Açık giyinen kadınlar neden kötü diye damgalanıyor?

Açık giyinmeyi seviyorum bu kötü olduğum veya başka bir şey olduğum anlamına gelmez ki.

1|2
22|50

En İyi Erkek Görüşü

• Açık giyinmek kendini pazarlamaktır. Avrupa'da fahişeler vitrine çıkıp dans ederek, vücutlarını sergileyerek müşteri buluyor, kendini pazarlıyorlar. Vitrine çıkmakla sokağa çıkmak arasında çok fark yok. İkisi de "Bakın millet benim ne güzel bacaklarım, göğsüm, kalçam vb var" demektir. Çünkü beğenilmeyi istemek fıtratımızda var. Eh, kendini pazarlayana da iyi demek iyilere haksızlık olur. İffetsizlik, ahlaksızlıktır çünkü. Aynı vasıflarda olup kendini ve milleti günaha sokmamak, Allah rızasını kazanmak için örtünen de var. İyi olan onlardır.

3|2
    3|1
    • 1ay

Evlenince açık giyinenleri bir kaşık suda boğmak isteyeceksin. Eşinin gözü kayacak çünkü. Belki başka yerleri de kayacak. Sinir olacaksın. Eşine kızacaksın. Ama elinden bir şey gelmeyecek. O yüzden kendi ayağınıza kurşun sıkmayın. Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapmayın.

• 1ay

Helal adanalı celal 👍 ne kadar eksilenirse eksilensin doğru yoldasın

En İyi Kız Görüşü

• Eğer aciktan kastin bu fotogradtaki dekolte gibiyse ki ztn karsiyim evet banada garip gelir cunku.. ztn bu kdr fazla dekolte kotu duruyor..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• Ne yazık ki ötekileştirmek bu ülkenin en büyük sorunu haline geldi. Kapanınca şeriatçı, açık giyinince o*ospu.

Hâlbuki daha dün gibidir komşunun akrabadan öte olduğu, mahallenin kızına sahip çıkıldığı günler. Üzülüyorum. Bizi şekilden şekile sokup, şeklimizden ötürü düşman ettiler. Biz bu oyuna nasıl geldik? Oysa içimiz aynı, gülüşümüz aynı, hepimizin göz yaşı tuzlu bizim.

Vazgeçsek birbirimize kin beslemekten, aşağılamaktan, birbirimizi öcü bellemekten... Çok mu zor? Gerçekten üzülüyorum. :(

1|0
    0|0
  • Yoo kötü biri olduğu anlamına gelmez tabi ki ama ahlak fukarası biri olduğunu düşünürüm ve namusunu hiç mi hiç düşünmeyen biri olur benim gözümde :)

0|0
    0|0
  • 20 yasimdayim, sadelestirmenin hicbir zararini gormedim. sadelestiriyorum;

kadinlar neden damgalaniyor?

abi bu damga hangi sikigin elinde, neden herkesi damgalamak ihtiyaci hissediyor bu insanlar ya? sikktirin gidin kendi hayatinizla ugrasin baskalarina bakmaktan vazgecin hepinizi severim minakodumun yobazlari.

0|0
    0|0
  • Acik giyinen vucudunu sergiler. Bu kadar acik iste. Lafi dolandirmanin alemi yok. Kendin icin de giysen sonucta herkes goruyor seni sonucta

0|1
    0|0
  • Kötü diye damgalanmaz ama herkes karakterine uygun yaşam tarzını belirler. Açık giyiniyosa bir kişi bizim toplumumuza uygun değil. Bu yüzden tepki görür.

0|0
    0|0
    • 1ay

Sizin toplumunuzdan kastın Türk toplumu değildir umarım.

• 1ay

@fitzsimmons Evet günümüz bozulmuş toplumlarında artık göz yumuluyo

• 1ay

jdlfjldh umutsuz vakasınız ya

• sapıkça düşünceleri tetikliyor çünkü ve sapıklıklara gem vuramıyorlar o yüzden sahip olamadıklarına zarar veriyorlar

1|0
    0|1
  • Bakmamıza kızmıyosan sorun yok :D

0|0
    0|0
  • tanıdığım fazla açık giyen kızların hepsinin içinde özgüvensizlik vardı. sevgililerim ve kız olan arkadaş olarak bahsediyorum, yakından tanıdığım için yorum yapıyorum

0|0
    0|0
  • Bana ne mk kim ne bok giyerse giysin

0|0
    0|0
  • Ben kötü değil de geniş olarak düşünüyorum. Geniş insanları sevmiyorum.

