Artık taşıyamayıyorum bukadar yükü?

hayattan hic bir sekilde tat alamıyorum arkadaşım yok arkadaş ortamına giremiyorum artık istemiyorumda tip desen var allaha şükür etrafımdan kızlar ayrılmaz ama kendime uygun biri görmüyorum bu aşk konusundada normal arkadaşlık konusundada hayattan bıktım artık pisikiyattiste gittim faydası olmadı aynı derdi yaşayan la dertleşmek isterim bıktım artık bu daha en küçük olan dertler birilerine anlatmam lazım taşıyamıyorum artık

0|0
24|2

En İyi Kız Görüşü

• Şemsi Tebrizi;

"Teslim ol demek, elin kolun bağlı otur demek değildir, sadece her imkanlarını denediğin halde olmuyorsa, onda senin için belki daha değişik güzellikler olacaktır, veya senin için hayırlısı neyse, o olacaktır. Hakk"ın karşına çıkardığı değişimlere direnmek yerine, teslim ol. Bırak hayat sana rağmen değil, seninle beraber aksın. Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?"

2|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş biraz kısmet olayı var ve aceleci olma normal düzene devam et yani kendi vazifeni yap Allah ın işine karışma

0|0
    0|0
    • 1ay

sagol kardesim

• 1ay

bende senle aynıyım ve bizim gibi ne çok insan var gördün ama hadi gelin yarın bu arkadaa yardımcı olalım desek kimse gelmez :) sen standardını bozma ben kız bulacam diye dersleri boşlamıştım ama asıl vazife ders ve iş kız bulmak değil

Kızlar Ne Diyor 23

• İnsanlar konusunda seçici bir yapn var anladığım kadarıyla tabi tanımıyorum bilemem ama. Bazı şeyleri takmamayi denesen yasadiklarin agir seyler ona göre de değişir tabi. Bence arkadaş ortamında kalmaya kendini biraz zorla insnalarla iletişimini kesip içine kapanır san daha da bunalım geçirebilirsin

0|0
    1|0
    • 1ay

içimi okudun sanki doğru söyluyosun

• 1ay

insallah tesekkurler

• 1ay

Rica ederim

• Aynı sorunları bende yaşıyorum. İstediğim anda etrafımda bir sürü insan oluyor ama ben isteyemiyorum. İnsanlardan rahatsız oluyorum ve yapmacık geliyolar. Burda sana kim ne derse boş bence..

0|0
    1|0
    • 1ay

belki benim gibi olupta kurtulmuştur banada anlatır diye düşündüm

• 1ay

Mutlu olmaan dileğiyle bay ego :D

• 1ay

bysss✋ çaylak

• canın sıkılırsa dertleşiriz. :( kendini belli et abazanlar yazıyor o yüzden yazmayabilirim

0|0
    0|0
  • bende senin gibi hayattan zevk alamıyordum. Banada psikiyatriste git dediler ben gitmedim kendi kendimi toparladım. şimdi iyiyim çok şükür :)

0|0
    0|0
    • 1ay

insallah bende toparlarım

• 1ay

daha ne istiyosun mutluluğun formülünü bulmuşsun zaten :S

• 1ay

ya aslında en ufak şeyden bile mutlu olan bir insanım ama herşey üst üst e gelince devriliyorum

• Kendine vakit ayır.

0|0
    0|0
    • 1ay

yeterince ayırdım ayırıyorum zaten

• Kesinlikle haklısın. Bende ne hayattan tat alıyorum ne arkadaş çevrem kaldı hep bu sınavlar yüzünden

0|0
    0|0
    • 1ay

içim doldu kaldıramıyorum artık

• Ayni ben. Cevap bizde ama bizde is yok

0|0
    0|0
    • 1ay

ya aslında çegingenligimde yok aslında ama biz insan sevmiyoruz galiba☺

• 1ay

aynen👍

• 1ay

takip edyorum

• bende aynı durumdayım inan yoruldum , bıktım hayattan.

