BU BÖYLE GİDERSE DAHA ÇOK ÖZGECANLAR IRMAZLAR FULYALAR CANSELLER GİDECEK KUZENİM ÖDEV SİTESİNDEYKEN Bİ KULLANICI ONA?

bir kullanıcı mesaj atmiş iş yokuşa gidince 13 yaşındaki kuzenim beni çağırdı bakın işte rezalet

- sss
+ ?
- Gel
+ nereye geliyim ap. tl
- Yanima camis
+ sizin gibi t. cizciler yüzünden evimizden çıkamıyoruz ztn pis s. pık
- Ahahahahah
+ ahahahaa güldüm şu an ölüyorum
- Bana degil onu Internette tanisip evine gidippde siikistiklerine de Ben kasarim siikisiyotum Sonra size tacizci diyorum de
+ ne diyosun ve ş. refsiz internet üzerinden bile olsa böyle konuşmaya utanmıyomusun allahın yoldan çıkmış utanmazı senin gibiler oldukça ülke temizlenmiyicek ztn senin gibilerini gebertmek lazım aslında
- Siiiktir git Kasar
+o kaşar diyen ağzını yırtarım kız olmak bizim suçumuz değil cinsel obje değiliz biz
- Caz yapma
+13 yaşındaki kızla böyle konuşmaya utanmıyosan allah senin gibi yoldan çıkmışların belasını versin p. s a. zgın
- S gt
konuşma engellememizle soneriyor

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• idam gelmeli hatta giyotinle birklikte

0|0
    1|0
  • oste burda tamam geloyorum deyip bulusma yerine gidip geregini yapacaksin polis es dost akraba burda paylasmakla olmazz sorunu kokten halledeceksiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Var öyle igrenc insanlar gercekten benim basımada kücükken böyle bir olay gelmisti babam polis oldugundan ip numarasına falan ulaştık mahkemeye verdik

0|1
    0|0
    • 1ay

EMİNİM bu ilk değil sonda olmıyıcak

• 1ay

İnternette bile rahat rahat dolasamiyicaksak neyleyim bu dünyayı

• 1ay

cevap vermeyin öylelerine

Yükleniyor...