Karate veya dövüş sanatlari kursuna giden ugrasan var mi kaç yasindasiniz?

Kac yasinda basladiniz ya da bu yaşta devam mi edoyorsunuz lütfen deyayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• 7 yaşından beri karma dövüş box kick box güreş vs 11 ylm sokak ta kavgayla geçti 7 yldr emekliyim rahatm

1|0
    0|0
  • 9 yaşımdan beri uğraşıyorum 22 yaşındayım hala devam :)) varsa soru alabilirim :)

1|0
    0|0
    • 1ay

Kursa mi gidiyosun. Bide yaş araliklari kac. Ben bu yaşta gitsem garipsenmez dmi 22 yas. hep cocuk goruyom sanki

• 1ay

Spor Salonuna gidiyorum :) yaş aralığı bizde büyüklerde 18-50 yaş arası garipsenmez senin yaşta da yeni bizim salona gelen bir bayan arkadaş var

• 1ay

Ay saol Ya😇

• 14 yaşında başladım teak boks kıck boks ilk teak başladım ayak ve bacaklarımı yeterince esnekliğe sahip oldukdan sonra boks eğitimi aldım ardindan birleştirip kick boks a başladım 2 yıldır üst üste il birinciliği türkiye 2. ciliği aldım gençlerde.

1|0
    0|0
  • Taekwondocuyum bir yıl olacak

1|0
    0|0
  • 20 de başladım 28 yaşındayım boks kickboks lisanslarım var yeter

1|0
    0|0
    • 1ay

Kursa mi gidiyosun. Gittigin yerlerde yaşi olanlarda Var mi yani😮

• 1ay

saçmalama gir hayatın değişir görürsün

• 1ay

Saol ya insallah benim gbi yetiskinler vardir gittigim yerde. Kayseri gbi biyerde zor ama

• 9 yaşında başladım 23 yaşındayım. Halen devam

1|0
    0|0
    • 1ay

Gittigin kurslarda falan yasi buyuk olanlar var yanu

• 1ay

Hmm anladim saol

• 1ay

Rica

• kick boks şimdi kravmagaya başlamak istiyorum

1|0
    0|0
  • ben dövüş ustasıyım 31 yaş

1|0
    0|0
  • Kick bokscuyum

1|0
    0|0
  • Ben varim kirmizi siyahdayim 40

1|0
    0|0
  • Kendi kendime teorik eğitim yaparım uygulama şansım da oldu bir iki kez antrenman yapmasam da pratiğe dökmesemde dövüş sırasında istemsizce uyguluyorum ve gerçekten etkili.

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasil yapiyosun

• 1ay

Rica ederim kendini savunmasını bilmek önemli özelliklede Türkiye şartlarında yaşayan kadınlar için.

• 1ay

Aynen😊

• 8 yaşından beri mahallede sokak dövüşü dersleri aldım mükemmel bir siyah kuşak serseriyim

0|1
    0|1
  • 19 kanka

0|0
    0|0
  • 5 yaşında kung fu 12 yaşında eskrim ile tanıştım. Kavga anında sopayla birlikte uygulayabilirim.

0|0
    0|0
  • 2 yıl önce bıraktım kahverengi 1. kyu da , bu dönem tek sınavla siyah inş.

0|0
    0|0
  • Boksördüm madalyalarımda var ama liseden sonra bıraktım yüze vurmanın haram olduğunu öğrenince bıraktım liseler arası asya üçüncülüğüm vardı iykide bırakmışım

1|0
    0|0
    • 1ay

Evet haksiz yere haram😊 ama birsey olursa diye kendini koruman savunman icin iyi bisey😊

• 1ay

Vallaha ne hikmettir nasip değilse dayak bile yenmezmiş derler ya harbiden hiç kullanmayı savunmayı gerektiricek bir durumla karşılaşmadım inşallahta karşılaşmam bu yaştan sonrada😊

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...