Artık "ayıp" denen bir kavram kalmadı, edepsizliğe "medeniyet" "moda/stil" deniliyor , bu sizin tuhafınıza gitmiyormu?

Şuanki yaşadığımız zamanda artık bazı kadınların "özgürlük" diye açmadığı tarafı kalmadı. Bazı Erkekler desen şehvetli düşüncelere sahip, utanma yok tam tersine bunlarla ilgili şaka yapar oldular gurur duyar oldular. Eşcinsellik apaçık yaşanır oldu, Zina apaçık yaşanır oldu ve bunu desdekleyenlere "medeni" "modern" denilir oldu. Haramdan, mahremden gözlerini sakınanlar azaldı. Sizinde tuhafınıza gitmiyormu? Eskiden "ayıp" denilen şeylere şimdi normal birşeymiş gibi bakılıyor.

0|1
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• insanlarla başa çıkacak gücün yoksa insalara ne diye şaşırıyorsun şaşma artık dünya böyle bir yermaalesef :/

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Medeniyet denilen maskara mahlûku görün:
    Tükürün maskeli vicdânına asrın, tükürün!
    M. Akif ERSOY

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu herşeyin yavaş yavaş bittiğinin işareti sevginin verilen değerin maneviyatın sonuçta insanlığın bittiğinin resmi.

1|0
    0|0
  • İste bunlar modernizmin kölesi

2|0
    0|0
  • hayatın eskı ahlakı kalmadı

2|0
    0|0
  • Düşüncelerinin eksiği var fazlası yok... Sonuna kadar katılıyorum

1|0
    0|0
  • Kalmasin zaten ayip denen bir kavram. Herkes istedigini yapsin banane baskasindan

0|0
    2|0
  • hep amerikanin oyunlari

2|0
    0|0
  • İsteyen istediği gibi yaşasın, duygularını bastırmasınlar. Her insan inandığını yaşasın. Kavramlar ortadan kalkmalı bence.

0|0
    2|0
  • İnsanda yoksa edep neylesin medrese mektep okusa Alim olsa yine merkep yine merkep.

1|0
    0|0
  • Çok haklısın 😊

1|0
    0|0
  • medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar,

1|0
    0|0
  • Sus be cahil

0|0
    2|0
  • Çok iyi olmuş ohhh

0|0
    1|0
  • şimdi canım kardeşim neden benim konumu başlığı değiştirerek yeni konu açıyorsun?

bknz:
    Tesbih sallayanların son zamanlarda artması?

0|0
    0|0
  • Kimsenin kimseyi kınamaya hakkı yoktur. Hakk'ı biliyorsan ve inanıyorsan hepimizin hesabımızı O'na vereceğimizi biliyorsun demektir.
    Açık olmak veya zinadan başka kul hakkını da düşünün. Zira şirk koşmakla birlikte affedilmeyecek tek günah kul hakkıdır.

0|0
    0|0
    • 1ay

Tamamda bin kimseyi kınamıyorum kimseyide belirli hedefe almadım. Bazı kişilerim böyle yapdığı ortada. Bende tuhafınıza gitmiyormu diyorum. Bilerel hepsi demedim ve isimde vermedim, kul hakkı olmasın diyr

• 1ay

Nedemek istediğimi Allah biliyor. Sende öyle anla beni ilgilendirmez , diyecek birşeyim yok.

• 1ay

Zina ve eşcinsellik yeni olan bir şey değil. Lut kavmi ortaçağ ve diğer zamanlarda da hep olmuştur hatta o zamanlarda şimdikinden bile fazlaydı.

Kızlar Ne Diyor 5

• Haklisin ozenti hep

1|0
    0|0
  • Evet tuhaf karsi cıkınca eski kafa olunuyor

1|0
    0|1
    • 1ay

Ama nekadar tuhaf.. resmen izliyebiliyoruz ahir zamanına doğru gidiyoruz belkide ahir zamanındayız..

• Aynen. Edepsizlik moda olmuş..

1|0
    0|0
  • Evet tuhafıma gidiyor

1|0
    0|0
  • Ya kardeşim bu millet batilaşmaya çalışıyor elalemin gavuruna özeniyor neyin özgürlüğünü yaşıyorlar

1|0
    0|1
    • 1ay

Tuhaf ama.. inca düşünsen gerçekten tuhaf böyle herşeyi gözden geçir eski zamandan bu zamana kadar neler değişmiş , düşüncelerimiz nasıl etkilenmiş. Ben bile bazen "normal" diye görüyorum sonrada ince düşününce gerçekten anormal olduğunu anlıyorum. Beynimizi yıkamaya çalışıyorlar..

• 1ay

Bak varya biz aslinda peygamber efendimizden osmanliya kadar çok güzel bir ülkeydik çarşaf giyeninden tut pece takan insanlara kadar çok iyiydi ama ülkemizi osmanlıdan sonra yavas yavas bozmaya uğraşan soyu bozuklar vardı ve bunuda basardılar ne yazık ki

Yükleniyor...