0|0
    0|1
    • 1ay

sadece sevdiğim için giyince genişmi oluyorum :D

• 1ay

kültürel etkıden dolayı görüşünde bu yönde olmuş

• 1ay

Kültür veya karakter bilmiyorum ama görüşüm genel olarak böyle

• bence bu onların ne kadar sıkma kafa olduğunu gösterir :D ayrıca bu bedenen değil ruhen yapılan bir şey :D istediği kadar kapalı olup içi başka olan insanlar da var ya da tam tersi :D

0|0
    0|0
  • adabında giyinmek varken neden açık giyinesin ki yani amaç ne?

0|0
    0|0
  • Gelmez ama giyinme bacim herkes kapalidan bile tahrik oluyo dekolteli gorunce napsin. allahin abazlari

0|0
    0|0
  • Önyargı işte

0|0
    0|0
  • Güzelsen sadece bakarım, ne giyip giymeyeceğine karışmak benim haddim değil.

0|1
    0|0
  • Açık giyinen bayanların şahsen niyetlerini anlıyamıyorum. bence Ego ve dikkat çekmek için

1|1
    0|0

• Ego için ilgi için kendini teşhir eden birinin

AKLI NEFSİNDEN AZ olduğu için sadece istediği gibi bakılır
    Et

0|0
    0|0
  • Topluma dayatılan empozeler var, bunlar da algının bu yönde olmasını sağlıyor👍

0|0
    0|0
  • Kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş ;-)

0|0
    0|0
  • Sen nerede yaşıyordun ya İzmir de olmadığına eminim çünkü öyle bir şey aşırı derece de nadir oluyor.

0|0
    0|0
  • neden oyle damgalansin ki sacma. bence gayet kadinsi ve guzel

0|0
    0|0
  • Kim diyor açık giyinen kötüdür diye varsa öyle diyen yollayın bana hesapını keselim :)

0|0
    0|0
  • Ne kadar açık ama?

0|0
    0|0
  • kötüleyenlerin çoğu şeriatçıl boşver takma kafana

0|0
    1|2
  • Ben sevmiyorum sahsen hersey meydanda
    Hatta mide bulandirici buluyorum

0|1
    0|0
  • Benim umrumda olmaz o şahsn ahlaki yapısı onu ilgilendirir.

0|0
    0|0
  • Kötü değil de rahat insan denilir bizde

0|0
    0|0
  • On yargilar

0|0
    0|0
  • Bu şekilde de giyinilmez ki ya

0|0
    0|0
  • bende güvenini takdir ederim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 21

• Dikkat çekiyor çünkü

0|0
    0|0
  • Millet kendi işine bakmayı öğrendiği gün bu ülke gelişir.

0|0
    0|0
  • Ülke cahıl yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Kim ne istiyorsa onu giysin yaa..
    Millet kendisine baksin.
    Bende cok acik giyinenleri dogru bulmuyorum ama banane ne istiyorsalar yapsinlar.

0|0
    0|0
  • O damgayı vuran cahilleri takan mı olur

1|0
    0|0
  • Sen onlara ne bakıyorsun mk

0|0
    0|0
  • Kedi uzanamadığıi ciğere mundar der misali bence bu. Aldırmaya gerek yok bu nedenle

0|0
    0|1
  • Geri kafalılarn zihniytleri işte.

0|0
    0|1
  • Kapalı giyinenler ne kadar iyi bunu sorgulamak lazım. Önyargı işte insanın en aptal yanı

0|0
    0|0
  • bsver aldırma kım ne derse desın

0|0
    0|0
  • ben bu hayatı başkaları ne düşünür diye yaşamayı bırakalı çok oldu bebekim

0|0
    0|0
  • Maalesef öyle görüyorlar

0|0
    0|0
  • sacma isteyen acik giyinsin isteyen kapali kaliplasmis fikirlerden dolayi aciga kapaliya bu onyargi

0|0
    0|0
  • Bende genelde açık giyinirim eeeee İnsaf yanıyor Antalya

0|0
    0|0
  • Benim ülkemde böyle sorunlar olmuyor istediğimi giyiyorum
    Yolda bikini ile gezenler var

0|0
    0|0
  • Kötü diye damgalayanların sorunu vardır
    Yerine göre giyinilene kimse de bir şey dememli

0|0
    0|0
  • Teşhircilik yapmadığın sürece her şey tamam bence

0|0
    0|0
  • Saygı.

0|0
    0|1
  • Burası Türkiye

0|1
    0|0
  • Sizin Kekolar öyle damgalıyor

0|0
    0|0
  • Milleti coşturmak için açık giyineceğinize gidinde kocanıza yapın bu açıklıkları. Sonra kocanıza sırt dönüp yatıyosunuz batılı değilsiniz Türksünüz siz.

1|0
    0|1
    • 1ay

hayıe değilim

• 1ay

O zaman soyunuk gez sorun yok Türk ırklı olanlar için böyle düşünüyorum :D

Yükleniyor...