Hayatın size attığı en sert tokat neydi?

Hayatın sillesini yediniz peki nasıl kendinize geldiniz?

Güncellemeler:
Benim hayattan yediğim tokat tecavüze/ tacize uğramam 😞😞😞 özgüvensiz yetişmem bunun sonuçlarını çok çektim küçük yaşlarımda ve hala acı sonuçlarını çekiyorum. Şimdi ise psikolojik tedavi görüyorum ve ilaç kullanıyorum 😞😞😞😞

0|0
1329

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat sana tokat atıp seni iki seksen yere serebilir ama geri kalkıp tekme atmayı unutma.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ölümler, hayata tek başına atılmak. Kendine gelmek zor sadece hayatta kalmak için yaşayabilmek iin herşeyi aşmak zorundasın bunada zaman ve tecrübeler yardım ediyor...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

Kızlar Ne Diyor 12

• İlk defa çok yakınımdan birini kaybettim.

1|0
    0|0
  • Dugunume 1 ay kala evlenmek uzere oldugum insanin gercek yuzunu gorme imkanim oldu. ayriligin 4. Ayini bulduk hala rahatsiz ediyor. Atlatmak icin ise tum sosyal medya hesaplarimi kapattim,numarami degistirdim ve yasadigim sehirden bir sureligine kactm. hala kendime gelebilmis degilim

1|0
    0|0
  • 2 kere ayni tokattan yedim ve ikisi de sertti biri annemin ölümü digeri de babamın bizleri terk edişi ve tahmin ettiğiniz gibi o tokatlar hep yanağımda iz olarak kalacak ne yazık ki...

2|0
    0|0
  • Babamın anneme ihanet etmesi

2|0
    0|0
  • Hayatin degilde insanlarin sillesini unutamiyorum 😒🙄

1|0
    0|0
  • babamın vefatı

1|0
    0|0
  • Uç gün önce yedım

1|0
    0|0
  • Aldatılmak

1|0
    0|0
  • kendime geldiğim soylenemez

1|0
    0|0
  • Anne babamı alması

1|0
    0|0
  • Belli bir süreden sonra hiçbir duygunun eskisi gibi canlı kalmayacağını anladığımda

0|0
    0|0
  • Babamin tokatiyfi 😀

1|0
    0|0
Yükleniyor...