Dikkatli olmak ve paranoyak olmak arasındaki farklar nelerdir?

Biliyorsunuz ki insanların çoğu gözünüzün içine baka baka yalan söylüyorlar yakalasaniz da kabul etmiyorlar ve paranoyaklikla itham ediyorlar bu yüzden mıdır nedir paranoya arttı peki hasta olup olmadığımızı nereden anlayacağız?

Güncellemeler:
1ay Düzgün cevaplar gelsin diye bu kategoriye attım ama hiç kimse bu katogeriyi takip etmiyor galibaaaaaaaaaa
1ay cems34 bizi aydınlatabilir misiniz?

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bazılarının paranoya dediğine, ben tecrübe diyorum.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bence de tecrübe ama insana hemen böyle şeyler yapistiriyorlar he gerçekten yanildigimiz anlar olamaz mi olur ama bir yere kadar

• 1ay

Insanların hayatları yalan olmuş

• 1ay

Bazıları demek yanlış olur. Çocuğunun hayatları yalan olmuş. Sıkıldım

En İyi Kız Görüşü

• Paranoyaklik olmadik seyleri kafanda kurup insanlari suclamak , dikkatli olmaksa olaylar arasindaki bagintiyi kurup gercegi gorebilmek ona gore hareket etmek davranmak tedbirli olmak

0|0
    0|0
    • 1ay

Doğru söylüyorsun ama bu söylediğin sadece sözde olan kısım gözünle görsen bile yalan söyleyen var

• 1ay

Evt onlar iflah olmaz insanlar

Erkekler Ne Diyor 3

• ama şimdi yani bu "paranoyaksın!" geyiği de fazla uzadı he başlarım yapacağınız işe sizin. kız 5 saat telefonu açmıyor. sonra çocuk diyoki nerdesin kızım sen? aşkım uyuya kalmışım yeaa diyor. çocuk, bırak bu işleri nerdeydin diyor. kız hemen paranoyakmısın be hasta herif diyor :D lan mk kızı uyuya kalmış dahi olsan belli ki seni merak eden biri var ona açıklama yapmak zorundasın. onun gönlünü ferah tutmak zorundasın sonra diyorsun ki bana güvensin. Sana güvenenin g*tüne kaşık girsin. senin neyine kim güvensin. anasını diktiniz artık ilişkilerin yemin ediyorum herkes birbirini dikiyo bırakıyo herkes şizofren herkes birbirini paranoyak ilan ediyo. öfff neye inanmak istiyosan ona inan yeaaaa diyor. valla biz hepimiz o... olduğunuza inanıyoruz. tamam gerçekten hasta karakterliler var ama lütfen sevdiğiniz insanlara açıklama gereğini çok görmeyin. elinizi ayağınızı bana sktirtmeyin. sonra da temiz aşk. Nahh size temiz aşk mk kevaşeleri.

0|0
    0|0
  • Buyuk fark var aslında

0|0
    0|0
  • görsel bizim eski sokaktaki makbule teyzeye benziyor lan ajdslfjsaf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...