Üniversitedeyim , yalnız hissediyorum?

Merhaba ben bu yıl üniversiteye başladım ama bir türlü kafa dengi bir arkadaş bulamadım bazı konuştuğum insanlar var ama hiçbiriyle samimi olamadım sırf yalnız kalmamak için yanlarına gidiyorum ama kendimi yalnız hissediyorum. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
011

En İyi Erkek Görüşü

• üniversitede kafa dengi insan bulmak zor zaten. bir de kimseyle yüzde yüz ya da yüzde doksan anlaşamazsın. insanlarla konuşurken ya da arkadaşlık kurarken ortak yanlarınız üzerine ilişkinizi geliştirin. mesela yabancı film seviyorsanız film seven arkadaşlarınızla sinemaya gidin

0|0
    0|0
    • Çevremde birkaç kişi var ama biri öğle aralarında sevgilisinin yanına gidiyor biriyle farklı bölümlerdeyiz bir de dörtlü bir grup var ama birbirlerine çok kenetlenmişler kendimi dışlanmış hissediyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• dışarıdan ortam kur

0|0
    0|0
  • yanlızlığın en kötusu onca kalabalık ıcınde senı anlayan bırının olmamasıdır. ağır baslı takıl tas yerınde ağırdır laçka olma unutma değerlı taslar saklanır ama havalıda olma ıkısını bırbırıne karıstırmadınmı hersey yoluna girer

0|0
    0|0
  • samimi davran bulursun

0|0
    0|0
  • Zamanla edinirsin

0|0
    0|0
  • Senin sevgili yapma zamanın gelmiş

0|0
    0|0
  • yalnizlik iydir

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim yalnızlık güzel

0|0
    1|0
  • Demek ki okuldaki gruplaşmalar sana uymuyo ya da istemedin. Genelde birbirine yakın kişiler arkadaş olur çünkü. Bu siyasi görüş olarak olabileceği gibi kendince havalı gördüklerine yakınlaşıp prim yapmak isteyenlerde oluyo.

0|0
    0|0
  • defollan zipidi de sağa sola

0|0
    0|0
  • Arkadaş edinmek için uğraş.

0|0
    0|0
    • Evet ama okullar açılalı bir ayı geçti herkes ortamını kurdu nasıl bulacağımı bilmiyorum bölüm çok kalabalık 200 kişi falanız içlerinden yalnız birini bulmam lazım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...