Sevgiliniz ve Sosyal ağlar?

Ben hiç bir sosyal ağ kullanmıyorum fake hesaplarım bile yoktur. Bu yüzden erkek arkadaşımında olsun istemiyorum. Erkekler ve kızlar siz sevgilinizin sosyal hesap kullanması konusunda hangi fikirdesiniz?

Güncellemeler:
Bilmiyorum bir tek ben mi böyleyim ama ben çok kıskanç biriyimdir içim içimi yer ama hiç belli etmem zamanla bu kıskançlığım ondan soğumama sebep olur.

0|2
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• sevglim olsa dese işte kullanmanı istemiyorum kullanmam o dakika kapatırım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İstediği yerde hesap açabilir. Benim için de aynı şey geçerli. Nerede nasıl davranması gerektiğini bilen, aklı başında insanlarız. Güvenmiyorsam birlikte olmam. Birlikteysem de paranoyaklar gibi 7/24 nereye yazmış, kime yazmış, ne olmuş diye takibini yapmam. Kendime de, karşı tarafa da güvenirim. Güvenimi boşa çıkarırsa o kendinin bileceği iş, beni kaybeder.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Kullanmasın derdim eğer olsaydı

1|0
    0|0
  • Kullanıyorsa kullansın ne fark eder ki.

0|0
    1|0
  • Sosyal hesap kullansa ne olucak ki erkek arkadaşın
    Sonuçta aldatan Real hayatta da aldatır yani
    Karakter meselesi
    Sanırım takintin bu yönden sosyal ağlara

0|0
    0|0
  • mantikli illaki ordan başka bir karşı cinsle konuşur

1|0
    0|0
  • herkesin hayatına kimse karışamaz

0|0
    1|0
  • Şifreleri bende de olduktan sonra sorun yok benimkide onda olur zaten

0|0
    0|0
  • Ortak sosyal medya hesabımız olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kullanmak istiyorsa kullansin bence herkesin kendine ait alanlari olmali bu kadar müdahale iyi değil

0|0
    1|0
  • hiç kullanılmasa keşke ama tabi böyle birşey bu devirde imkansız fake de olsa gizli kullanan var o yüzden istediğini yapsın olmayan sevgilim (:

0|0
    0|0
  • Kullanmasını istemezdim sosyal medya ilişki düşmanı 😂 Ama kullanırsa da bişey demezdim ona kalmış

0|0
    0|0
  • Şifreleri bendeyse sorun yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...