Kapat

Erkekler nezle bile olsa niye kansere yakalanmış gibi ruh hali içine girer?

Babam üç gündür nezle sanki kansere yakalandı bir naz bir abartma inliyor ıııhh ııııh allahııım falan komedi ya :D

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler sinirli olunca hasta oluncada böyle oluyor. 😜😜siz kizlar gibi ay popom agriyo ay başim ağrıyo yok özel günümdeyim bulasmayin demio.. bir nezle grip oluyoruz onuda cok gormeyin.. benim hastaligim 1 hafta surer ve ilk 3 gün falan bende barut gibi olurum.. ama normal günlük yasantimi iş yaşantımı bu asla etkilemez.. yatak döşek yatmam😜

0|0
    0|0
    • Günaydın😊😊🌷🌷🙋🙋eig. için tesekkur ederim

En İyi Kız Görüşü

• Haha. Benimkisi komaya giriyor. Ağlicak nerdeyse. 3 gün once gripti. Adimi soylerken uzatip ölüyooooomm diyo. Ne yapabilirim senin için diyorum. Peçete bul biyerden diyo. 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Çocuklar Duymasın'daki Haluk gibi yani. :D Her erkek öyle değil ya. :D O biraz komedisi işin hani. Gerçekten öyle değildir, nezle diye yatılmaz hep. Ben koşarım dışarıda. :D

0|0
    0|0
  • sevgiye ilgiye açız biz ondan :D

e sizde sadece hasta olduğumuz zaman bizle çok ilgilendiğiniz için tadını çıkartıyoz :D

0|0
    0|0
  • Hepsi öyle değildir. Sadece yorgun olup kaldıramayacak insanlar sızlar. Sen babanı yanlış anlamışsın o hayattan yorulmuş. Mesela ben zatüre geçirmiştim, kimseye söylemdim 1 ay içindr ölüyodum ama hiç sesim çıkmadı, çünkü o zamanlar dinçtim. Şimdi olsa kaldıramam.

0|0
    0|0
  • erkek vücudunda basit bir nezle bile belki daha aşırı fazla rahatsız hissettiriyodur sizinkine göre? nerden biliyosun seninki gibi olduğunu?

0|0
    0|0
  • aynı benim babam. onun yüzünden o hasta olacağına ben olayım diyorum.

0|0
    0|0
  • Yazık adama

0|0
    0|0
  • Ben de biraz öyleyim ama herkes aynı değil

0|0
    0|0
  • Nezle çok iller bimşey ya. Ben oluca geceleri yatamıyorum.

0|0
    0|0
  • Çünkü erkekler bilirki , kadınlar yardıma ihtiyacı olan kişiler konusunda çok hassas olurlar 😉

0|0
    0|0
  • Cünkü ölecegini hissederler bende hep öleyimdir

0|0
    0|0
  • Erjekkerinki agir ur

0|0
    0|0
  • Babana bakarak "erkekler" genellemesi niye?

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum ama harbi oyle oluyo hahahah

0|0
    0|0
  • hahaha hepimiz öyleyiz. Bendegrip olduğumda ölüyom diye inlerim. Bir fatiha falan okuyun derim.

0|0
    0|0
  • ahahaha olm lan ne adamsın sen öyle :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...