Babamin çok ağzı bozuk?

Bjseye sinirlense hemen bokumun iti der dırnağinı seveyim der nırgını seveyim gecmisini seveyim ecdadini seveyim... dha der de der. Ya adam psikolojimi bozuyo. Sizin bananizda böyle şeyler diyor mu

Güncellemeler:
1ay Seveyim degil laan si. Kim

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• ağzına biber sür

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Babamdan küfür duydum tabi mesela sinirlenince bir olaya falan mesela bişiyi tamir ediyor ve ters bişi gitti mesela
    Ya da trafikte
    Mesela en son babamla otomobilde gidiyoruz adam aniden babamın önüne kırdı arabasını ters yönden öyle sinirlendi ki camı açıp adama saydırdı ama nasıl😱 Adam babamın o halini görünce çıtını bile çıkartamadı 😱
    Ben aynen bu şekil 😳😳😳 sakin ol babacım dedim
    Cesarete bak bende ki 😂
    Ama sakinleşti ha o an 😏

1|0
    0|0
    • 1ay

Babalari degisek😏

• 1ay

Iyi saygin varmis. Bnde oda yok. Bize saydirir disarda hep ezilir😬 bizde o yuzden ezik olduk😖

• 1ay

Allah yardımcın olsun

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkek adam olur öyle

0|0
    3|2
  • annen varmı?

0|0
    0|0
    • 1ay

Var la ne bicim soru cevapliyon

• 1ay

annene soyle evde genç bir bayan olarak babanda olsa bunları duymaktan rahatsız olduğunu falan. o da babana anlatır

• kisi ne ise karsisindakinide oyle gorurmus.

0|0
    0|0
  • Nırgın ne ya? benim babam hiç küfür etmez. Ben etsem onun yanında kafamı kırar. Adam hacı 😄

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne bilim sovuyo sayiyo sonra nerden belliyon sen bu kufurleri diyo adamin kafa bozuk galba ya

• 1ay

Allah yardım etsin. Ne diyim? Ben babamın yanında lan bile diyemem. Kaldı ki skm demek imkansız

Kızlar Ne Diyor 7

• Abim de öyle beni de öyle yetiştirdi çocukluktan bırakmak zor cidden

0|0
    0|0
  • benim babamda kufur eder ama bnim yanimda degil bazen telefonla gorusurken duydugum oluyo ordan biliyorm

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • İgrenc bnce ya iyi dayaniyosun

0|1
    0|0
  • Bunları sana demiyor demi

0|1
    0|0
  • Etmez benm babam pek ama etse çok umrumda olmazdı çok da mühim değil. Küfretmeyrn mi var zaten

0|0
    0|0
  • aynen benim babamda öyle küfürbaz haydo gibiler 😂😂 ama bide uykusunu eğer bozarsan küfür eder

0|0
    0|0
Yükleniyor...