Artık taşıyamayıyorum bukadar yükü?

hayattan hic bir sekilde tat alamıyorum arkadaşım yok arkadaş ortamına giremiyorum artık istemiyorumda tip desen var allaha şükür etrafımdan kızlar ayrılmaz ama kendime uygun biri görmüyorum bu aşk konusundada normal arkadaşlık konusundada hayattan bıktım artık pisikiyattiste gittim faydası olmadı aynı derdi yaşayan la dertleşmek isterim bıktım artık bu daha en küçük olan dertler birilerine anlatmam lazım taşıyamıyorum artık

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şemsi Tebrizi;

"Teslim ol demek, elin kolun bağlı otur demek değildir, sadece her imkanlarını denediğin halde olmuyorsa, onda senin için belki daha değişik güzellikler olacaktır, veya senin için hayırlısı neyse, o olacaktır. Hakk"ın karşına çıkardığı değişimlere direnmek yerine, teslim ol. Bırak hayat sana rağmen değil, seninle beraber aksın. Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?"

2|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş biraz kısmet olayı var ve aceleci olma normal düzene devam et yani kendi vazifeni yap Allah ın işine karışma

0|0
    0|0
    • sagol kardesim

• bende senle aynıyım ve bizim gibi ne çok insan var gördün ama hadi gelin yarın bu arkadaa yardımcı olalım desek kimse gelmez :) sen standardını bozma ben kız bulacam diye dersleri boşlamıştım ama asıl vazife ders ve iş kız bulmak değil

Kızlar Ne Diyor 23

• İnsanlar konusunda seçici bir yapn var anladığım kadarıyla tabi tanımıyorum bilemem ama. Bazı şeyleri takmamayi denesen yasadiklarin agir seyler ona göre de değişir tabi. Bence arkadaş ortamında kalmaya kendini biraz zorla insnalarla iletişimini kesip içine kapanır san daha da bunalım geçirebilirsin

0|0
    1|0
    • içimi okudun sanki doğru söyluyosun

• insallah tesekkurler

• canın sıkılırsa dertleşiriz. :( kendini belli et abazanlar yazıyor o yüzden yazmayabilirim

0|0
    0|0
  • Bana mesaj atarsan belki sana yardımcı olabilirim. Bence bir şansını dene.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın. Bende ne hayattan tat alıyorum ne arkadaş çevrem kaldı hep bu sınavlar yüzünden

0|0
    0|0
    • içim doldu kaldıramıyorum artık

• Aynı sorunları bende yaşıyorum. İstediğim anda etrafımda bir sürü insan oluyor ama ben isteyemiyorum. İnsanlardan rahatsız oluyorum ve yapmacık geliyolar. Burda sana kim ne derse boş bence..

0|0
    1|0
    • belki benim gibi olupta kurtulmuştur banada anlatır diye düşündüm

• Mutlu olmaan dileğiyle bay ego :D

• bysss✋ çaylak

• bende senin gibi hayattan zevk alamıyordum. Banada psikiyatriste git dediler ben gitmedim kendi kendimi toparladım. şimdi iyiyim çok şükür :)

0|0
    0|0
    • insallah bende toparlarım

• daha ne istiyosun mutluluğun formülünü bulmuşsun zaten :S

• ya aslında en ufak şeyden bile mutlu olan bir insanım ama herşey üst üst e gelince devriliyorum

• Ayni ben. Cevap bizde ama bizde is yok

0|0
    0|0
    • ya aslında çegingenligimde yok aslında ama biz insan sevmiyoruz galiba☺

• aynen👍

• takip edyorum

• Kendine vakit ayır.

0|0
    0|0
    • yeterince ayırdım ayırıyorum zaten

• pisikiyattistte gidersen faydası olmaz tabi, yanlış gitmişsin.

0|0
    1|0
  • Bence sen bu konuyu birazda takıntı haline getirmiş olabilirsin. 1-2 kere işin rast gitmeyince kendi tabularını kurmuş ve kendi dünyanda kendi kendini mutsuzluğa sürüklüyorsun. Beyinde olumlu düşünce varsa olumsuza yer Yok , olumsuz varsa da olumluya. Olumlu düşün ki olumsuzluklar sürekli kapını çalmasın. İyi şanslar

0|0
    1|0
  • Yeni açtığım ıcın cınsellikle ilgili soru soramıyorum burdan yazıcam yardım edin nolur Erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ılıskıye gırdık bakireyim, boşalmadı ama üzerimizde hıc bısey yoktu zevk suyundan hamile kalınır mı lütfen dalga gecmeden cevaplaın lütfen

0|0
    1|0
  • Kimse tasiyamiyor emin ol

0|0
    0|0
  • Öl sen.

0|0
    3|0
  • Anlat istersen.. dinlerim

0|0
    0|0
    • seninde dertlerin varmı?

• şu an biraz işim var ben sana anlatırım sen bana bir kusura bakma yazıcam

• Tmam sonra konuşalım

• bende aynı durumdayım inan yoruldum , bıktım hayattan.

0|0
    0|0
    • artık okadar yoruldumki hiç bisey hissedemiyorum sevinç mutluluk acıma duygusu şefkat hepsi kalktı sanki

• ne demek :-)

• 😇👍

• dertler bitmiyoki herdefasında yalanlara ihanetlere karşı durmak kalkmak kolay

0|0
    1|0
  • Ölmek en doğru seçim ben onu yapcam

0|0
    3|0
    • ben kıyısından döndüm son çare bu kaldı artık ama intihar etmek allaha isyan olur ben bunu için vazgectim

• Boşluktasın
    Manevi huzurunu bulursan düzelirsin

0|0
    0|0
    • manevi huzur derken?

• insallah tesekku

• tesekkur

• Cidden merak ettim. Okuyup çalış biraz sosyalleş

0|0
    1|0
    • inan her yolu denedim

• Valla benimde senden farkın ol madigindan en fazla böyle antin kuntin tavsiyelerde bulunabiliyorum :D ki buda benim elimde değil yani

• yok ya ben böyle yazdıkça içim açılyor tesekkur ederim 😀

• Ilac tedavisi alıyor musun

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 1

• Sıkma canını takma kafana salla gitsin

0|0
    0|0
    • olmuyo bıktım

• yok kardesim bende kalsın çok sağol

• Bulanma hayat bu bk dalgana kimse biz den daha değerli değildir. iyi gecelr

Yükleniyor...