Arkadaş edinemiyorum lütfen yardım edin?

Herkese merhaba. Ben bu sene üniversiteye başladım 1 ay oldu. Okul başladığından beri sürekli yalnız takılıyorum arkadaş edinemedim pek. 1-2 kişiyi tanıyorum onlarla da pek samimi değilim. Herkes hazırlıktan birbirini tanıyor ben de hazırlığı atladığım için kimseyi tanımıyorum. Yalnızlıktan okula gitmek istemiyorum artık lütfen yardım edin ne yapmalıyım? Dışarıdan sert bir görünüşüm var biliyorum ama yapabileceğim bir şey yok mizacım böyle. Lütfen akıl verin

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hesap ismi garip :D:D

1|0
    0|0
    • 1ay

Aklıma gelen ilk seyi yazdım 😃 napiyim kendimi çok asosyal hissediyorum normalde baya arkadaşım vardır

Erkekler Ne Diyor 12

• bu öyle gider alış

1|0
    0|0
  • Ben bu sene üniversiteye başladım 1 ay oldu.

cevap burada zaten: ) yenisin. istemsizcede olsa edineceksin

1|0
    0|0
    • 1ay

Orası öyle tabi ama kendimi yalnız hissediyorum :(

• 1ay

acele etme rutin hobilerine devam et. istemsizcede olsa olacak zaten tekrar ediyorum.
      bazı şeyleri heves etmişsin belli.
      yinede kız veya erkek ilgini çeken insanlar la yakınlaşmaktan çekinme diyalog kur arkadaşlık kur

• 1ay

Tamamdır çok teşekkürler fikirlerin için😊

• Boşver boş kalabalığa ihtiyaç yok sınıfta yan yana oturduğun kisilerle tanışabilirsin

1|0
    0|0
  • bak mesela git birinin yanına ders veya öğretmen veya saçma sapan bişey hakkında soru sor, verdiği cevaba tekrar soru sor, baktın konuşkan biri değil şansını başkasında dene, zaten konuşkan olmayan çok çok azdır, mutlaka birisiyle konektif olursun. okula gitmeyi bırakırsan evde kalır derslerden kopar ve depresyona girersin

0|0
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim fikir verdiğin için🙂 yarın deneyeyim

• 1ay

ben çok hata ettim, okulunu sakın bırakma, üst üste yığılır altında kalırsın, hemen geçiyr zaman, en basitide arkadaşlıklar. rica ederim

• lise gibisi yok ya

0|0
    0|0
  • Kendine yakın olan yalnız olan sana benzeyen vs vs birisini yakala muhabbet et bişeyler yapalım de böyle yürümezz

0|0
    0|0
  • Nasıl bir tipsin

0|0
    0|0
  • Foto çekip instagrama at üniversitede yer bildirimi yaparak doluşur

0|0
    0|0
  • kendin takıl hayatım

0|0
    0|0
  • Ünide çevreyi boşver derslerine odaklan. Millet derece yaptı biz gezerken

0|0
    0|0
  • hangi okuldasın canım ben geliyim

0|0
    0|0
  • bir tek sen degilsin çegingenlikte yok ama bende boyleyim herkez yapmacık yapmacık konusarak yakınlasyor şaka şamata bende öyle şeyleri sevmem bunlarda varmı?

1|0
    0|0
    • 1ay

Fazla samimiyetten hiç hoşlanmam tabi ama zaten öyle bir durum yok ortada herkesin kendine göre bir arkadaş grubu var hazırlıktan gelen

• 1ay

daha yolun başı yanımızda olur biri elbet

• 1ay

bisaniye takip ediyorum👍

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...