Sapına kadar türküm ama kurt kardeşlerimi destekliyorum yanlışmı gelin?

Ben askerlerin zorba olduğunu düşünüyorum batıda yaşıyorum ve türküm ama kurt kardeşlerimi destekliyorum

Güncellemeler:
1ay tamam çocuklar amacımpekekelleri yakalamadıktı pekekeli değilim pekekyi skım bir tane yakaladım altta fotosuda bende

0|0
8|15

En İyi Kız Görüşü

• Pkk ile Kürt arasındaki ayrımı bilmeyecek kadar cahilsin. Senin gibiler Kürtleride yanlış tanıtıyor.. Türk olduğundan da supheliyim... Kanında hainlik olan Türk olamaz zaten... Bu ülkede yaşı havasını solu gez dolaş karnını doyur sonra askerlere laf at.. Nankörsün.. Ha bu arada Bence ermeni olabilirsin daha cok yakışacaktır..;)

2|2
    1|0
    • 1ay

türküm has ama doğuya okumaya gideli gerçeği öğrendim özgürlüğ öğrendim halkların kardeşliğini öğrendim

• 1ay

BeBeK06 sen boşver şimdi bunu entari severler dernegini seviyor belliki bu Milletin gücünü tüm dünya gördü ve her zaman görmüştü

• 1ay

Simdide kiviriyor cevr gazi yanmasin... Insan yalandan sakadan bile diyemez pkkyi destekliyorum diye... Azicik yüreği olsa gizliden yazmaz.. Avcum kadar yuregi yok..

En İyi Erkek Görüşü

• Aga zorunlu olması yanlış. Her tür insanın içine girmek zorunda bırakıyorlar. Misal, okumuş kültür tayfa da var, ama hiç okumamış, hayatta bir amacı olmayanlar da var, zorunlu diye... Ayrı yerlerde olsalar bari, bu tip adamların muhabbeti de sarmaz ki. Saçma sapan konuşurlar. Yani mesele zorunluluk. Adalet yok orada zaten, gidip gelenler anlıyor nasıl bir şey olduğunu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• askerler zorba falan değil kardeşim Türkiye'de yaşıyorsun k*rt kardeşliğini destekleyenlerin türk olduğuna inanmıyorum ben türküm Türkçüym Atatürkçüyüm yaşasın ırkçı türkiye

2|1
    0|1
    • 1ay

bende türküm illa türküz diye pekekeyi destekleyemezmiyiz

• 1ay

holaaaaaaaaaaa

• 1ay

Bu trol ya inanmayin suna

• Türk olmak Türklüğün getirdiği erdemleri taşıdığın anlamına gelmiyorun vucut bulmuş halisin.

1|0
    0|1
    • 1ay

pekekei destekliyorum katılmayıda düşünüyorum ben türk olmama rağmen adamlar ıkrçı değil yine alıyrlar bizi

• 1ay

söylüyorum zaten ben hakkariye gideli özgürlük nedir öğrendim mklar katılacam pekekeye özgürlük için savaşıcam

• 1ay

Özgürlük dağlarda kurbağa yemektir 😄😃😂

• Seninde beynini yikamişlar

2|0
    0|1
  • sen terörü destekliyosun kurtleri kendi pisligine bulastirma

1|0
    0|0
    • 1ay

pekekeyi

• 1ay

senide anan baban düşünsün spastik

• 1ay

Velet yuru git

• Alın şunu burdan

0|0
    0|0
  • Türküm ve kürtlerin arkasindayim her biji ✌✌✌✌✌✌✌✌✌

0|1
    0|0
    • 1ay

bende türküm adamsın yaşasın mesud barzani

• 1ay

bızım bır arkadasım var dı lan ben kurdum derdı bagıra bagıra telde bı kızla tanısınca türküm ben derdi

• 1ay

@romantiksert ben kürt değilim yukarıdaki numaryı ara sesimden anlarsın

• Türk'ün T'si büyük yazılır. Üzüm üzüme baka baka kararırmış.

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• yorumların alayını okudum ya hiçbiriniz de zerre kadar beyin yok. sürekli övünüyoruz nbilmem kaç kere yıkıldı yeniden kurduk devlet diye ama kimse neden 16 kere devlet yıkıldı demiyor ya. burada yorumda aptalca birbirinize düştüğünüz için yıkılıyor her seferinde.

