Erkeklerin balık et sevdası?

Gerçekten anlamıyorum vücudu odun gibi dümdüz olan beli kalın bacakları kalın sırf göğüs çok büyük diye beğendiğiniz kadınları anlamıyorum yani her şeyi geçtim futbolcular gibi bacakları kalın olan kızları da beğenen gördüm ince bacaktan daha iyiymiş hahahah😂

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Önemli olan vücudun şekilli olması. Balık etli olup da vücudu şekilli olana az rastlanıyor. Ama damanacaya ve ördeğe hallenen ülke gençliği o kızlara bile prim veriyor. Yapacak bir şey yok..
    Fit kızları herkes sever. Balık etliyi bazıları.

0|0
    0|0
  • bir araştırmaya göre bu istek erkeklarin maddi durumlarını ve özgüvenlerini yansıtıyormuş.
    Paralı zenginler genellikle zayıf fit kızları
    maddi durumu bozuk olanlar ise balık etli kızları tercih ediyorlarmış.

bende diyorum neden fitler beni seçiyor hep. lanet olsun zenginliğe

0|0
    0|0
  • bunu kim dedi bilmiyorum da alakası yok, bizim salonda fiziken balık eti olan kızlar resmen yalnızlıktan kıvranıyor...

0|0
    0|0
  • ne alaka beee sen balık etli değil şişman tarif ediyorsun balık etli hatunun beli ince olur göğüsleri ve kalçası büyük olur. hmm muhteşem vallaa ağzım sulandı bak şimdi .

0|0
    0|0
  • Öyle bir sınırlamam yok bazısına zayıflık bazısına balıketlilik yakışıyor

0|0
    0|0
  • Hanfendi erkek dedigin millet balik tutmak icin sabahin 4 unde yollara duser sehir degistirir ayazi yer yagmuru yer pes etmez. Oltasi karisir misinasi dolanir sabirla cozer. Yeme canli solucan bile takar balik gelmesi icin. Simdi sen cevap ver neden sevmesin balik etli kizi?

0|0
    0|0
  • Zevkler ve renkler tartisilmaz 😂

0|0
    0|0
  • yokluk böyle bir şey. napacan?

0|0
    0|0
  • O karakterine bağlı fizikle bir alakası yok

0|0
    0|0
  • Ben etten çok balık severim.

0|0
    0|0
  • balık etli sevmem ben

0|0
    0|0
  • Yok balik et bana gore degil :)

0|0
    0|0
  • Ekmek ye ekmek 😂

0|0
    0|0
  • löp löp et olsun :)

0|0
    0|0
  • katılmamak elde değil,

0|0
    0|0
  • 😂😂😂😂 zayiff severim. ben

0|0
    0|0
  • Erkekler balıkta sever kırmızı ette ondan bu balık etli Sevda'mız😀

0|0
    0|0
  • Vurdum mu ses cikartacak aga 😁😁

0|0
    0|0
  • Balık etli her zaman iyidir her durumda 🙈😉

0|0
    0|0
  • içgüdülerine göre davranmasıdır. balık etliden kastı göt göbek birbirine karışmış hatun değildir ama kıvrımlı, ele gelen hatundur. haklılar tabi, balık etli bir kadına sarılındığında haklılığı anlaşılabilecek olan sevda. balık etli kadın demek daha çok kıvrım demek, el dolduran kıvrımlar demek. gerçi zayıf kadınların da ince uzun kolları ve bacakları, narin bedenleri üzerinde çizilmiş gibi duran memeleri, omuz ve leğen kemiklerinin belirgin bir şekilde çıkması ayrı bir güzeldir. ikisinin de çekiciliği farklıdır. kısaca "bütün kadınlar güzeldir"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu biraz göreceli burada bolok ot koz sovmom diyen erkeklere çıplak baliketli bır kız resmi yollasak ağzının suyuna musluk baglatabiliriz. Ayrıca sana da bu kadar neden dokunuyor bunun ucu anlamadım madem fizik ölçülerin bahsettiğin kadar iyi elinde düşenden zevk almasını bileceksin :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Yani bilmiyorum kendimi çok beğensem de erkek arkadaşımın göz zevki böyle olunca ister istemez kıskanıyorum ama keşke öyle olsaydım demiyorum tabi ki sadece anlam veremıyorum 😂

• Balık etli olmanın bu anlattıklarınla alakası yok canım 😃 ayrıcalıktır balık etli olmak kadinsilik demektir

0|0
    0|0
  • İçine dert olduğuna göre zayıfsın sen ☺

0|0
    0|0
Yükleniyor...