Sevdiğinizden nasıl soğarsınız? Taktik verin? EİG?

Bana demediği kalmadı. Gururumu hiçe sayıp peşinden koştum. Artık soğmak istiyorum ondan.. o benden soğmuş. Ben ne yapmalıyım.. taktik verin.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bak söyle düşün sen şimdi domatesi çok seviyorsun diyelim domates için ölüyorsun bitiyorsun , bu domatesin umrumda olur mu hayır , peki tüm dünyada o kadar güzel sebze ve meyve varken bir domates için hayata küsüp mahvetmeye değer mi tabi ki değmez o halde hayrın 😉

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben soğmam soğurum belki ama zor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bomboş geldi dünya bana
    her şey yalan anlayana
    ağlıyorum yana yana
    acılarda gezer gibi

1|0
    0|0
  • Oldatırsa soğaram vollaha gurban

1|1
    0|0
  • Kalbe maalesef söz geçmiyor.

1|0
    0|0
  • benimle konus onu unut 😂😂

0|0
    1|0
  • küfür et oda sana eder sonrası gelir eig :D

0|0
    0|0
  • Tuvaletin yaptığını dusun

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benimde sana benzer bir olayım olmuştu. Onu unutmak için erkeklerle konuşuyodum sevgili falan yapıyodum. Ama ne unutuyordum nede soğuyordum. Aksine konuştuklarım itici geliyordu. Tüm erkekler itici gelmeye başlamıştı sokakta erkek görünce istemsiz kaşlarım çatılıyo kafamı yere eğiyordum falan. Hala onu unutamadım. Soğumadımda. Mesela ben bir erkekte kısa saçı sevmem. Ama o saçlarını kestirdiğinde benim için hiçbir değişiklik olmadı. Sigaradan nefret ederim. Ama o içtiğinde gözüme çok güzel geliyor. Yalandan o kadar nefret ederim ki 1 yalanında hayatımdan çıkarırım ve birdahada güvenmem. Ama o bana binlerce yalan söyledi ve ben onu hala seviyorum. Sanki ondan soğumam için en nefret ettiğim şeyleri yaptı ama ben soğumadım. 1 senedir seviyorum. Sana zaman gerekiyor diyemem. Çünkü zamanda bir işe yaramıyor. Ancak karşına kendini sevdirecek biri çıkarsa onu unutabilirsin. Soğumazsında unutursun :)

0|0
    0|0
  • Ben istersem herseyindrn soguyabilirim kolay

0|0
    0|0
  • Zor beee

0|0
    0|0
  • What dedin

0|0
    1|0
Yükleniyor...