Nasıl esprili olabilirim?

Arkadaşlar okulda ya da günlük hayatta herkes ufakda olsa şakalar yapıyor güldürüyor iyi hoş ama bende aynısını yapmak istiyorum ama ben yaparken hiç kimsede haraket yok sonra kendimi mal gibi hissediyorum mesela bugün stajdaydım yanımdaki çoçuk kızlarla konuşurken komik taklitler haraketler yapıyor bende komik davranmaya çalıştım hiç olmuyo daha doğrusu bana yakışmıyo herhalde fazla düz bir insanım ne yapıcam bu konuda sessiz sakin biriyim düz bir insanım birde hakkaten milleti güldüremiyorum deli oldum esprili olamıyorum o heyecanı alamıyorum o atmosferden

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Olamazsın. Kendini olduğun gibi kabul et. Bisey diyen olursa sessiZ vs gibi. Böyle olmaktan memnunum falan diye cevabını ver. Ozguven problemin varsa hastaneye ilgili ruh sağlığı bölümüne git

0|0
    0|0
    • 1ay

özgüven düşük ama geliştirmeye çalışıyorum

• 1ay

Ben de çalışırken iyiydi. Kendime güvenim vardı. Şimdi evdeyim ve bir daha işe girmeye bile cesaretim kalmadı. Biz çabuk paslaniyoruz. Sosyal hayatı birakmamak lazım.

• 1ay

bende şanslıyım elektrik okumama rağmen hastanede çalışıyorum bugün mesela bir hemşireyle sohbet ettik yeni başlamış yeni bitirmiş okulu beraber oturduk arkadaşlarla çay içtik güzel yani kendi yaşıtım insanlarla takılıyorum hem sosyal açıdan gelişiyorum iyi oluyor kız benden 2 yaş büyüktü ama olsun güzeldi yani aklım kalmadı değil :D

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle rahat olman gerektiğini düşünüyorum, sanırım bu meseleyi fazla dert edinmişsin ve bu durum sende strese neden olmuş doğal olarak neşeli gözükmene engel olabilir. Espri yapıcam diye uğraşma dostum, bırak akışına, illaki bir açık bulursun espri malzemesi yapıcak. Herkesin mizah anlayışı farklıdır her espriyle herkesi güldüremezsin bu da çok önemli bir faktör, etrafındaki insanları gözlemle;) Daha çok hangi esprilere ne tarz esprilere gülüyorlar yakalamaya çalış ve dediğim gibi espri yapıcam diye uğraşma. Malzeme gelince patlat direk ve espriyi yaparken yüzüne hafif bir gülümseme katarsan daha doğal olacağını düşünüyorum. Aksi takdirde somurtursan yanındaki insanlara negatif enerji yayarsın istersen esprinin kralını yap pek bir işe yaramaz. Yapamazsan da takma kafaya, sen insanlara iyi davran karakterini koru gerisi boş kardeş;)

0|0
    0|0
    • 1ay

Şimdi karşımdaki mutlu olunca hem ben mutlu oluyorum hem hoş vakit geçmiş oluyor ben bunun peşindeyim ama olayları heyecanlı komik değilde düz anlatıyorum sanırım o yüzden reaksiyon alamıyorum genelde gülümserim hep ister istemez ama bu günlerde yapmamaya çalışıyorum millet soruyor habire niye gülümsüyorsun diye artık sormasınlar diye gülümsemiyorum

• 1ay

Tabi ki hocam hemşire çok doğru söylemiş. İnsanların ne dediğini önemsemeyin boşverin, siz mutluysanız gerisi hikaye, yol alsın onlar:)

• 1ay

Aynen birgün varlar birgün yoklar eskiden çoçukluk arkadaşlarımla anlaşmıştık hiç ayrılmıcaz hep beraber takılcaz diye ama noldu taşındık ettik onlar beni aramadı sormadı yıllardır görmüyorum hiçbirşey sonsuza kadar sürmüyor malasef

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• içinden gelmiyorsa olamazsın ha geliyorda yapamıyorsan cem yılmazın yanında stajerlik yap :DSFA:ADS

0|0
    0|0
    • 1ay

O da beni bekliyordu gel seni faruk ezcanesine nasıl gidicen gösteriyim der giderim birdaha gelmem :D

• 1ay

türkiyenin 100 de 100 o bölüme giderdi milletin kafası tek ona çalışıyor çünkü :D

• 1ay

her yiğidin harcı değil güldürmek cem yılmaza baksana kimse onun gibi olamaz demek istediğim şey o başarılı olanlar gidecek başarısız olanlar gitse ne olur? kimse başarısızle ilgilenmez ki :D

• Mizahını geliştirecek dizi&filmler izle veya mizah üzerine kurulu kitaplar var onlardan oku

1|0
    0|0
    • 1ay

Dizi olarak lucifer izliyorum hakkaden mizah var baya belki geliştirir beni

• 1ay

Türk dizileride var mesela leyla ile mecnun, kardeş payı, işler gücler bunlar mizahı çok yüksek diziler internetten izleyebilirsin

• çok espirili biriyim bende arkadaşlar gülmekten kendini alamiyorlar

0|0
    0|0
    • 1ay

ya işte öyle olmak güzel insanlarla hoş vakit geçiyor o zaman

• 1ay

ya harbi bizim sınıfta öyle biri var ama çoçuk zaten kürt ama normalde öyle konuşmuyor komik olsun diye şiveli konuşuyor bayada komik oluyor aslında olabilir anlatma becerim zayıf onu geliştirmem lazım

• 1ay

evet biz ortamda kurt gibi veya acaip sesler çıkarırız komik olur birisini seçeriz onu doveriz ama komik olur

Yükleniyor...