Okula bağış için nerelere başvurabilirim?

Çok yüklü miktarlarda olmasalar da bağış gerekiyor belirli yerleri yapabilmek için :)

0|1
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bana bağış yaparsan çok memnun olurum açım lan ben geçen hafta buzdolabını açtım yine beslenebileceğim bir şey yok şuana kadarda olmadı ama umudumu yitirmedim yanlışlıkla dondurucu kısmı da açtım normalde açmam birde baktım sucuklar kıymalar kuşbaşı lar ile dolup taşmış inanamadım kapağı kapatıp bir daha açtım hemen bir sucuk ve kıyma çıkardım daha ne yapacağımı bilmiyorum sevinçten köpek balığı ayı timsah karışımı bir hayvanın taklidini yapıyorum tabi bunu duyan annem hemen mutfağa geldi olum sen ne yapıyorsun dedi dedim anne açım dedi onlar teyzenlerin oysa teyzemleri dolabı bozulmuş bizimkine koymuşlar bir aldı elimden kıymayı sucuğu vermiyorum zorla aldı ben kaç yıldır doyduğumu hatırlamıyorum dışarı çıktığımda avlanmaya çıkmış gibi hissediyorum ayrıca ben tıp okuyorum olabilirsem doktor olacağım faydalarım olabilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kitap bağışla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Anlaşılan okul aile birliği toplantısında kafanı iyi yıkamşılar senin :)) Okul yönetimi hakkını vererek çalışıyor veli ve öğrenciyi de kararlarına dahil ediyorlarsa bağışı hak ederler. Ben daha adam gibi çalışan bir okul yönetimi görmedim devlet okullarında.

0|0
    0|0
  • bana ver ben verrim şeye sjsjsj

0|0
    0|0
  • sonunu anlamadım belirli yerleri yapmak ne

0|0
    0|0
  • Bana bagış yap muhtacım bagışaaa 😍😂

0|0
    0|0
  • Bana Getir Ben Gereken Yerlere Veririm Çok Geziyorum

0|0
    0|0
  • neden bağış

0|0
    0|0
  • okulların okul aile birliklerine, ama kesinlikle makbuz al, yoksa o para doğrudan müdürün cebine girer, bilişim sektöründeyim, okulların alarm-kamera güvenlik sistemleri ve bilgisayar sınıflarının, hatta ve hatta yazıcıların toner-kartuş sistemlerine kadar tüm bakımları, kurulumları bizim elimizde verdiğimiz fiyat tekliflerinde bile %10 müdür payı adı altında fiyatı şişirmemizi teklif ediyorlar, kdv filan hak getire zaten, çok çakallıklar dönüyor okullarda hiç biri emin ol sandığın kadar muhtaç değiller paraya bir kışın peteklerin yakıldığı dönemde, yazın tüm gelirler cep yapılıyor emin olabilirsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...