Yakın arkadaşımı kıskanmam doğal mi?

Çok yakın bir arkadaşım var dersleri çok iyi benimde iyi ama onun kadar değil. Onu kıskanmam doğal mi

Güncellemeler:
1ay Kimseye zarar vermiyorum ve ona da bunu söyledim açıkladım benim ki sadece onun gibi olma isteği bencil biri değilim fesatda değilim

0|1
14|7

En İyi Erkek Görüşü

• Doğal tabiki
    Ondan etkilenip daha cok calisiyorsan
    Ama takoz koyuyorsan anormal

1|0
    0|0
    • 1ay

Hayır ona zarar verecek bir şey yapmıyorum yapmamda

• 1ay

Tamam normal o zaman
      Hirslandirir seni daha cok basarili olmak
      Onu gecmek istersin
      Iyi bkrsey bence

En İyi Kız Görüşü

• senin kıskançlığın masum :) birinin dış görünüşünü kıskananlarda var çok mantıksız mesela.. zekayı kıskanmak dış görünüşü kıskanmaktan çok daha mantıklı.. en azından kıskanıyorsun ama elde edebileceğin birşeyi.. çalışırsan sende zeki olabilirsin.. Ama güzellik Allah'ın verdiği birşey değiştiremezsin :) kendini motive et... :)

1|0
    0|0
    • 1ay

bence tam tersi calisirsan zekan gelisiyor dis gorunusun se kotuyse bir yuk

• 1ay

ama dış görünüşünü kıskansan da boş ona yapılacak brşey yok zekanın çözümü var en azından :) hoş estetiklede güzellik oluyor ama yapay oluyor :)

• 1ay

ben kimseyi kiskanmam gozum disarda degildir ama zeka kiskanilmaz bence :)

Erkekler Ne Diyor 6

• kıskanmak doğal bir duygu, ancak mantığınla onu kontrol almalısın, aksi takdirde hem sana hem karşındakine zarar verebilir.
    kıskançlık seni birşeyleri başarmak adına kamçılıyorsa iyi, ama başkasını aşağı çekip başarısızlığa itme noktasındaysa bunun sana da karşındakine de faydası olmaz.
    Enerjini pozitif yönde kullanırsan bu çok işine yarayacaktır.
    Başkalarıyla değil kendinle yarışmalısın, hep daha iyisini hedeflereyerek bunu yapabilirsin, herkesin hayatının gerçekleri farklıdır, başkalarının başarısı umrunda olmasın, kendi mutluluğunu düşün, kendin için birşeyler yap, hayat senin, enerjini kendin için kullan!

1|0
    1|0
  • kıskanman iyidir kıskan ki sende çalışıp başarılı olasın

1|0
    0|0
  • Okulda herzaman öledirr çalişmayanlar çalişani kiskanir nolmuş bbişi yok

0|0
    0|0
  • değil

1|0
    0|0
  • doğal

0|0
    0|0
  • Demekki cok yakın deyil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• değil..

1|0
    0|0
  • Kıskanmak yerine kendi iyi olduğun alanları görmeye çalış canım, kıskanmak sadece seni kemirip bitirir, güzel bir duygu değil

0|0
    0|0
  • değil .

1|0
    0|0
  • Bence kıskanmak yerine feyz almalısın

0|0
    0|0
  • Hayir bencilin tekisin sen

1|0
    0|0
    • 1ay