İs yerinde temizlik yapıyoruz?

Bir avmnin muhasebe biriminde çalışıyorum 1 ay olcak tecrübem olsun diye katlanmak zorundayım is yerinde bazı problemlerim var cumartesi günleri yarım saat temizlik yapılıyor bunu ben ve kızlar yapıyoruz muhasebe sorumlusu evli ve cocuklu olduğundan hafta sonları işe gelmiyor kadın camların pis olduğunu gördü ve temizleyin dedi bende yeni olduğum icin baskı yapıyolar benim gibi sıradan elemanlar bile is emrediyor bir kere münakaşa yasadık aynısının olmasını istemiyorum camları sil derlerse tepkimi koyucam isterseniz müdüre kadar söyleyin ben buraya temizlik icin gelmiyorum desem sorun olurmu?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Olmaz hakkını ara kendini ezdirme sessiz kalırsan daha çok üstüne gelirler. bununla kalmaz daha farklı istekleri olur tuvaletleri temizle gibi özel sektör acımasızdır..
    ben izmirde bir otelde mutfakta aşçı yardımcısı olarak çalışıyordum. bğr gün otel sahibi dediki sen neden hep aşağıda duruyorsun arada sırada çık büfe ilede ilgilen dedi eyvallah dedim.
    sonra boş durma yemek yapmadığın zamanlar yerleri paspasla dedi. bende yok artık beim görevim değil o dedim temizlik departmanı ne güne duruyor dedim.
    sen bilirsin işte kapı dedi onada eyvallah dedik aradan biraz daha zaman geçti mutfağın bulaşıkcısı gel bulaşığa yardım et dedi bulaşıkları yıka dedi bende banane yaa ben niye yıkıyorum senin işini ben niye yapıyorum dedim. Otel sahibine söylemiş oda geldi bundan bulaşıklarıda yıkayacaksın dedi.
    biraz direndim ama olmadı çünkü maaşımı vermediler bende yapmak zorunda kaldım.
    sonra bunlar benim sesim çıkmadığı için dahada ileri gittiler bellboyluk yapcan dediler..
    en başından yapmam gerekeni o an yaptı ev tepem attı murfaktan ekmek bıçağını kaptım ve üzerlerine yürüdüm ya sizin yapacağınız işin kovarsanız kovun lan dedim s. kerim ben bırakıyorum işi dedim elini tuttum patronun bıcağı eline verdim al ya sen çalış tarrağım dedim ite döndüler o günden sonra yavuz bey olduk.
    4ay çalıştım sonra işi bıraktım yalvadılar ama dinlemedim.
    onun için hakkını ara sessiz kalma ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendini ezdirme sustukça daha çok üstüne gelirler

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• De ya de utanma esitsiniz olmasan bile mudurde olsa temizlik icinmi oldugunu soylemen gerekir :) ezdirme ezmeye calisanida gom yere

1|1
    0|0
  • Kardes bak ben muhasebenin icindeyim tepkini koyarsan seni yollarlar yerine yeni bir eleman alirlar ama cok sey biliyorsan tepkibi koy seni kaybetmemek icin yaptirmiycskdir ama birsey bilmiyorsan katlancaksin buna birseyler ogrenene kadar yoksa yollarlar sbi yerine baskasini alirlar hem mubasebe ogrenmek istiyorsan on muhasebede değil muhasebe ofisinde ogrenceksin

1|0
    0|0
  • iş bulmak kolay değil sıl ne olacak sabah erken sıl avm doluşmadan problem olmaz ışını severek yapman kalıcı olursun ılerde sen yaptırırsın devrecılık mısalı

1|0
    0|0
  • ne sorun olucak bende grafikerim adam bana atolyede calıs dedi bende hayırdır dedim ben grafikerim ne atölyesi dedim ozaman seni cıkartmak zorundaım dedi bende sen cıkartma ben cıkarım dedim hayırdır yanı ne dir derdi

1|1
    0|0
  • ezdirme kendini alıştırma milleti dikil alayına farkın olsun

1|0
    0|0
  • Senin görev alanın belli yok mu elinde görevlerini bildiren bir yazı

1|0
    0|0
    • 1ay

Yok nasıl alıcam o belgeyi

• 1ay

Müdürüne git benim görevlerimi bana tebliğ etmediniz bu yazıyı istiyorum de. O yazıyı da hatunun gözüne sok 😂😂😂

• Ise cok ihtiyacin varsa sabret bence is bulunca birakirsin o zamanda hesaplasirsin
    Zor bir dönem hepimiz o yollardan gectik

1|0
    0|0
  • çoğu şirketlerde muhasebecileri bayan tercih ediyorlar ve sekreter niyetine de kullanıyorlar. bunlar Türkiye gerçekleri! adam sana veya kadın sana çay-çorba servisi de yapacaksın deme fırsatını kendinde görebiliyor. en kısa süre de kendi özel işini kur! bu sana tecrübe olur. her zor gördüğünde kaçma bence

0|0
    0|0
  • İşten atılmayı göze alıyorsan söyle tabii.. Burası Türkiye hak hukuk arayamazsın kolay kolay.

0|0
    0|0
  • köprüyü geçene kadar ayıya dayı demen lazım

0|0
    0|0
  • sorun olur. kovulursun. :)

0|0
    0|0
  • Dersen ne olur bilemem de demezsen sorun olur

0|0
    0|0
  • kadını camdan aşağı at

0|0
    0|0
  • saçını başını yol.. ama medeni bir şekilde tabi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kolay gelsin

0|0
    0|1
  • Tabiki olur biz devlet dairesinde bile sorun yapmiyoruz boyle seyleri temizlikciye yardim ediyorum bazen

0|2
    0|0
Yükleniyor...