Sapık muamelesi gördüğünüzde ne hissedersiniz?

Biz kadınlar olarak cidden büyük korkumuzdur. Yolda yürürken böyle biriyle karsilasmak. Erkekler peki böyle bir davranışla karsilasinca kendilerine bir sey yapmadiginda dahi karşısındaki kişiden böyle bir muamele görünce ne hissediyorlar? Ne hissediyorsunuz beyler?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• bugün otobüste ben otururken kızın birisi ayaktaydı neyse rahatsız oldum kalktm buyur otrun dedim sana ne be işte sana mı sorcam felan dedi bende hiç bir şey demedim ister otur ister oturma dedim sonra gitti oturdu teyzenin biri fırça çekti bende taktım kulaklığı dünyadan koptum

1|1
    0|0
    • 1ay

Salakmis yahu

• 1ay

ben de bu yüzden bir daha hiç bir kadına yer vermeme kararı aldım sadece yaşlıysa hamileyse, onun dışında yok birader. insanı zor durumda bırakıyolar

• 1ay

@lcslcs aynen ya :/ centilmenlik yapıyorum mesela önce sen geç diyorum bazen teşekkür ediyo ne bim muhabet oluyo bazende tersliyolar

En İyi Kız Görüşü

• Memnun kalirlar 😜

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok artık canim 😂😂😅

Erkekler Ne Diyor 10

• kötü hissederim

1|0
    0|0
  • Sapık muamelesi görmedim görünce sana yazarım kanka skn

0|0
    0|0
  • Nerede o eski Cumhuriyetçi abilerimiz gecenin 2 si dahi olsa bayanların rahat rahat dışarıda gezip muhabbet edebildiği geceler. Çünkü sokaktaki kendilerinden büyük her adam onların abisiydi dayısıydı hiç korkuları olmazdı. Çünkü eski gençlik Atatürkün izini, ilkelerini, Atamızdan gördükleri kadınlara hürmet ve sevgiyi kendilerine örnek alırlardı. Hey gidi geçmiş. Şimdi herkes kadın tacizcisi erkek oldular. İnşallah bir gün bana denk gelirde taciz nasıl olur gösteririm.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kesinlikle cok ama cok doğru. Bilmiyorum ya git gide igrencsiniz bir döneme giriyoruz. Önceden kadin degerliydi toplumumuzda şimdi ise...

• korkunç. böyle muamelelere maruz kalıyorum ara sıra evden cikasim gelmiyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Hadii cidden mi?

• 1ay

ne sanıyorsun? tacize uğramak ne kadar iğrenç ve korkutucuysa tacizci olarak algılanmak da o kadar iğrenç ve korkutucu.

• Bir kere öyle bir iftira olmuştu okulda ama kimse inanmadı kıza :D bende takmadım

0|0
    0|0
  • Bizim kızlar ilginç. Adres sormak için bile yanaşsam, bazen, sanki maksadım farklı gibi davranıyorlar.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya ortami gormuyor musun ama tedirgin olunuyor o yüzden

• :D Gülüp geçerim. Benim hakkında kimin ne düşündüğü umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Kendimi savunurum.

0|0
    0|0
  • umursamıyorum.

0|0
    0|0
  • ben yuzum kızarır ya :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0