Hem Atatürk hayranı olup hemde Erdoğan hayranı olan hemde milliyetçi olan ben hakkında neler düşünürsün? Anketli? Detay?

Ben 21 yaşındayım. Aslen Malatyalı doğma büyüme adanalı safkan bembeyaz tenli bir Türküm. Atatürkü çok seviyorum. Ama ben günümüzdeki insanlar gibi değilim takım tutar gibi parti tutamam. Ben din konusunda laik, elit olan bugünkü chp gibi dine bakış açısı var bende. Ama ben aşırı milliyetçi birisiyim. Ülkücü mhpliler gibi değilim ama. Ülkücüler kyro, yobayz,çomayr düşünceli insanlar. Ben bunlardan daha ateşli milliyetçiyim. Ama zeki, dine chp gibi bakan ayrıca elit biriyim. Bugünün chpsi sosyalist, alevici, kürytçü, sol, gominisyt bir çizgide. Ve ben asla chpyi sevmiyorum. Tayyip Erdoğanıda çok seviyorum onu din, allah,ümmet için değil mert, cesur olduğu için, hal hareketleri hoşuma gittiği için, dik ve inatçı biri olduğu için, sinirli olduğunda tatlı olduğu için vede kafasına koydu bir şeyi er ya da geç yaptığı ve yaptırdığı için benim gibi, hoşuma gidiyor bu Tayyip. Azılı bir Tayyip destekçisiyimde. Benim siyasi görüşüm Milliyetçi, elit ama plus Erdoğan hayranlığı. Böyle biri hakkında ne düşünürsün? Erdoğandan dolayıda biraz siyasi görüşlerimle çelişiyom ama ne olursa olsun Tayyiptende vazgeçemem. Çünkü o bir Tayyip d. d. Hem bu hoşuma gidiyor Tayyip, hemde chpdeki aleviciler, sosyalistler, goministler Tayyipi sevmez bende bunları sevmem. Ondan dolayıda Tayyipe olan sevgim perçinleşiyor.

• SENİN EŞİN BENZERİN BULUNMAZ HARİKASIN ATEŞLİ MİLLİYETÇİ
    20% (2)11% (1)16% (3)Oy Ver
  • İLGİNÇ BİR İNSANSIN
    40% (4)11% (1)26% (5)Oy Ver
  • YORUMUM YOK 404 ERROR
    20% (2)56% (5)37% (7)Oy Ver
  • DEĞİŞİK BİR DÜŞÜNCE TARZIN VAR
    20% (2)22% (2)21% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• siyasetten soğuttun

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bende seviyorum ne var ki
    Başlıkta beni anlatmışsın 😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Cehalet

0|0
    0|0
  • Bu ülkenin hayrına tek bir çivi bile çakan kim varsa benim kahramanımdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...