Yaşamak içim nedenim kalmadı?

başka çarem kalmadı buraya yazmak istedim. hayat bana hiç bir zaman bana gül uzatmadı bıktım artık insanlardan hiç bir tane bile arkadaşım olmadı istemiyorumda hani bitane olur her sıkıntında yanında olur yerden kaldırır seni yok olmazmış. zaten derdimde bu degil daha büyükleride var yoruldum herseyin üstüme gelmesinden yaşamak istemiyorum artık...

1|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Hayat kimseye gül uzatmaz herkes bir şeyler yaşar üzülür canı yanar yalnız kalır aldatılır satılır sırtından vurulur zaten dünyaya gelme amacımızda bir sınav değil mi? Sınavda da her türlü soru olur

0|0
    0|0
    • 1ay

okadar yoruldumki en ufak seyde bile devriliyorum cok dua edyorum belki allah canımı alır yok olmuyor

• 1ay

Hala gizli gözüküyorsun

• 1ay

yok mesaj atabilirsin

En İyi Erkek Görüşü

• Maneviyatı, inancı bırakmamalısın. Her zaman pozitif ol ve hayatın sana vereceklerini almak için mücadele et.

0|0
    0|0
    • 1ay

allaha yalvaryorum

• 1ay

Eyvallah kardeş, ben teşekkür ederim. Hayat sana her zaman istediğini vermeyebilir. Ama bu bizim pes edeceğimiz anlamına da gelmiyor. :) Allah'a emanet ol.

• 1ay

eyvallah👍

Kızlar Ne Diyor 2

• hayatında aşk eksik 😊 bu duyguyu iyi biliyorum 🌠❤ Facebookunda belki az arkadaşların var ama bu sana dua edenlerinin az olduğunu söylemez.. Allahtan hep hayırlısını dile 😂

0|0
    0|0
  • Bende o durumdayım.

0|0
    0|0
    • 1ay

bu sitede böyle cok kisi var üzülüyorum neden?

• 1ay

Ahh ahhh.. Sabır..

• 1ay

allaha sıgınmak

Erkekler Ne Diyor 1

• İntihar et o zaman.

0|0
    0|2
Yükleniyor...