Surıyeli veya başka ülkeden gelenlere kızan veya nefret ettigini söyleyen hayvanlara nasıl tepki verirsiniz?

bugun otobüste yanımda suriyeli biri vardı bir cocuk yanında 2 kız cocuga yok şuraya git yok şöyle git vs digip duruyordu, kavga çıkarıcaktım.
Bunun gibi hayvanlara sesimizi cıkarmaz isek götleri kalkar

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Yarın öbürgün Allah göstermesin gene iç savaş olursa eğer sonumuz suriye gibi olursa mülteci gibi bir yere gidersen o zamanda bu söylediklerinin arkasında olcakmısın bakalım sana nasıl muamele edicekler görürsün. it yerine bile koymazlar bizi. daha çok küçüksün ailenin söyledikleriyle hareket ediyorsun az büyüdüğünde mantıklı düşünmeye başladığında ne demek istediğimi anlarsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kes sesini de o modern kafanla empati düşüncesini harekete geçir!!

0|1
    0|0
  • Sen tenha bir sokakta 3 4 Suriyeli tarafından takip edildin mi? Hayır.
    Sığındığu ülkenin malına zarar verip vatandaşlarını rahatsız edecek lüksü nereden buluyorlar?
    Bunları yaşamış bir kız olarak Suriyelilerle aynı ortamda bulunmak istememelerini anlıyorum. Çok da hak veriyorum.

1|0
    0|0
  • Anlamadım dediğini...

0|1
    0|0
    • 1ay

mesela yanında biri var ve bir kişi ona kötü davranıyor

• 1ay

Hıııı dağdan gelip bağdakini kovmaktan bahs ediyorsun. Kafasını koparırım, okadar dayıysa kendi Ülkesinde dayılanıp Savaştan kaçmayaydılar.

• 1ay

Türk yabancıya yapıo

• surıyelı dıye dıslamak olmaz kesınlıkle

0|1
    1|0
    • 1ay

amacı yanındaki kızlara ben erkegim imaşı göstermek ama anlaşılan ben hayvandan beterim a:D

• 1ay

ben önce gözlerimle sonra dilimle olmadı aşagıda hallederim :D :)

• 1ay

Sen halledersin cunki suriyeliden farkiniz yok kan cekiyo

• sokak köpeği için 40 takla atmasını bilirler ama

1|0
    1|1
    • 1ay

anlamadım seni normal sıradan zararı olmayan biri

• 1ay

@Zeyno2484920 Ben hepsinin öyle olduğunu düşünüyorum ve Allah'ın onlara neden böyle sıkıntılar verdiğini hakkında filan yorum yapmayı da açıkçası haddimi aşan bir konu olarak görüyorum hangimizin ne olacağı ne malum, günün birinde bizim birbirimizi tıpkı onlar gibi kırmayacağımızın bir garantisi yok. Düşmanlık kin nefret bunlar her şeye zarar. Bence Türkiye Suriye veya başka ülke gibi ayrımlara bile girmek yanlıştı aslında ama tarihin başından beri var böyle ayrımlar ama unutulmamalıdır ki biz hepimiz birlikte sadece 1 Dünya ederiz.

• 1ay

Sokakta birbirine kurt gibi isiracak gibi bakan insanlarin cogu nedense hep disariyi seviyolar bak su ise bence biz once kendi kendimizi sevmeyi ogrenelim ama turk milletinde o yok cehenneme gidince zebani turklerin basinda durmuyomus niye turklere bakmiyosun demisler turkler zaten birbirinin dusmani atesten biri cikmaya calistimj digeri onu ceker demisler o hesap kendinin dusmani bir toplum gelmis krndi milletine hayvan dio namssz

• kim ne yaparsa yapsın hayvan demeye hakkın yok

1|0
    0|1
  • Sana noluyo baban suryelimi bukadar sokunuyo herkes siginmaciysa haddini bilsin orda olsa gebereceklerdi burda keyif tingirlar cok bulasiklar saldirganlar 30 40 yil once almanyada turkler nasilsa onlarda oyleler defolup gitmeyeceklerde

1|0
    0|1
    • 1ay

BEN ne yazdım ne diosun nasıl bu görüş onn yerinde sen olabilidinj yok sa yanındaki kızlardan biri senmiydin

• 1ay

Din ırk ayrımı yapiosan sende bir hayvansindir

• 1ay

Hayvan sensin iyi ediyorum insan gibi insana insan derim muslumanligin yuz karalari sizi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...