Bazı insanlar neden çok çıkarcı ve insanları kullanmayı seviyorlar?

Üniversitede samimi olduğum ve ona neredeyse her konuda yardım ettiğim biri , hiçbir neden olmaksızın beni Facebook 'tan silmiş. Bu insan kullanmayı seven tipler hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çoğu kullandıklarını sanıyor ama yanılıyorlar kardeşim hiç biri bir şeyin sahibi olamıyor çok. var etrafımda öyle insan amele. gibi geziyorlar

0|1
    0|0
    • 1ay

Ben de zaten hayatımdan sildim

• 1ay

Aynen benim taktin

• 1ay

İşin garibi sevgilisi o kadar beyefendi , çok iyi birisi. Ayrılmışlar galiba. Bence o kız , oğlanı hak etmiyordu iyi olmuş

Kızlar Ne Diyor 3

• Sorma bir kaç gün önce biri beni engellemiş durduk yere öyle insanlar sadece ilgi meraklısı 😒 boşver

0|1
    0|0
  • Illakı ısı duser bu sefer sen kazık ay

0|1
    0|0
    • 1ay

Bir daha zor. Üniversite bitti ve farklı şehirde yaşıyor. Bir daha yüzünü görmeyeyim yeter

• 1ay

Hımmm bence ozaman kendısıne mesaj at ve bir güzel döşe ıcınde kalmasın en aZından sonrada engellersın

• 1ay

Yapacaktım da neyse moralimi bozmayayım dedim. Engelledim zaten

• Değmezz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ah arkadaşım ah :)
    Bu insanoğlu o kadar iki yüzlü o kadar kıskanç ve sırttan vurmayı marifet edinmiş bir canlı ki hayat bu daha neler göreceksin neler.

0|1
    0|0
  • Kanka ben olaya dahilim. Anlatmıştın. Bende sana söylemiştim.
    Çıkarcı pislik yaratıklar onlar biliyorsun. İnşallah senin eline bir daha düşer o insan evladı.

0|1
    0|0
  • Bugün yine defedilme merasimi yaşadım hacı hiç sorma hiç

0|1
    0|0
    • 1ay

Seni de mi sildiler?

• 1ay

Yeniden yazan da var silende, hep silinecek zaten.
      İki genç ile tanıştık yemek sırasında çocuk gitti 2 kişilik masaya oturdu. Gelde ağzına sokma tabağı mk.

• Nedenini sor mantıklı değilse, gerekeni yap...

0|1
    0|0
  • öyle valla dünyanın çivisi çıktı

0|1
    0|0
  • istisnasız dayağı hak ediyorlar

0|1
    0|0
  • "insan" kelimesini kullanman yanlış olmuş kardeşim.

0|1
    0|0
  • biji dayak

0|1
    0|0
  • onunla konuş direkt neden sildigini sorgula. on yargili olma belki bir şekilde silindi kendisi silmedi

0|0
    0|0
    • 1ay

Hiç zannetmiyorum çünkü başka bir arkadaşı da silmiş. Okul bitince silmiş zaten ikimizi

Yükleniyor...