Ülkücüler hakkında neler düşünüyorsunuz? Ben kendimi ajdar gibi hissediyorum. Detaya bakar mısınız? Anketli soru?

Ben 21 yaşında gerçek bir Türk Milliyetçisiyim. Ülkücü ve mhpli değilim. Atatürkü seven dine chpliler gibi bakan ama Erdoğan Tayyipide seven biriyim. Şahsen ben ülkücüleri genel olarak sevmiyoyrum. Bu ülkücüler bana itiyci geliyor. Ben bu ülkücülerden haz alymam. Ben ülkücülerden 1000 kat daha fazla milliyetçi biriyim. Bu ülkücüler birbirlerine reis, meyis diyen sözde ocak başkanına itaat eden, kyro, yobayz,çomayr düşünceli insanylar bence. Bahçeliyle foto çekilen ve o pozdada el pençe duran kişiler bunlar. Ülkücüler menfaatini düşünen, reklamı, gösterişi seven insanlar. Bir yere 40-50 kişi giden, asık suraytlı ondan ziyade çomayr düşünceyli kişiler. Bunlarda milliyetçi görünüşte bende. Yaşadığım gerçek bir olayı anlatım size. 2 mayıs günü adanada şehit cenazesine katıldım. Askeri toprağa koyduk tam o sırada 5-10 tane soluk soluğa kalmış takım elbiseli tasymaylı ülkücü ityleyr geldi. O sıradada tabutun başı kalabalık. Bunlar herkesi ite ite en öne yaklaştılar. Bende en öndeydim. Ve bunlarında önündeydim. Ben boyu 2 metre olan yapılı biriyim. Bunları öne geçirtmedim, bakıştıkta hatta yüz yüze. Bunların derdi asker değil. Dertleri askere bir iki toprak atmak o topraklarında fotolarını çekip sosyal medyaya koyup millete şoyv yapmak. Ben milliyetçi biriyim. Ama ülkücülerden ve mhpden haz alymam. Türkçüleri severim ama. Faccceye soner deniz deyyin. Görün nasıyl biri olduğunu misayl. d. d. Çok zeki biriyim, ingilizler gibi kurnazım. Ama gerçekler bunlar. Dinde laik biriyim. Tayyipin yeri bende ayrı. O yüzden çok seviyom. Kesinlikle trol değilim.

• ÜLKÜCÜLER HAKKINDAKİ DEDİKLERİNE KATILIYORUM
    67% (2)0% (0)50% (2)Oy Ver
  • ÜLKÜCÜLER HAKKINDAKİ FİKRİNE KATILMIYORUM
    33% (1)100% (1)50% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay 17 yaşındayken daha siyasette yeni bir bebekken ben yoğun şekilde mhp derdim. o zaman hep derdim bu mhp neden milliyetçi olduğu halde iktidar olamıyor oyu az diye. Meğersem bunlar benim düşündüğüm gibi değilmiş.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu arkadaş ülkücülük ne demek bilmiyor. Erdoğanı sevmiyorum ama ülkücüleri sevmiyorum çünkü gösterişçiler, menfaatçileri, çıkarcılar demesinden ne kadar g. zekalı ve cahil olduğunu ortaya koymuş.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...