Okulda kavga ettim ne yapmaliyim?

okulda kiz mevzusundan dolayi kavga ettim birisiyle cocugun yanagini ensesini morarttim gibi bisey oldu o bana bitsne bile vuramadi ben vurdurtmsdim sonrs okul cikisi arkadaslarini heralde cagircakmis ole duydum ne yapmaliyim kavga etmek istemiyorum 5 6 kisi gelirlerse alirlar ztnde ve ertesi gun okula gimelimiyim bisi olurmu sabahleyin?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Dayak yiycegini bilsende git. Tırsak gorunme.

0|1
    0|0
    • 1ay

ya dayak neden yiyimde yarin gidecem heralde okula ya barisirimda ghruru incildi cocugun suandada cikisa adam toplar heralde

• 1ay

Adam toplarsa dayak yiycegin kesin. Buna ragmen kacma okuldan kafa tut.

• 1ay

evet toplar arkasi var bende. cesaret + guc var onda arkasi var biseyi yok yarin gidimde normale donermi acaba yine okul cikisina adam cagirirmi

En İyi Erkek Görüşü

• İyi ki gayim diye şukrediyorum bazen kadıncı olsam da böyle kız için kavga etmezdim mantıksız

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Korkuyordun neden çocuğu dövdün

0|1
    0|0
    • 1ay

la ben cocuktan korkmuyorum 3 5 kisi gelip dover die diyorum allaha sukur elim ayagim tutuyor korksam sence vurabilirmiydim cocuga bana bitsne bile vuramadi ben 3 4 defa rahat

• 1ay

ya benim arkadasim yok okulda ben tek geziyorum tektuk konustugum insanlar var ve aksam cikacagiz adam cagircsk bugik ihtimal ve ertesi gun gitmelimiyim bisey olurmu?

• 1ay

Valla muhtemelen başın derde girecektir gitme o zaman

• Dayak yersin ama sen de sonunu dusunmemişsin madem birilerini bul kavga et başladığın işi bitir

0|1
    0|0
    • 1ay

ya kavga daha etmem gerek yok uzatirmi acaba ertesi gunde gelicem okula?

Erkekler Ne Diyor 1

• korkma fıssek saldır

0|0
    0|0
    • 1ay

ya kardes 5 6 kisi gelse ne yapacagim ne korkacagim allaha sukur elim ayagim tutuyor dayak yiyecegim neden hala gideyim cikisa adam cagircak belli + yarin okula gitsemmi bope durumlarda gidiliyormu

• 1ay

gelicektim yanına yarın full doluyum uzaktaymıssın birde kardeşim rahat ol en fazla iki yumruk yersin korkma

• 1ay

tamam aga eyw giderim saol valla

Yükleniyor...