0|0
    0|0
    • 1ay

artık okadar yoruldumki hiç bisey hissedemiyorum sevinç mutluluk acıma duygusu şefkat hepsi kalktı sanki

• 1ay

ne demek :-)

• 1ay

😇👍

• Bana mesaj atarsan belki sana yardımcı olabilirim. Bence bir şansını dene.

0|0
    0|0
  • Bence sen bu konuyu birazda takıntı haline getirmiş olabilirsin. 1-2 kere işin rast gitmeyince kendi tabularını kurmuş ve kendi dünyanda kendi kendini mutsuzluğa sürüklüyorsun. Beyinde olumlu düşünce varsa olumsuza yer Yok , olumsuz varsa da olumluya. Olumlu düşün ki olumsuzluklar sürekli kapını çalmasın. İyi şanslar

0|0
    1|0
  • Yeni açtığım ıcın cınsellikle ilgili soru soramıyorum burdan yazıcam yardım edin nolur Erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ılıskıye gırdık bakireyim, boşalmadı ama üzerimizde hıc bısey yoktu zevk suyundan hamile kalınır mı lütfen dalga gecmeden cevaplaın lütfen

0|0
    1|0
  • Kimse tasiyamiyor emin ol

0|0
    0|0
  • Anlat istersen.. dinlerim

0|0
    0|0
    • 1ay

seninde dertlerin varmı?

• 1ay

şu an biraz işim var ben sana anlatırım sen bana bir kusura bakma yazıcam

• 1ay

Tmam sonra konuşalım

• Ölmek en doğru seçim ben onu yapcam

0|0
    3|0
    • 1ay

ben kıyısından döndüm son çare bu kaldı artık ama intihar etmek allaha isyan olur ben bunu için vazgectim

• Öl sen.

0|0
    3|0
  • Cidden merak ettim. Okuyup çalış biraz sosyalleş

0|0
    1|0
    • 1ay

inan her yolu denedim

• 1ay

Valla benimde senden farkın ol madigindan en fazla böyle antin kuntin tavsiyelerde bulunabiliyorum :D ki buda benim elimde değil yani

• 1ay

yok ya ben böyle yazdıkça içim açılyor tesekkur ederim 😀

• Boşluktasın
    Manevi huzurunu bulursan düzelirsin

0|0
    0|0
    • 1ay

manevi huzur derken?

• 1ay

insallah tesekku

• 1ay

tesekkur

• Ilac tedavisi alıyor musun

0|0
    0|0
  • kesinlikle sen eşittir ben kardeşim anlattıklarında kendimi gordum bir an

0|0
    0|0
    • 1ay

ya aslında önceden cok sosyal biriydim dertler üstüste gelince bianda sogudum insanlardan ya kendim cok güçlü olucam ya da tamamen kaybolucam bilmiyorum

• 1ay

bir kuyuya düşüyorsun seni kurtarmak için oldugunu sanıyorsun biri sana ip uzatıyor ama boynuna. bilmem anlatabildim mi

• 1ay

anladım

• dertler bitmiyoki herdefasında yalanlara ihanetlere karşı durmak kalkmak kolay

0|0
    1|0
  • Hic tavsiyem yok yasayarak ogreneceksin bu aci gercegi

0|0
    1|0
  • pisikiyattistte gidersen faydası olmaz tabi, yanlış gitmişsin.

0|0
    1|0
  • benim de üni bitti hiç arkadasım kalmadı herkes bir tarafa dagıldı iş hayatına baslamam lazım ama yeni ortam fikri korkutuyorr anlıyorum yalnız kalmak bir noktadan sonra insanı çıkmaza sürüklüyor sürekli düşünüyorsun ama sonuca varamıyorsun..

0|0
    0|0
    • 1ay

aynen öyle 😢

• 1ay

Sevmemek değil senin duvarların var onu aşabilen kişilere isinirsin sadece.

• 1ay

belkide öyle çözemedim sağol😀

Erkekler Ne Diyor 1

• Sıkma canını takma kafana salla gitsin

0|0
    0|0
    • 1ay

olmuyo bıktım

• 1ay

yok kardesim bende kalsın çok sağol

• 1ay

Bulanma hayat bu bk dalgana kimse biz den daha değerli değildir. iyi gecelr

Yükleniyor...