0|0
  • İlgileniyordur, ben sıradan birine atmam gerçi hoşlandığma da atmam

1|0
    0|0
  • Yaa yine o essiz guzelliginle etkilemissin en yakin arkadaslarini sapsal ya tanrim bu kiz cok tatli :D :D :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok ya onu demedim ki😂😂😂😂😂 ya ben öyle kendini beğenmiş herkes beni beğeniyorcu bu kız değilim. AMA arkadaş olarak muhabbet ettim sadece

• 1ay

Ya derslerle ilgileniyorum tabi. Ama bir konusak dedik aldık başımıza belayi

• 1ay

Hahahaha saka saka toplu katliam demek anlami neyse beynini yormym artik iyi geceler ;)

• senden yüz bulsa açılacak 😄

0|0
    0|0
    • 1ay

Begenmiyorum ben çocuğu bana uygun değil

• 1ay

Ne yapmalıyım

• 1ay

yüz vermezsen söyleyemez zaten gözlerin falan çok güzel diyormuş çok yüz verme mesajlarına fazla cevap verme onunla ilgilenmediğini anlasın

• Çok yalnızsa hergün mesaj atabilir

1|0
    0|0
    • 1ay

Yani ne bileyim çok sosyal bir tip değil ama arkadaşları var yani neden bana atıyor

• 1ay

İlgisi var size ozaman

• 1ay

Olmasın ya ben sevmiyorum ki onu. Normal erkek arkadaşlarım olsun istiyorum sevgili değil

Kızlar Ne Diyor 5

• normal

1|0
    0|0
  • Hoşlanıyo ıste

0|0
    0|0
    • 1ay

Benim onu sevmediğimi biliyor. Ben hoslanmiyorum. Yanlıs anlama diyor beni

• 1ay

Bilmem artık

• arkadaş diye bir kavram var sonuçta atar bence

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben ondan hoşlanmıyorum. Gerçi çocuk öyle bişeyde demedi. Ama bir sıcakkanlı olalım dedik hemende yanlış anlaşılıyor ne biçim bu erkekler

• 1ay

Ya beğenmiyor um ki ben onu. Cidden mesafeli olmak lazımmış. Ben sıcakkanliyim ama yanlış anladı

• 1ay

O zaman soğukkanlı ol artık

• Atarım muhabbeti iyiyse

1|0
    0|0
Yükleniyor...