Sosyal medyada fotoğraf paylaşan kadınlar için yazılmış bu yazıya katılıyor musunuz?

Sosyal medyada fotoğraf paylaşan kadınlar için yazılmış bu yazıya katılıyor musunuz?
Merhaba Arkadaşlar,

Ben kısmen bir kısmına katılıyorum ve kadınların paylaşmasını uygun bulmuyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?

• Evet, katılıyorum.
    50% (28)63% (31)56% (59)Oy Ver
  • Hayır, katılmıyorum.
    50% (28)37% (18)44% (46)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|23

En İyi Erkek Görüşü

• ben sosyal ortamda şahsi resim paylaşmayı uygun bulmuyorum..

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet katılıyorm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• İki cins de paylaşmamalı bence. Kadın birine ait de erkek başıboş mu?

3|0
    0|0
  • Sacma sapan bir yazi. Erkekler de kullanmasin sosyal medya o zaman ve halayda erkegin elini erkek tutsa escinsel olmadigi ne malum.

4|1
    0|0
  • dini yönden eyvallah ama bakın bizler halay çekerken zihniyetimizi bozmuyoruz onun eşi geldi elimi tuttu deyip yaltaklanmıyoruz önce bunları ayırmak ve iyi anlamak gerekiyor resim işine gelince ben resim koymalarını asla tasvip etmiyor ve onaylamıyorum ama ekleyen veya ekleten insanlara saygı duymaktan başka birşey yapamam malum ülkede o kadar çok namus bekçisi varki bir de biz çıkmayalım

1|0
    0|0
  • Zekice yazdığı için, çoğunu kandırmış. :D Ama olmaz böyle. Aynı şeyler değil dedikleri. Gerçek hayatta sebepsiz birisi tutamaz tabii ki eşimin elini... Ama bu halay, yöresel bir oyun, gelenektir... Orada hepimiz halaydayız, tutsa ne olacak? Halay gereği o... Ayrıca, eliyle fotoğrafını birine vermesi ayrı, sosyal medyada paylaşması ayrı... Kullanmasa da iyi tabii de. Kullanıyor işte şimdi ki insanlar, seviyor burayı...

0|0
    0|0
  • Evli olan kişilerin facede veya herhangi sosyal paylaşım sitelerinde dolaşması ayrılığa davettir bence

2|0
    0|0
  • Ilginc bir yaklaşım tıp ki twitter da takip etsem hoşuna gider, dışarda takip etsem sapık dersin zalım Türk kızı gibi olmuş 😂

1|1
    0|0
  • Tabi tek taraflı değil bunlar.
    Biri üzerin den prim yaplmaz o kadının Ahlaki sorunu bütün kadınları bağlamaz her sepete muhakkak çürük bir elma olur.
    Yeterki biz kendimizi bilelim her 1 kişi bunu yapacak olsa 78 milyon kişiyle bbu ülke bir doğru da kalr.

1|0
    0|0
  • Yobazlığında bir sınırı olmalı arkadaş. Neyine katılayım şu yazının, birşeyleri çarpıtınca insan herşeye bir kulp takabilir !

3|2
    0|0
  • katılıyorum ve tatbik edicem

1|0
    0|0
  • Ülkede hem musluman hem de ahmak olan binlerce insan var.

1|0
    0|0
  • Ayar oluyorum bende. Sanki mankenlik ajansına poz veriyor. Sözde muhafazakar süslüman

1|0
    0|0
  • Dogru hemde 100%

1|1
    0|1
  • bunu yazan tahminimce hem müslüman, hem ahmak ajskdjsf

bunlar işte en büyük yobazlar. bir gün biteceksiniz. o zaman dünya çok daha güzel bir yer olacak.

2|0
    0|0
    • 1ay

Senin gibi parkta dünyaya gelmektense yobaz olmayı tercih ederim

• 1ay

Daha çok toysun. Biraz büyü ve beynini büyüt.

• 1ay

@omerovic evet ya da hayır cevabını bekliyodum. "kuran oku" nasihatinden senin okuduğunu anladım. kuranda "sizden olmayanlara küfür edin, kötü söz söyleyin" yazıyor ki, kuran okuyan mübarek ve muhterem birisi olarak bana parkta doğdun gibi şeyler söyledin, değil mi?

• Haklı bence karısını deli gibi kıskanan adam bikinili resmine sana herşey yakışıyor yazmış facede :)

1|0
    0|0
  • ıyıce saçmalamışsınız.

2|0
    0|0
  • Tanıyan kişilerin seni takip etmesi için fotonun zararı olmaz

0|0
    0|0
  • Ergenlikte normal , ciddi bir birliktelik oluşunca sosyal medya listesinde sadece yakın arkadaşları olmalı.

0|0
    0|0
  • Evet, katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Kismen katiliyorum.

0|0
    0|0
  • Sosyal medya bayanlara göre değil. Ben karıma kullandırmam şahsen

1|1
    4|1
  • o zaman git baska yerde yasa. Allah Allah...

0|0
    0|0
  • ülke yobaz istilasında malesef

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bir erkek niye baska birinin karisinin fotografina dikkat etsin ki? Hadi ilgisini çekti diyelim o kadını normal hayatta görmüyor mu? Normalde gördüğünden farklı bir fotograf degilse bence bu düşünce yersiz. Ama kadinlar bikinili ya da kina gecesinde süslenip puslenip çektiği dikkat çekici fotograflari paylaşmamali bence. İnsanın özelle genel arasında sınırları olmalı.

2|0
    0|0
  • Eğer ki dışarıda karın birisinin elini tuttuğunda normal bir durum diyorsan halay içinde kimle olduğuna bakmak yorum yapmak eşinden başkasına düşmez aynı şekilde reklam ajansında çalışıp her yerde resminin olmasına da karışmıyorsa sosyal hesabı da ilgilendirmez... Ama bunlarda çelişiyorsa ben adamı da kadını da sorgularım.. hastalık takıntılıK bence bu durum. islamla veya medeni davrandığını düşünmekle alakası yok.

2|0
    0|0
  • Şunu yazan insanla ilişkilerimi gözden geçirir, mümkünse hiç muhatap olmamaya çalışırım.
    Okuyup haklı bulan kadınlara da şahsen üzülüyorum. Kendinizi bu kalibreye layık görmek zorunda değildiniz.

2|1
    0|0
  • katılmadığım tek nokta bunun sadece kadınlara yazılması.

1|0
    0|0
  • her iki cins icin gecerli bence hak verdim.

1|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • Yazıda " hem Müslüman hem de ahmak olamazsın" mı yazıyor?

1|0
    0|0
  • Katılıyorum

1|0
    0|0
  • Sosyal medyada foto paylasmasa bile yine fotosu olur elin heriflerinde sonucta herkesin elinde telefon var.

0|0
    0|0
  • Sen bir kadın olarak bu yazıya katılıyorsan ben daha da bir şey demiyorum.

1|0
    0|0
  • nefes aldığında da erkekler etkileniyo alma o zaman.

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Bu mantık nedir ya, aynı şeyler değil ki

0|0
    0|0
  • Kadınlar sosyal medyada foto paylaşamaz mi?

0|0
    0|0
  • Katılıyorum evet gereksiz bir şey yani

1|0
    0|0
Yükleniyor...