Tesbih sallayanların son zamanlarda artması?

hayır anlamıyorum bu aralar çok fazla türediler, her kirli sakal bırakan adam oluyormuş gibi şimdide eline her tesbih alan kendini adam sanmaya başlıyor bunu fark ettim, bu ara sayıları çok fazla artmadımı sizcede? hiç unutmam ben çocukken çakal, it kopuk tayfa elinde zincir ya da tesbih sallardı, hatta dedemin namaz tesbihini bir kere elimde sallarken babam çok pis bir tokat yapıştırmıştı bana çakalmı olcan lan başımıza diye.. önceden sakal, tesbih vs.. medeniyetsiz, seviyesiz olarak görülen şeyler şimdi moda oluyor cidden anlamıyorum, hadi tespih cekse bir sey demiyecem adam sallamak icin almis artistlik yapıyor bide onu sallarken şıkırdatıyorlar ya birini dövesim geliyor, düşünün ki otobüste birisi cebindeki bozuk paralarla ya da anahtarla oynuyor, aynı şekilde itici bir ses çıkıyor bana göre.. sürekli çevresindekilere kardeşim diyen, bağrı açık, cep telefonu, güneş gözlüğü, cüzdan ve araba anahtarını aynı elde taşıyan, kısa paça pantolon giyen kirli sakallı, ince bıyıklı, jöle saçlı, yazlık ayakkabı altına babet çorap giyen boş vakitlerinde nargile kafelerde osmanlı modu takılan standart tipler bunu çok yapıyor bu aralar, yapmayın olm namaz harici elinizde gezdirmeyin şu şeyi, küfür ediyorum bilin..

Güncellemeler:
1ay ince dar gömlekleri giyiyorsunuz ya o göbeğinizle, göğüs kıllarınızı açıyorsunuz bide gta vice city'deki tomy vercetti gibi p*zvnk gömleği gibi duruyor, yapmayın..
1ay ...

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Iyy asiri iticiler
    Sen demissin onceden bu medeniyetsizlik ve seviyesizlik gostergesiydi diye ama bence hala oyle onceden demene gerek yoktu

0|1
    0|0
    • 1ay

evet çocukluğumdan çok iyi hatırlarım babamla kahveye gittiğimizde çocuğum tabi oralet ya da gazoz içerdim onları izlerdim önceden böyle sakal bırakan berduş, işi gücü olamayan it uğursuz tiplerdi, tesbih ya da zincir sallarlardı, bu tiplere kahvede çay bile verilmezdi, siparişleri iki saate gelirdi şimdi nasıl moda olup meşrulaştırılıyor hayret..

En İyi Erkek Görüşü

• Hak veriyorum. Bende tesbih çekiyorum ( sallamiyorum). Ama bunu disarida yururken asla , cafe tarzi yerde otururken dahi yapmiyorum. Bu gibi ornekler yuzunden. Anca evde pc başında otururken. Dişarida gerek yok.

0|1
    0|0
    • 1ay

aynen öyle dostum efendi gibi çekiyorsan çek, sallama.. toplu taşıma araçlarında şıkırdatma, cafe gibi yerlerde ortaya çıkarma, gerek yok..

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok haklısınız.
    Ben arttığını görmedim ama hala var olmaları bile hoş değil.

0|1
    0|0
  • bir pantolonlarını kıvırıp tesbih sallayan tipler yok muuu😪çiçek misin böcek misin karar ver 👎🏻

0|1
    0|0
    • 1ay

yok yok kıvırma filanda yok kıvırsa anlarım, kızlar gibi kısa paça pantolon giyiyorlar rengarenk böyle o kıllı bacakları görünüyor, gömleği desen türk erkeği göbeklidir her daim biraz, daracık gömlekte kılları yakası açık görünüyor, göbekle iğrenç duruyor, bide kösele ayakkabı altına babet çorabıyla hatta abartıp ince kadın çoraplarıyla giymek, elde tesbih sallamak moda oldu, çicekmisiniz böcekmi karar verin bir arkadaş ya, önceden çok iyi hatırlarım 80'li yıllarda bunları yapanlar it uğursuz tiplerdi, gta vice citydeki tomy vercetti gibi hawai desenli pz*venk gömlekleri giyerlerdi terk farkları o şu an sadece..

• Çok itici duruyor

0|1
    0|0
  • İğrenç. Kro gibi.

0|1
    0|0
    • 1ay

önceden böyle sakal bırakan berduş, işi gücü olamayan it uğursuz tiplerdi, tesbih ya da zincir sallarlardı, şimdi nasıl moda olup meşrulaştırılıyor hayret..

Erkekler Ne Diyor 3

• anaları şu an yanımda

0|1
    0|0
  • Komik tipler.

0|1
    0|0
  • Ahlak bekçisi kesilen ama kendi her haltı yiyen arkadaşlar bunlar genelde.

0|1
    0|0
    • 1ay

aynen öyle hocam, facebookta bile denk geliyor gerçek hesabıyla dini şeyler paylaşır, fake hesabıyla ateşli dullar itfayesini arıyor, adananın duygusal gay pasifleri aşkını arıyor sayfalarında gezerler bunlar, cumadan çıkıp randevu evine gideni gördü bu gözler..

• 1ay

Haklısın parkta elele gezemezsin eşinle bile bunlar yüzünden ama nerde eskort ya da tra... ti varsa bunlar gider.

• 1ay

aynen öyle hocam sokakta eşinle, kız arkadaşınla el ele ya da elini omzuna atıp gezemezsin, hemen ahlak bekçisi kesiliverirler, ama kapalı kapılar ardında yemedikleri bok kalmaz, anasının dizinden tahrik olan, kardeşine tecavüz eden imamlar, anüs'üne salatalık sokmaya çalışıp hastanelik olan imamlar hiçte az değil bu memlekette :)

Yükleniyor...