Eşcinsel olmak suç mu?

eşcinsel olmak suç mu, bugün bir olaya tanıklık oldum 2 kız metroda oturuyorlar belli sevgililer bende tam karşılarında oturuyorum, yanlarında ki bir adam aynı şöyle söyledi, yazık olmuş benim gibi erkek dururken lezbiyen olmakta neymiş dedi güldü geçti, sonra kızlar da bişey demediler tabi ordan kalktılar benim yanıma oturdular, bende dedim ki kızlara siz öyle insanları kafanıza takmayın asla siz aşkınızı yaşayın kimse umrunuzda olmasın dedim, adama bakarak söyledim bunu, metrodan inerken kızlar teşekkür etti, anlayışlı olmamız gerek Yargılamayın Yargılatmayın ayıp

1|2
12|30

En İyi Erkek Görüşü

• Adamin yapptigi yanlis. Eger kizlar normal toplu tasima kurallarina uyuyorlarsa. Senin yaptiginda cok dogru sayilmaz. Desteklenecek tarafida yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Keşke sizin gibi insanlar olsa bu ülkede sadece...<3
    Şimdi günah falan diyorlar, tamam kabul ama bu Allah ile kulun arasında
    cehennemde yanacaksın diyerek Allaha şirk koşmuş olmuyorlar mı?
    Kendileri her türlü günahı işleyip LGBT den insanara uzaylı gibi bakıyorlar.
    Keşke şu ülkedeki düşünce anlayışını değiştirebilsek...

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Şizofren olmakta suç değil, ama bunun bir hastalık olduğu bilinen gerçeklik. Eş cinsel olmak bir hastalıktır bu ne kadar kabul görmese de öyledir, zaten bir deliye deli olduğunu inandıramazsın aynı durum eş cinsellik içinde geçerlidir.

0|0
    0|0
  • Suç değil kimsenin hayatına karışma gibi bir lüksümüz yok. Her koyun kendi bacağından asılır, günahsa onların günahı sevapsa onların sevabı bize bir artısı ya da eksisi yok. Millet olarak cahilliğimizde sınır tanımıyoruz malesef.

0|1
    0|0
    • 1ay

Bir gay olarak seni taktir ediyorum helal sana

• 1ay

Vay be ne güzel konuştun kardeşim çok haklisin teşekkürler seni yakından tanımak isterim ya :) dostum

• 1ay

@Predakinq teşekkür ederim. Sıkıntı yok 😊

• keşke öyle bir ortamda olsaydım..
    o adamı itin..
    neyse..

0|0
    0|0
  • Suc degil niye suc olsun

0|0
    0|0
  • suc degil dogaya aykiri

0|0
    0|0
  • suç değil öyle hayvanlar olduğu için kızların lezbiyen olması gayet normal bence öyle ayı ile olacaklarına

0|0
    0|0
  • Lanetlenmiş bir toplum kavim bu şekilde helak olmuştur bu söz herşeyi acıklıyor...

0|0
    0|1
  • Suç değil ama tedavi görmemek suçtur diye düşünüyorum. Yni bu konuda tedavi görüpde gerçek cinsel kimliğini yeniden kazananların sayısı çok.

0|0
    0|0
  • Hayır, suç değil
    herkes özgürdür

0|0
    0|0
  • Olsada umrumda degil kendi secimleri.

0|0
    0|0
  • Hayır suç değil.

0|0
    0|0
  • seçimdirr

0|0
    0|0
  • bence tedavı gorulmesı gereken bır hastalık allah yardımcıları olsun

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz.

Suç değil tabii ki.

