2 Kasımda Acemi Birliğine Teslim Oluyorum Mamak/Mebs'e Giderken Neler Almam Gerkiyor Yanıma?

Arkadaşlar Askerliğimi yapmak için 2 kasım 2016 da Mamak/MEBS birliğime teslim oluyorum

Yanıma Giderken neler almam gerekiyor?

Bana yardımcı olurmusunuz?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbir şey alma kardeşim orada sana her şeyi verecekler. terliğinden traş jiletine köpüğüne kadar. yalnız uzun kilitler var bot kilidi. onu al yanına yatarken botlara takarsın. çalma olayı olmasın. bir de botları alınca üstüne çık çiğne. çok sertler ayağını yara yapmasın bir numara da büyük söyle.

0|1
    0|0
    • 1ay

hımm 42 giyiyorum normalde ayaklarım 41.5 43 alırsam büyük olmazmı? kalıpları falan darmı ?

ayrıca traş bıçağı alacağım ama ben jilet olayını anlamadım?

• 1ay

Ne demek kardşm hak ettin

• 1ay

Estağfurullah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• En başta rahat stressiz kullanım diyorsan askercell hat al ve kamerasız telefon zaten serbest bunlar yanında olsun bu önemli sevdiklerinin sesini duymak moral oluyor insana ve şunu unutma ilk bir hafta 10 gün filan ben nereye düştüm olucaksın sivili çok özliceksin ama sabırlı ol alışıyo insan yavaştan acemi birliğine çok kaptırma kendini usta birliğinde özellikle uzun dönemler ne tipler var bir anda şok geçirirsin tabi herkes benim gibi rdm taburuna düşecek değil ama olsun bak bunlar önemli birde acemi birliğinde aman manga komutanı olma.

0|1
    0|0
  • Bot ayağına fena vurucak tabanlık ve vatka önerebilirm. Bir de makyaj pamukları var daire şeklinde oluyo ondan alıp botun içine tampon yapabilirsen acemiliği sorunsuz atlatırsın. Ayrıca ıslak mendil hayat kurtarır.

0|1
    0|0
    • 1ay

tabanlık var kardeşim hemde süper bir şey onu alacğum anladım temiz ve kirli çamaşır torbası alaymmı?
      vede deniyorki 10 -15 tane yeşil atlet don ve çorap alın diyorlar bu fazla değilmi sence?
      çamaşır yıkanma nasıl oılıuyor kardeşim?

• 1ay

Kafana takılan bir şey olursa sorabilirsin. Hayırlı teskereler.

• 1ay

tabi ekledim kardeşim seni

• kardeş sivil eşyalarını koyacak ufak bir çantadan başka hiçbir şey alma yanına boşuna hamallık yaparsın iğnesinden trnak makasına donundan çorabına herşey veriyorlar

0|1
    0|0
  • Bol iç çamaşırıyla çoral al yeter.

0|1
    0|0
    • 1ay

oaradan veriyorlar diyorlar ama kardeşm ne kadar veriyorlar?
      ve benim ne kadar almam gerek?

• 1ay

sen ne yaptın kardeşim çok değilmi o kadar? çamaşır yıkanması ve duş nasıl alıyor?

• 1ay

Valla benim zamanımda haftanın 2 günü banyo vardı , onda da 5 dakika da filan hallediyorsun zaten. Onun dışında sabah 5'te kalkıp duşunu alabilirsin rahat rahat. Sabah duşu her gün oluyor.

• Hayırlı olsun 😊

0|1
    0|0
  • Gidenw sor

0|0
    0|1
  • Para.
    Traş köpüğü
    Gilette blue 3
    Tırnak makası
    Terlik
    Eşofman takım.

0|1
    0|0
    • 1ay

terlik -eşofman oradan vermiyorlarmı?

• 1ay

aaaa neden? eee duş falan nasıl alacğız ki ozaman

• 1ay

Eşofman giymek şart değil. Ben 15 ay Eşofmansız askerlik yaptım

• İç çamaşırı çorap traş seti

0|1
    0|0
    • 1ay

ne kadar iç çamaşırı oradan vermiyorlarmı?

• 1ay

Hacı dedelerin giydiği iç çamaşırlardan veriyorlar

Yükleniyor...