Kendimi yapayalnız hissediyorum?

Ailemden uzakta bir şehirde okuyorum
kimse arayıp sormuyor, bir ihtiyacın var mı diye sormuyorlar. Bursla geçinmeye çalışıyorum.
Çok yalnızım, üst üste yakıyorum sigaraları, geçmiyor.
Olupta olmayınca en ağırı işte

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• ögrencinin askerin parası olmazsa gurbette sıkıntıya düşermiş maddi geç maneviyat önemli sende oda yok

1|0
    0|0
    • 1ay

Bayılıyorsunuz dimi insanları kırmaya üzmeye, tanımadan yargılamaya
      Maneviyat yok ne demek? Sen kimsin beni bu şekilde yargılayabilirsin?
      Paramı derdim sence? Kimse arayıp sormuyor. Annem saçını boyatıp resim atıyor, kızım açmısın açıktamısın demiyor. Sen ne bilirsin ki

• 1ay

seni kırmak gibi bir amacım yok kırdıysam özür dilerim ewet maneviyatın yok çünki kimse sormuyor diyorsun ben maneviyatı iyi bilirim hemde cok sen 6 aylıkken anneni babanı kaybettin mi ki sen maneviyatı ne bilirsin diyorsun

• 1ay

Allahım yolunu bilmesem şu an burada intihar sorusu soruyor olurdum, hamdolsun.
      Bilmem elbet herkesin kendi çektiği acısı kendine. Herkesi dayanabileceği kadar sınıyor işte

En İyi Kız Görüşü

• Arkadasında mı yok

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayır

• 1ay

Çık gez sende yenı ınsanlarla tanıs neden çıkamıyorsun kı engel olan ne bir adım at gerısı gelır

• 1ay

Onlar takıldığı yerlere gidecek param olmuyor

Erkekler Ne Diyor 19

• Kıyamam sana ya bilirim bende uzakta duyuruyorum çok iyi anlıyorum seni zordur gurbet ama senin yapman gereken güçlü olmak oralarda sağlam arkadaşlar edinip muappet etmek gezip dolaşmak güzel vakitler gecirmek orda eğer iyi dostun yoksa muappet edecek o zaman daha zor olur üzme kendini 😐

1|0
    0|0
  • Allah kolaylık versin, yaşadım bilirim. En kötüsü de hasta olduğunda seni kurtaracak bir kap çorbayı yapacak insan bulamamak

1|0
    0|0
  • Sen gene uzakta yanlizsin geri dönücenn biz nabalim 😔

1|0
    0|0
  • Senin durumunun daha kötü versiyonunu ben yaşadım zamanla alışıyorsun sıkma kendini sigara içmek çözüm getirmiyor dumandan cin de çıkmıyor ;)

1|0
    0|0
  • Dışarı çık...

1|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun. hayat cok zor

1|0
    0|0
  • 053678019xx caldr kiz ben ariycam seni bundan sonra ben sorarim canini siktigin seye bak ya :D

1|0
    0|0
  • Bende cok yalniz hissediyorum ama yapacak bisey yok. Kalabaliklarda yalnizim

1|0
    0|0
  • Allah sabır versin dostum ama unutma bugünlerde geçecek

1|0
    0|0
  • Yanliz diilsin

1|0
    0|0
  • 😔😔😔😔😔
    Birseye ihtiyacın var mı
    Ben sorayım ozaman 😔

1|0
    0|0
    • 1ay

Gercek diyorum sadece sormak icin sormadım arkadasim ciddi anlamda birseye ihtiyacın var mi

• 1ay

Yok sağolasın, sordunuz ya, nasıl mutlu oldum. Allah razı olsun kardeş..

• 1ay

Rabbim sende de razi olsun inşallah eğer birseye ihtiyacın olursa istediğin zaman yazip söyleyebilirsin kardeş

• Sigara basini cikardi beni yak diye yalvariyor Şu an

1|0
    0|0
  • Ruh halidir ve maddiyat yalnızlığa itiyor

1|0
    0|0
  • Bu hayatın kuralı YALNIZSIN alış buna

1|0
    0|0
  • Nerde oturuyorsun ki?

0|0
    1|0
  • bende

0|0
    0|0
  • annen baban aramıyomu, hangi şehir

0|0
    0|0
  • çocukluktan beri öyleyim arkadaşım yok artık istemiyorumda onca dertler üstüne birde bıktım kimseye derdimi dökemedim sende ilerde böyle olursun zamanla hiç bisey istemessin

1|0
    0|0
  • Bende seninle aynı durumdayım eğer aynı unide isek tanışalım arkadaş olalım birlidke gezer yer iceriz kafa dagitirz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Burs parasını siğaraya yatırıyosun desene benden tavsiye kimseye ihtiyacın yok sadece orda bir arkadaş bul ve takıl hayatını yaşa

1|1
    0|0
  • Bir yoldaş bulursun

1|0
    0|0
  • Bende oyleyim

1|0
    0|0
Yükleniyor...