0|0
    0|0
  • Bravo sana alkışlıyoruz milletçe 😕😏 çok mu önemli bir şey şimdi

0|0
    0|0
  • insan "insandır".. adamı ayar etmeyın lannn

0|0
    0|0
  • Bir olarak seni taktir ediyorum suç değil tabi ki eğer o kızların yerine gaylar olsaydı doverler

0|0
    0|0
  • onların yerinde iki yakışıklı erkek olsa aynı tepkiyi vermezsin djdjsksş

0|0
    0|0
  • herkes istediği gibi yaşasın kimse karışamaz kimseye

0|0
    0|0
  • Doğru değil ben olsaydım ikisinin yüzünede tekme atardım batı özentileri

0|0
    1|0
  • Günahlarına ortak olmuşsun seni tövbe etmeye çaqırıyorum )

0|0
    0|0
    • 1ay

umrumda değil bende eşcinselim yanıcak olanda benim yanıcak olanlar da onlar sen değilsin, herkes cennetlik değil bu dünyada

• 1ay

Söylenildiği kadar cesaretli olamazsın. Şuanda sana bir tokat gelecek olsa ondan korkarsın ama 40-50 sene sonra cehennemde azab cekeceksın deseler korkmazsın.

• 1ay

ben Allahtan korkarım sadece, o ne yapıcağını bana düşünür siz düşünmeyin lütfen, bırakın insanlar mutlu olsun, olalım

• tercihleri sorgulamam. kişi başkalarına karşı değil hesabı verecek olduğuna karşı sorumludur

0|0
    0|0
  • suç olsaydı hapishaneler eşcinsellerele dolardı,

0|0
    0|0
  • yaşadıkları sapikligi savunan sen, niye lezbiyen değilsin

0|0
    0|1
  • Değil

0|0
    0|0
  • Büyük günahtır.

0|0
    0|0
  • Keller sagirlar birbirini agirlar

0|0
    0|0
  • Öyle tabi o ikisi bide ben üç kişi severdik birbirimizi ne güzel musmutlu :)

0|0
    0|0
  • Valla ben de gizli biseksim. Erkeğe oral yapmak isterdim diyorum bir küfür etmedikleri kalıyor..

0|0
    0|2
    • 1ay

Bir gay olarak bnde igreniyorum çoğu gay ve bisekten amacınız seks olmuş

Kızlar Ne Diyor 11

• Yargılamak Allah'a kalmış bir şeydir. Öyle insanlara yaw he he deyip geçerim. Benim hayatım benim tercihim...

0|0
    0|0
    • 1ay

Elbette herkesin kendi tercihi, ama karşısındakine saygılı olması gerek, o adamın dediklerini duydum kendimi zor tuttum bisey yapmamak için

• Şu ülkede o kadar suç ve suçlu var ki
    Bu insanlara suçlu potansiyelinde bakmak saçma.

0|0
    0|0
  • Değil.

0|0
    0|0
  • Tabiki suç değil ama toplumumuzun düşünceleri belli bunları değiştiremiyoruz malesef

0|0
    0|0
  • ben lezbiyenim suc degil tabiki ulkemizde hala bunu kabullenemeyen insanlar var ne yazik ki

0|0
    0|0
  • Onlar günah nedir bilmiyorlar kardeşim sizde mi onlara uydunuz yaa

0|0
    0|0
  • İyi etmişsin

0|0
    0|0
  • Suç değil

0|0
    0|0
  • nasil anladin ki sevgili olduklarini belki arkadaslardir

0|0
    0|0
    • 1ay

el ele tutuşuyordular, parmaklarında ki yüzüklerde aynıydı, çünkü bende bi* eşcinselim anlıyorum

• 1ay

ayy sen de mi kizsin da erkek olmak istiyosun

• 1ay

Her eşcinsel kendini karşı cinsten biri gibi hissetmez

• Değil tabi ki

0|0
    0|0
  • Canim suc degil onlarin da tercihleri oyle ama turk toplumu boyle seyleri tuhaf karsiliyor evlenmeden cinsel iliskiye giren kizlara o.. pu gozuyle bakiliyor ama kendileri ne isterse yapabiliyor onlara laf yok
    Boyle bir toplumda yasiyoruz yobazlik iste

0|1
    0|0
    • 1ay

Evlenmeden cinsel ilişkiye girenleri o.. pu gözüyle bakılıyo ve kendileri ne isterse yapıyor. Bu doğru bak sorarlar adama sen erkek erkeğe mi cinsel ilişkiye giriyosun da kıza o.. pu gözüyle bakıyorsun diye. :) Bu millet adam olmaz!

• 1ay

@SotisVolanis aynen öyle! :)

Yükleniyor...