Erkekler nezle bile olsa niye kansere yakalanmış gibi ruh hali içine girer?

Babam üç gündür nezle sanki kansere yakalandı bir naz bir abartma inliyor ıııhh ııııh allahııım falan komedi ya :D

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler sinirli olunca hasta oluncada böyle oluyor. 😜😜siz kizlar gibi ay popom agriyo ay başim ağrıyo yok özel günümdeyim bulasmayin demio.. bir nezle grip oluyoruz onuda cok gormeyin.. benim hastaligim 1 hafta surer ve ilk 3 gün falan bende barut gibi olurum.. ama normal günlük yasantimi iş yaşantımı bu asla etkilemez.. yatak döşek yatmam😜

0|0
    0|0
    • 10gün

Günaydın😊😊🌷🌷🙋🙋eig. için tesekkur ederim

En İyi Kız Görüşü

• Haha. Benimkisi komaya giriyor. Ağlicak nerdeyse. 3 gün once gripti. Adimi soylerken uzatip ölüyooooomm diyo. Ne yapabilirim senin için diyorum. Peçete bul biyerden diyo. 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Çocuklar Duymasın'daki Haluk gibi yani. :D Her erkek öyle değil ya. :D O biraz komedisi işin hani. Gerçekten öyle değildir, nezle diye yatılmaz hep. Ben koşarım dışarıda. :D

0|0
    0|0
  • Hepsi öyle değildir. Sadece yorgun olup kaldıramayacak insanlar sızlar. Sen babanı yanlış anlamışsın o hayattan yorulmuş. Mesela ben zatüre geçirmiştim, kimseye söylemdim 1 ay içindr ölüyodum ama hiç sesim çıkmadı, çünkü o zamanlar dinçtim. Şimdi olsa kaldıramam.

0|0
    0|0
  • sevgiye ilgiye açız biz ondan :D

e sizde sadece hasta olduğumuz zaman bizle çok ilgilendiğiniz için tadını çıkartıyoz :D

0|0
    0|0
  • erkek vücudunda basit bir nezle bile belki daha aşırı fazla rahatsız hissettiriyodur sizinkine göre? nerden biliyosun seninki gibi olduğunu?

0|0
    0|0
  • aynı benim babam. onun yüzünden o hasta olacağına ben olayım diyorum.

0|0
    0|0
  • Yazık adama

0|0
    0|0
  • Ben de biraz öyleyim ama herkes aynı değil

0|0
    0|0
  • Nezle çok iller bimşey ya. Ben oluca geceleri yatamıyorum.

0|0
    0|0
  • Çünkü erkekler bilirki , kadınlar yardıma ihtiyacı olan kişiler konusunda çok hassas olurlar 😉

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum ama harbi oyle oluyo hahahah

0|0
    0|0
  • Cünkü ölecegini hissederler bende hep öleyimdir

0|0
    0|0
  • Erjekkerinki agir ur

0|0
    0|0
  • Babana bakarak "erkekler" genellemesi niye?

0|0
    0|0
  • hahaha hepimiz öyleyiz. Bendegrip olduğumda ölüyom diye inlerim. Bir fatiha falan okuyun derim.

0|0
    0|0
  • ahahaha olm lan ne adamsın sen öyle :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...