KEDİ YUVASI ve kedi düşmanları?

Arkadaşlar mağlum havalar soğuyor. Sokak hayvanları bu soğukta aç ve üşüyerek geziyorlar. Keşke elimden gelse her hayvana bakabilsem ama maalesef 8 9 tane kedi ve 2 tanecik köpeğe bakabiliyorum. ve böyle yuvalar yapıyorum ve mamalar koyuyorum kedilere apartman bahcesine. köpeklere yapamıyorum çünkü çok ortalıkta dolaşıyorlar biri gördümü yıkıyor. bundan ne zevk alıyor bilmiyorum.
KEDİ YUVASI ve kedi düşmanları?
kediciklere bundan yaptım. mahallede bakkalın çocuğu serseri olan küçük cocugu yanındaki p** kurularıyla kedileri kendi agrasif köpegiyle korkutuyor. yuvaları bozuyor. bagırdıgında dayılanıyor. ben kavgacı biri de değilim. böyle it sürüsünü nasıl korkutabilirim. bu hayvanlara karışmamalarını gösterebilirim. gerçi kedi sevmeyen tek o değil. apartmanın yarısı hayvan düşmanı. ne boktan insanlarımız var. özellikle de dindar insanlar böyle. ateist olduğum için bilmiyorum. din mi böyle emrediyor? hayvan düşmanı olun diye? cidden köpek görünce taşlayanları, kedi görünce korkutanları anlamıyorum. her yer kedi olsa ne olur? ailem izin verse hepsini eve alacağım ama maalesef. okulum bitsin , iş bulayım hayat gayem kediler ve köpeklerle dolu bir evde yaşamak olacak.

bazıları..

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• böyle yapman gerçekten güzel ama dini insanlarlar üzerinden değerlendirme o insanın hatasıdır simdi burda sana gel seni müslüman yapayım da demicem ama tabi ki din böyle emretmiyor hayvanlara uzal olun diye

0|1
    0|0
    • 1ay

bilemiyorum. budist ülkelerde , hristiyan ülkelerde hayvana değere bakıyorum. bir de müslüman ülkelerde? cidden ilginç

• 1ay

haklısın eğitim de önemli

Yükleniyor...