Metroda kız iftira atsa: bu beni elliyor diye?

Millet suçlu mu suçsuz mu dinlemez. Zaten böyle olaylar milleti baya bir doldurmuştur. Sizi dövseler ne hissedersiniz? Ve kamerada gerçekler ortaya çıksa o dövenlere ne demek isterdiniz?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Heteroyum derim sonra o kızı yolarım

0|1
    0|0
    • 1ay

Sende kendini erkek olarak düşün başına böyle bişey gelse

• 1ay

Tabana kuvvet karakol

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi hacı kız k. şar iftira attı yapıcak bişey yok millet gaza gelir üstüne çullanır.
    Dayağı bir güzel yerim yapıcak bişey yok, kaçarıda yok..
    Yediğim o dayaktan sonra vakıf gurebada 3 gün yatar, cıkarım.
    Sonra da o kızı bulurum o zman öyle bir ellerim ki iğne deliği kalmıyack şekilde öyle bir ellerim ki feleğini şaşar. Banu alkandan neremi neremi şarkısını söyler..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok zor durum. Bir sefer buna benzer durum yaşadım. İstiklal caddesinde yanlışlıkla önümde yürüyen kadına çarptım kadın direkt yanımdaki erkeği azarlamaya başladı. Zor kurtardım canavar kadının elinden adamı. Olay büyüse neler olurdu düşünmek bile istemem.

Zaten bizim memlekette ya kadın düşmanı ya erkek düşmanı oluyorsun. Normal insan sayısı çok az.

0|1
    0|0
  • Hiç bir kadın o duruma düşmek istemez bence ☺

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Vuranlara karşılık veririm , kameraları görünce susarlardı noldu lan derdim dava acardım vuranlara iftira atanlara

0|1
    0|0
  • şikayetçi olurum :D ya ceza alırlar ya tazminat öderler bu kadar basit

0|1
    0|0
  • Direk hapis yatarsin sacam buluyorum bu yuzden türkiyedeki kanunlari ama erkek dese kadina hicbirsey yapmazlar

0|1
    0|0
  • Ben dayağı yedikten ne söylediğimin hiç bir önemi yok :D

0|1
    0|0
  • valla desin direk tekme atarım

0|1
    0|0
  • Kadına şiddete hayır ama öyle bir iftirayı attıktan sonra o kadının ağzının üstüne bir tane patlatamazsam içimde kalır be😂

0|0
    0|0
    • 1ay

Elinin tersi ile

• 1ay

Düzüyle de olur farketmez😄
      Normalde özellikle elle dese bile ellemem zaten bu yüzden daha bir sinir olurum yani

• Olur ya memleket kaşar dolu birden oyle bir olay oldu hiç kasma kendini kamera varsa açın kardeşim bakalım doğruysa linc edilmeye razıyım ama degilse seni burda domaltır s. kerim dokunanında a. hahaha ben bunu derim hiç sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Ne diycem tazminat davası açarım hepsinin donuna kadar alırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...