Arkadaşımı sevmiyorum kirmadan dökmeden nasıl uzaklasabiliriz ondan?

Universitese ilk kiminle oturursan ilk arkadasin o olur ya benimkiside oyle. hic bir sekilde uyusmuyoruz.
hicbir sekild olgun br insan degil cocuk gibi ( derken şakaci muzip anlaminda degil) cocuk gibi giyinip cocuk gibi hareketler sergiliyo
acayip sıkıcı hic konusmuyor asosyel hicbir yere gidilmiyor nereye gitsek sevgiliinden once izin alir sevgilisi izin versede gun boyu cocuk cocuk triplesirler.
Fena halde de kiskanc.. ben konuskan girisken bir insanim insanlarka oturmayi sohbet etmeyi gezmeyi seviyorum. ama ben kiminle otursam gun boyu trip atar hic konusmaz. satıştasi ayagi yapiyor. Ve ortamam onu da sokmaya calisiyorum ama kendisi zebellat gibi illa yalnizca ikimiz olarak ot gibi oturmamizi gerekeirse sinifta oturup hic disari cikmamamizi istiyor. cildiracam dostlar akil verin. Onu uzmek kirmak istemiyorum ama gercekten boguyor artik beni

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Anladim yol ver gitsin hic ugrasma kirilmasin darilmasin diye ;))

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben iyi anlaştığm ardaşıma karşı eğlenceli olurum çıkarım yani dışarı asosyalik var arkadaşm dışarı çıkmak istiyorsa çıkar öyle triplere girmem kısıtlmayı sevmem kısıtmam da senin ardaşın sanırm olgunğu yok ama öyle yaparak hiç bisi olmaz öyle elde edemez istediklerini sıraları deģustr bence

0|0
    0|0
    • 1ay

Artik oyle yapicam cunu gercekten cok sıkıldım

• 1ay

Bencede öyle yap

Erkekler Ne Diyor 1

• görmezden gel bir süre

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zamanla araniz açılır zaten. Farklı arkadaşlıklar kuracaksınız ikinizde. Farklı ortamlarda takılmaya başlayınca yavaş yavaş kopmaya başlarsınız.

0|0
    0|0
    • 1ay

Anladim oyke olur insallah cok tesekkurler

• Madem kırılmasın diyorsun
    Konuş onunla karşına al konuş

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya denedim konusmayi ama yine ayni. sevgilim kiziyo disariya cikmaya diyip duruyo benide boguyo. disari dedigim sadece cikip biraz bir cafede felan oturmak. oyle bar marlik iste degil yani

• 1ay

Deneme al karşına konuş benim senden uzaklaşmam daha mı hoş olacak bunu gmze alabiliyor musun de
      Sağlık bir arkadaşlık değil bizimkisi de

• uzaklas yavas yavas ondan

0|0
    0|0
Yükleniyor...