Kapat

Hayattan bezmek?

Ben 18 yasındayım sınıfta kaldım Şu an tekrar okuyorum Sınıfıma alışamadım eski sınıf arkadaşlarımı özlüyorum ve bazen ağladığım gunler oldu simdi ki sınıfıma alısamadım hep gruplasma var hangi gruba giricegimi bilmiyorum ve onlari sevmiyorum 1 grup vardı onlarin grubuna girdim ama yakin davransamda bana uzak davraniyorlar bende onlarin yanina gitmiyorum onceden yakın davraniyorlardi çözemedim biri mi araya giriyor diye ya da dusmanim mi var diye supheleniyorum cunku okulda kavgaya karismistim ama onlari tembihde ettim sonra benim takintilarim var bu benim moralimi bozuyor ve gecmiyor ve ozguvenim eksik 1 gun cok cesaretli olurken 1 gun icine kapanik birisi oluyorum bunu nasil yenebilirim ve beni gercekten seven bir dost istiyorum guzel arkadasliklara cok imreniyorum sizce neler yapabilirim

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• şu günlerde bende böyleyim kafam cok karışık bir gün kaynaşmak istet canım bir gün hic konusmak istemez derdimi anlatacak kadar bir dost olsa yeter ama ben bıraktım artık herkezi herseyi kafaya takmayı kendim yaşyorum kafama göre cool takılıyorum başka caremde yok zaten çözüm bunu dene😎

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Müdürden sınıfını değiştirmesini iste, ya da sıfırdan başlamak için okulunu değiştir. Bendede aynı durum aar sınıf arkadaşlarımı özlüyorum, bazen o kadar çok özlüyorum ki ağlıyorum. Duygularım çok fazla değişiyor. Okulumu değiştirdim bu yüzden. Şimdi arada yalnız kalsamda iyiyim böyle...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben 4 lise değiştirdim ilkte zorlanıyorsun ama sonra alışıyım merak etme. Hiç bir gruba girme kendi grubunu kur salam arkadaşlıklar edinirsin

0|0
    0|0
  • herşey bir gün biter umursamaz davran

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynı. bennnn

0|0
    0|0
  • olur öyle ergenlikte

0|0