Aysegül Terzi'ye tekme atan saldirgana ilk durusmada tahliye karari cikmis? Kadin olarak bu ülkede yasamak mümkün mü?

Güncellemeler:
1ay Bu soruyu sorarken birbirimizi yiyelim diye sormadim... yasadigimiz sartlari/cevreyi düsünün, sorgulayin... elestirin diye sordum...
Hakli, haksiz aramiyoruz burda... insani duygularla cvp verin yeter...
1ay Güncel...

1|2
11|35

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu memlekette adalet Ayşegül Terzi'ye atılan tekme kadar sığdır.

2|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 34

• bundan on yıl önce ya da doksanlı yılların sonunda
    başörtülü hanımlara bu tür baskılar vardı
    şimdi tam tersi durum var..
    insanların nasıl giyindiginin önemi yok ve onlara bu tarz uygulama yapanlarında nedense hep psikolojisi bozuk
    tesadüfmüdür
    bilemedim sanki.

2|2
    0|1
    • 1ay

Su piskolojik hastalik denilen seyi icaat edeni bir yakalasam...😡

• 1ay

Baskıdan öte bu, uçan tekme atmış. Hangi örtülü bayana uçan tekme atıldı bu ülkede kardeşim.
      atılsaydıki öyle bir terbiyesiz yok aydın insanların arasında, infial olurdu. Burada ki tepki az bile

• 1ay

@blackmagicwomen yani size göre
      universitedekileri ikna odaları gayet aydın bir hareketti öylemi?
      Turbanını açmazsan giremezsin demeler
      ikisi arasında ben bir fark gremiyorum

• Ayşegül teyze ile terziye gittik diye okudum 😬😬
    Bu ülkede kadın olmak zor zanaat bu şehir magandaları ve bu anayasal düzen olduğu müddetçe

2|0
    0|1
  • Adaletimiz Atatürkün Cagdas Modern Avrupadan getirdigi bir Hukuk Kanunu, neden rahatsiz oluyorsunuz? . Avrupanin hicbir mahkemesi, bu tekme olayi icin o adami günlerce tutuklamazdi, Adalette bir yanlis, yok, gercek bu... INANMAYANLAR ARASTIRSIN

0|3
    4|2
  • o zamanda söylemiştim Türkiyede adalet kadına değer yok... devletin adaleti buna bir kılıf bulmuş yazıklar olsun... ülkede aç olduğu için ekmek çalan çocuğa 5 yıl habis verirler ama kadını döveni 2 günde serbest bırakırlar.. Allah belalarını versin

2|0
    0|1
  • @KizÜye_ böyle adalet yerin taa dibine girsin

4|0
    0|0
  • İnsan olarak yasanmaz bu ulkede.

2|1
    0|0
  • Adaletin olmadığı ülkede adalet sistemini eleştirmek saçmalık olur. Allah memleketimize vicdanı hür kalbinde Allah korkusu olan adil insanlar nasip etsin

1|1
    0|0
  • Sana böyle birşey yapsa ayaklarını öptürürdüm saçının teline zarar veremezler

1|0
    0|1
    • 1ay

Ya mevzu o degil... cidden cinlerim tepeme cikiyor su haberleri görünce...

• 1ay

Benim seni beğenmem önemli çok egolusun umarım güzelliğin vardır yoksa çekilmezsin 😂😂😎😎

• 1ay

🙄🙄

• Tekrar tutklandi 😉

1|0
    0|0
  • Eğitimsiz topluluk en büyük sıkıntı bu herkesi içeri tıkmak da çözüm olmuyor malesef türkiyede her 150kisiden biri mahkum zaten. Hersey egitim tek çözüm eğitim ilk çözülmesi gereken eğitim

1|0
    0|0
  • bir tekme attığı için 5-10 yıl yiyecek değil herhalde.. ama o dediği laflar yüzünden müebbet hapis yemesi lazım bence, ya da ilk tımarhaneye yollasınlar aklı başına gelincede hapishaneye

0|1
    0|0
  • he tamam bir olay oldu diye hemen erkekleri karalayın.
    Bu ülkede adalet yok

1|2
    1|0
  • Bence adamın sabıkası yok. Ciddi uyarı aldı ve çıktı. Çok abartılacak durum değil.
    Bizde bir kesim var işine gelince duygusal oluyor, gelmeyince olmuyor :)

0|3
    5|1
    • 1ay

aynısı anana bacına yapılsa bu kadar sakin kalabilcek miydin terez

• 1ay

@Battista doğrudu kardeş başkası beni ilgilendirmez.

• 1ay

Önve cezai şartların ne olduğunu öğreneceksiniz. Yoksa bu cahilliği dinlemek için günlere katlanacağız. Dediğim gibi tekrar etmekte fayda var bilmeden ötmemek lazım.

• şaşırdım mı? tabiki hayır.

3|0
    0|2
    • 1ay

Artik sasirmak istiyorum cidden...

• 1ay

maalesef. adamına göre hukuk mevcut bizde. fazla kafana takma canın sıkılır.

• 1ay

toplum tepkisi yüksek olunca bizim yargı sistemi tekrar harekete geçti.

• merak etme o yaratığa içime şeytan kaçtı diyerek birileri saldıracaktır.