0|0
    0|0
  • Kürtleri bendde severim ama askerimide severim pkk yı mı destekliyosun kürdümü ikisi aynı şey değil bil yani batıdan bakarak pek ayırt edememişsin gibi görünüyor.

2|0
    0|0
    • 1ay

pekekeyi destekliyorum

• 1ay

pekekeye katılmayıda düşünüyorum 2 3 asker avlarım

• 1ay

Sen askeri bir hayvan gibi mi görüyorsun da böyle aşağılık bir ithamda bulunuyorsun or. ospu çocuğu

• Okey de sapına kadar Türk değil

sapına kadar HAİNSİN

1|0
    0|1
    • 1ay

ne haini la babam denen dingoloz bile reddetti beni onunda sıkacam kafasına doğudayım

• 1ay

seni sen yapan baban değil bunu unutma . baban sadece dünya ya gelmene vesile , gerisi sensin . insan kişiliğini kendi belirler

Türk kendi askerini lanetlemez . bu Dünya üzerinde sonsuza dek yaşamayacaksın , hiç birimiz yaşamicak , zaten sonunda hepimiz ölücez ama önemli olan güzel ölmek .

• 1ay

ben parama bakarım skerler umrumda değil

• Kürt demek pkk demek değildir. Her kürt pkk li değildir. Siz milliyetçilik yapmıyorsunuz bayım. Sizin bu yaptığınız tamamen ırkçılık. Ama lafa gelince Atatürk ilke ve inkılaplarını, onun görüş ve düşüncelerini desteklersiniz. Ben Türküm. Fakat ırkçılık yapmam. Önce insan ne demek, sonra millet ne demek onu bir öğrenin ondan sonra gelin paşa paşa milliyetçiliğinizi yapın. Sen böyle yaparsan kürt de çıkar sana der ki : "Türkler fetocudur."
    Abi bu kadar cahil olmayın ya..

0|0
    0|0
  • Türkiyede vatandaşlık bagiyla bagli herkes Türktür anayasa da yazar. Subjektif anlamdadir bu etnik değil. Gelismemis toplumlar dar kafalı insanlar da çıkar böyle ben kürtüm diye kendini soyutlar. Olay bu cahillik..

0|0
    0|1
  • yanlış evet

0|1
    0|0
  • Ben buna gülerim sadece. 😂😂😂😂

0|0
    0|1
  • Ulan. sordugun sorudan trol oldugun belli. Milleti almis kafaya. Baska konu mu bulamadin

0|0
    0|0
  • Sen ortalıgı kışkırtmaktan baska bir b*ka yaramıyosun biraz ötede yaşa

0|0
    0|0
  • Türk'sün evet daha Türk yazmasını bilmiyosun askerler olmasa senin poponu kim kurtaracak?

1|0
    0|0
    • 1ay

kurtarmasınlar hepsinin mk ben pekekeye ktılıp özgürlük öğrencem adamlar ırkçı değil türküm desem bile anında alırlar beni yanlarına

• 1ay

şu profilini bir açarmısın usta madem o kadar cesursun

• 1ay

katıl usta ben ona birşey demiyorum. Şu sorudaki profilini aç bana.
      ya da özelden yaz bana

• bende öyle çak beşlik gizli de değilim herkes duysun

0|0
    0|0
  • En iyi kürt ölü kürt.

0|0
    0|0
  • neyse bişey demiyorum 1 BOZKURT 1 TÜRK alayına bedel diyorum o kadar...

0|0
    0|0
    • 1ay

he bide bu arada Benim Askerime zorba diyorsun ama benim Askerim temizlik yapıyor hewalciklere entari giyip gezenlere

• 1ay

senin askerin senin olsun

• 1ay

benim Askerim zaten benim ve bende Askerim hayırdır entari giymek mi istiyorsun sıkıntı yok en kral mini eteği giydirdik cakma kabadayı babalarınıza hoşunuza gitti heralde

• bı kere doguda olay cıkartanlar kürt değil buyuk ısraıl devletının askerlıgını yapanlar bız fılmı bılıyoruz araplar da ıstedı devlet kurmak sımdı ne alemde ler 1996 fransa cumhurbaskanı ırakta kı sıvıllerı cok evıyorum dedıler sene 2016 neden cocuklar bebekler denızde boguluyorlar ne oldu sevgınıze cunku sız petrolu sevıyorsunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...