Az önce minişimden ayrıldım sahiplendirdik canımdan bir parça gitti sanki çok kötüyüm😭 ?

Sokakta inlerken bulduk minik kedimizi anneside yoktu aldik eve annemin astımına rağmen kıyamadık aldık kuma gitmeyi tırmanmayı ben öğrettim ona başta annesi sanıyodu beni bilmiyorum belki halada öyle sürekli oyun oynarken tırnaklıyodu ısırıyodu ama çok seviyodu bizi şimdi tanidigimiz daha öncedende çok kedi bakmış güvenilir birini bulduk 3 hafta filan bizde kaldi geldiğinde minicik kipkirliydi şimdi tertemiz oldu büyüdü az önce giderken o canavar gibi ısıran tırmalayan asla dokundurtmayan kedi sımsıkı sırıldı bana kucağımda bırakmıyo tırnaklarıyla tutunmuş başı omzunda dayanamadım o an bittim ben zaten 😞 orda daha iyi bakilacağinida biliyorum ama o son anı unutamıyorum belkide hala annesi sanıyodu bende evladimdan ayrılmış gibi oldum zaten bir parç * koptu gitti içim çok acıyo neye kime bağlansam ayrılmak zorunda kalıyorum yine şu karanlik dünyamdaki tek güzel tek huzur veren yüzümü güldüren ve tek masum şeyde çıktı hayatımdan içimi dökmek istedim sadece

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• birde o kediyi düşün napıyordur şimdi

0|0
    0|0
    • 1ay

Evlerinde çocuk bile yok onu rahatsiz edebilecek kari koca yeni evliler çokta seviyolar tek tesellim o

• 1ay

Var tabi ya kucagimdan zorla verdim birakmadi beni ordada arar bizi bu yuvasini o minicik bedenlerin öyle ince kalpleri oluyoki 😞

• 1ay

Aynen öyle bende giderken gözlerinin dolduğunu hissetmiştim. Sahibi arkadaşımdır ama ona bile sordum 1 hafta yattığı yerden kalkmamış her kapı çaldığında koşmuş. Şimdi tekrar görse seni çok iyi olur aslında.

Erkekler Ne Diyor 2

• yazık ya tatlı şey sahiplenenler iyi birisiyse mutlu olur kedi ebadından

0|0
    0|0
  • Vah vahh

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...