1|0
    0|0
  • Herkes yasiyo sende yasarsin :)

0|2
    1|0
  • Niye şaşırdın?
    Ben ilk gün yazdım o oraya bilerek gönderilen teröristti.
    Siz ne sandınız gerçekten kızdığı için saldıran bir vatandaş mı

1|0
    1|1
  • bireysel silahlanma şart.. bu işin başka yolu yok.. öldürecekler bizi bu zuzular

2|0
    1|1
  • buyurun size adalet

1|0
    0|0
  • daha çok fırın ekmek yicez galiba

1|0
    0|0
  • Adama müebbet hapis cezası mı verilmeliydi. İçeride yattığı süre yeterli bence. 1 daha asla o boku yiyemez.

0|1
    1|0
    • 1ay

Insallah yüzünü gözünü bunun dündüz ederler disarida... aldigi ceza yaptigina karsin az!

• 1ay

Evet dümdüz ederler kesin. İçeride de sopayı yemiş mahkumlardan. Henüz ceza verilmedi. Mahkemesi devam ediyor. Tutukluluk hali bitti.

• Dayak attı diye hapis mi yatacaktı? Komiksiniz cidden. Böyle bir şey olsa ülkede adam kalmaz. Trafikte bile günde yüzlerce kişi kavga ediyor

0|0
    5|1
    • 1ay

Bunu senin kizkardesine, Annene, Esine, kizina yapsalar sen ne isterdin?

• 1ay

Mecliste ki teröristlere oy veren insan olmadık pislikler burada ajitasyon yapıyor. Masum kanı döken yavşaklar milyonlarca oy aldı. M
      Ona oy verenleri eleştirin önce ikiyüzlü pislikler.

• 1ay

Bir erkek dayak yedi dayak atan neden hapise girmedi diye kimse tepki dâhi göstermez. Normal karşılar. Ama şimdi herkes ajitasyon peşinde, prim peşinde. Tepkileriniz bile sayıyla doğru orantıda.

• 1 sene yatablrdi

0|0
    1|0
  • ülkede adalet sadece lafta kalıyor uygulanmıyor. başımızdaki hükümetin fazlasını yapmasını da bekleyemezsin gerçi.

2|0
    0|2
  • Metin2 de bile adalet yok. Hile kullananları banlamıyorlar, hile kullanmayanı banlıyorlar.

1|0
    0|0
  • Nasıl yaparlar anlamıyorum. Helede öyle narin, nazik bir hanımefendiye nasıl böyle bir davranışta bulunulur anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • Hak etmişti.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kim, neyi?

• 1ay

Kardeşim sen Tayt giyene mini giyene düzgün giyin deyip dövemezsin ama bacaklarını açıp oros pu gibi oturanı uyarıp da bir ton laf yesen o an hak etmiş sür tük

• Adalet ilk defa doğru karar vermiş...

0|3
    6|1
    • 1ay

hhhahha

• 1ay

o eksileyenlerin hepsini tekmeleyeceksin bak bir daha eksiliyorlar mi shdjshdhhd nihhhahhhahahaaaaahuahaha

ayrıca bnmle aynı şeyleri düşünen iki kişi daha varmış begendigimi onlarda beğenmiş eksilesigimi onlarda eksilemis aferin onlara sevndm

• lanetle kınıyorum

3|0
    0|3
  • Tekme atmanın cezası diğer ülkelere ve cinsiyete göre değişmiyor ne yazık ki

0|2
    1|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 10

• Singapur'da bu hareketin cezası idam.
    Eğer mağdur olan affederse o zaman idamdan kurtuluyor, müebbete çeviriyorlar.

Singapur'da bırak birinin başkasına tekme yumruk atmasını eliyle itmeye kalkması bile en ağır şekilde cezalandırılması için yeterli.

1|1
    0|0
  • Bu p. vengin yasadigi yeri bilsem adam toplayip tekmeleye gidicem. Ektigini bicsin diye. Devlet adaleti saglamazsa insanlar saglamasini bilir.

3|0
    0|2
    • 1ay

Birde adi seref*iz gülüyor ya... bu ülkede adalet fasa fiso...

• K*hpe ülke

1|0
    0|2
  • O hakim biraz doğaya gidip beynine oksijen alsın.

1|1
    0|3
  • 3 yıldan aşağı olan cezalarda içeri girmiyon canısı kadınlıkla alakası yok

1|1
    0|0
    • 1ay

Ben genel anlamda son zamanlardaki bu kadina karsi artan siddete tepkiliyim... ayrica yasalar yeniden gözden gecirilebilir... ve gecirilmemeli...

• 1ay

Yani korkuyorum falan diyordu kadın kıyafet yüzünden yapılması kötü bisey dinde bile zorlama yok millet namus bekçisi oldu ya

• Sorusu bile olmaz yaşanmıyor maalesef...:((

1|0
    0|0
  • Tahliye ne demekki?

0|0
    0|1
  • Topluma nasıl bakacak sen ona bak.

0|0
    0|0
  • ya bu nasıl iş. Böyle çiftestandart olmaz, sonra demokrasi de, olacak iş değil

1|0
    0|0
  • 3 yasindaki bebek filmlerine bakarlar nette malum anladiniz demek istedigimj sabah oldumu hepsi dindar olur normale doner bunlarin kadin versiyonuda boyle carsafli isyerinde evli barkli 3 cocuklu kadin bana basim acik diye dinden bahsediyodu nadihat veriyodu yakisikli kariyerli bir adam geldi ise adam altima yat dese yeminnen yatacaklar adami paylasamadi ortulu bacilarim hepside cocuklu

1|0
    0|1
    • 1ay

Aizenszuke misin ne gtmn kagidi rus olsaydi boyle asagilamazdiniz yalakalik yapardniz kendi ulkenizim kadinlarina dusmanlar sizi allah kahretsin sizin gibileri

Yükleniyor...