Arkadaslar az evvel kiz kardesim dayak yemis halde eve geldi ne yapmam lazim?

benim 23 yasindayim o da 21 cok onemli bir sebepden oturu onla konusamiyorum fakat o halde onu gorunce deliye dondum annem evde yok sizce ne olmus olabilir sevgilisi falan yok bildigim kadariyla tacize falan mi ugradi nasil konusmam lazim odasina girmis suspus oturuyor

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• Yahu git sor

0|0
    0|0
    • 1ay

ya iste aramizda bir muhabbet yok hani beni bir anda tersliyecektir buyuk bir ihtimalle

• 1ay

Ya bana mesaj at ebru

• 1ay

@fuatpolat gördüm uygun olduğumda atarım

Kızlar Ne Diyor 5

• yumuşak bir dilde yaklaşıp ben senin abinim ne olursa olsun yanındayım bana anlat ne oldu söz karışmayacağım güven bana de.

0|0
    0|0
    • 1ay

ya iste aramizda guven diye birsey kalmamis ki oyuzden gidemiyorum su an

• 1ay

çok samimi arkadaşlarından birini ara ve onunla konuş sakın bişey söylememesini tembihle.

• 1ay

bunu da deneyeceğim

• İnsan küs konuşmuyor diye saldırıya uğramış kardeşine ne olduğunu sormaz mi bu nasıl mantiktir
    Adam mi öldürdü kardeşin de ne olduğunu soramayacak derecede konusmuyorsun
    Gir odasına sor noldu neyin var hastaneye gidelim filan de

0|0
    0|0
    • 1ay

adam oldurseydi kusmezdim de neyse ama haklisin gidip konusmam lazim

• 1ay

bir hastaneye filan gidin

• 1ay

valla artik yarin kendisi gitsin yuzume bardak falan atti elini falan kesti sonra kiriklari toplarken annem de gelmeyecek bu gun gundogdu simdi ona ama disari falan cikmasina izin vermem

• küslügu unut gir odasına elini tut sakince sor ne oldugunu

0|0
    0|0
    • 1ay

aramizda hani bir samimiyet falan pek yok bir de cidden bayagidir konusmuyorux benle konusmak ona iyi gelmeyecekdiye dusunuyorum

• 1ay

valla bundan hiç bir şey anlamadım ben 🙊🙊

• 1ay

şöyle soyliyeyim birbirine cok duskun ama tahmin edemiyecegin kadar kuskun 2 kardes dusun cunku buyurken boyle oldu sonradan birbirinden nefret eden 2 kardese donusuyor ben nefret etmiyorumda tabi

• Git konuş ne olduğunu öğren bence

0|0
    0|0
  • Sorsana nasıl abisin sen ya

0|0
    0|0
    • 1ay

gittim sordum sormaz olaydim

• 1ay

Sizin nasıl abi kardeş ilişkiniz var neyse üstüne gitme annen gelince ona anlat
      Ayrıca ikinizde psikoloğa gidin

• 1ay

ben gittim de o gitmedi bir

Erkekler Ne Diyor 17

• Kardeşinle pek ilgili değilsin anlaşılan. Gelip anlatmıyorsa daha çok moralini bozma kızcağazın

0|0
    0|0
    • 1ay

ya abi ilgiyle alakasi yok da iste birbirimize cidden cok uzagiz

• 1ay

Uzaksanız ilgilenmiyorsun demektir işte 😊

• 1ay

ben hep onla ilgilendim ona belli etmeden anca bu kadar oluyor iste oda

• git konuş saçmalama

0|0
    0|0
  • Bir abi olarak Sizinkileri ara bekle derim ben ama gözünün önünde tut dışarı çıkmasın neden dersen konuşmuyorsunuz aranızdaki sorunu bilemem sana ters bir cevap verebilir seninde nasıl bir yapın var bilmiyorum karşılık verip olayı daha kötü bir duruma sokabilirsin benim düşüncem..

0|0
    0|0
    • 1ay

ya abi keske 15 dkka once yazsaydin yaa burdakileri dinledim konustum daha kotu oldu

• 1ay

faceden bul beni olurmu peki

• 1ay

burdan takip ettim seni abi

• Benimde kız kardeşim var
    Ne kadarda anlaşamasakta kötü bir durumda etten et gidiyor.
    O an dayanışma oluyor ama ben sizi anlamadım sen neden hâla burdasın.
    Git yanına , ne oldu de , cevap vermezsede annene felan ulaş bilgilendir.

0|0
    0|0
    • 1ay

anneme bir sey soyleme dedi odasina girerken ya nasi desem aramizda hic samimiyet falan yok abi yaniben cok seviyorum da onu o biraz farkli bana karsi ama anneme soylemeliyim haklisin

• trol

0|1
    0|0
  • Kız arkadaşları benzetmişte olabilir. Ama ben senin yerinde olsam sorardım. Özel nedenin ne kadar engel olabilir ki?

0|0
    0|0
    • 1ay

oluyor iste be kardesim de dedigin dogru konussam daha iyi olacak

• 1ay

Kardeş sonuçta. Ben olsam kiyamam sorarım kardeşime.

• 1ay

ya inan kardeşim su an bende cok icim gidiyor da iste soramiyorum

• Manyakmısın evladım girip sorsana eminim ilgilenilmediği için dahada çok üzülüyordur. Eminim sende üzülürdün. Git hemen yanına müdehale et

0|0
    0|0
    • 1ay

abi sordum iyice cildirdi bardagi falan firlatti yuzume defol diye bagirdi sanirim konusmasam arrik daha iyi bir de elini falan kesmiş bardagi toplarken

• Yahu sen ne tip manyaksın , neymiş küskünmüş de bilmem ne. Abisin sen farkında mısın , bildin mi abi ne demek? Git sor adam gibi sıkıntısı neyse hallet , sorun neyse çöz ondan sonra istersen yine konuşma

0|0
    0|0
    • 1ay

ya abi oyle değil iste gidip konusunca daha kotu oldu

• gıt konuş kımse polıse şıkayet et

0|0
    0|0
  • Kızlar hassastır, senin icin ne yapabilirim dersin sadece

0|0
    0|0
  • Böyle birşey de küslük mü düşünülür. kardeşin o senin yardım et git yanına problemi çöz onun yanın da ol küsmeye daha sonra kaldığın yerden devam edersin.

0|0
    0|0
  • Kardeşin eve dayak yemiş halde geliyor ve sen buraya yazıyorsun...

0|0
    0|0
    • 1ay

Abi haklisin evet de ona soramiyorum simdi ne oldugunu da bilmiyorum polisi falan mi ayarlamaliyim yapani bulsam zaten direk bicagi takicam da taciz falan olmasindan da cok korkuyorum

• Gir konuş kardeş. Belki ciddi bir şey. bir sor kim neden yapmış?

0|0
    0|0
  • Kötü mü dayak yemiş

0|0
    0|0
    • 1ay

abi gormen lazim dudagi falan kandi hep gozu kipkirmizi

• onu bilmemde benim sevdiğime el kaldıranın elini keserim

0|0
    0|0
  • Karşı tarafın kaç kişi olduğunu öğrenip , ona göre taaruza geçin

0|0
    0|0
  • onu o halde görüpte susman erkeklige sıgarmı sebebi her ne olursa olsun konuşmuyor olsanız dahil

0|0
    0|0
Yükleniyor...