Siz olsanız borç verir miydiniz?

Şimdi arkadaşlar sizi çok sıkmak istemiyorum en kısa haliyle yazcam sözlüyüm sözlümün eski bir borcu çıktı 1000 tl bu hafta 500 diğer hafta da 500 vermesi lazım ama parası yok. Ailesinden de bulamadı. Benim mobil bankacılık sistemimden bana kredi kartı istemişti daha önce çok önce yani bende kullanmayız durur dedim ki kullanmadık 5-6 ay oldu neyse şimdi borcu karttan ödeyelim ailem sana ödesin diyo şimdi parayı bulamayan bu aile kredi kartı borcunu nasıl ödesin sözlüm askere gitcek burda da olmıcak ben ailesinin peşinde para diye koşamam ödemezlerse benim adıma 1000 TL borç babam duyarsa kıyamet kopar veremem dedim elimde param olsa verirdim ama kartı kullanamam dedim ve bana kızıyo ben olsam düşünmeden öderdim diyo ben kızım ama benim ailemden alacağım tepki çok farklı olur siz olsanız ne yapardınız öder miydiniz kredi kartının borcunu ödeyip ödemeyecekleri belli değil yani ödeyeceklerine inanmıyorum.

• Verirdim
    15% (2)10% (1)13% (3)Oy Ver
  • Vermezdim
    85% (11)90% (9)87% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Teşekkür ederim fikirleriniz için

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hep öyle olur zaten bu adamın şu an parası yoksa nasıl evlenecek seninle ayrıca o borcu ödemek onda yoksa bile ailesine düşer en önemlisi de ulan erkek adam sözlüsünden borç ister mi bence verme bakalım ne kadar kaliteli adammış sen onu gör çekinme hiç

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Paran olsa verirsin de seninde yokmuş calısmıyosun da galiba sen bu parayı ailesi veremezse zamanı geldiginde karta verecek durumda da olmazsın bence verme

0|0
    0|0
    • 1ay

Demagoji yapıyo işte ben olsam düşünmeden verirdim diye verin de o kartın borcu nasıl ödenecek dimi

• 1ay

Tamam o verebilir de sen kızsın kimden isticeksin bişe olsa. Erkekler ailesi de duysa pek bişe olmuyo ama babam demez mi sana 1000 tl ne borcu diye. Sende ona yap. Calışsam sürekli gelen param olsa hiç düşünmem o zaman ailen bulcaksa şimdi de bulsun de napcn artık

• 1ay

Bulsun bencede beni kötü bilsin gerekirse ne yapayım

Erkekler Ne Diyor 5

• Adam senin adına kart istiyor vs bu tip adamların uçan kuşa borcu vardır verme sözüde at zihtir git de

0|0
    0|0
  • Şimdi şunu netlestirelim.. Kredi kartı kimin hesabına bağlı? Ben orasını tam anlayamadım. Ayriyetten 1000 tl borcunu nisanlisina ödeyemeyen bir erkek neyine guvenip te evlenecek? Sen mi bakacaksin kocana hep?

0|0
    0|0
    • 1ay

Kredi kartı benim adıma ama benim telefonumdaki uygulamadan kart isteğinde bulundu kartta geldi bende kullanmayalım dedim duruyordu nişanlımın 1000 TL borcu var karttan ödeyelim ailem sana ödesin diyo ama ödeyemezler başıma dert olur diye düşünüyorum

• 1ay

@Bergafor35 alamazsın değil anlamazsın olacakti.. Hayırlısı olsun artık.

• 1ay

Alamazsın kısmını master mevkiine gelemessin anlamında söyledin sanmıştm zaten bu arada eleştiri yptığım yorumun kaldırılmış

• Kardeş senin terinde olsam bende vermezdim annem babama nasıl hesap verirdim bırak çoçuk askere gidio madem mecburen ödicekler o borcu

0|0
    0|0
    • 1ay

Fikir için telekküre ihtiyaç yok soruyu güncellemişinde şimdş sen naoçan borcu ödicenmi?

• 1ay

Evet ama bana hiç hak veriyo konuşmayalım kalbini kırmamak yoksa falan dedi anlamıyomuş vermek istemememi

• 1ay

Boşver o haksız olduğunu kabullenmez en güzeli daha bu konuyu açıp tartışmayın borcu naptın diye filanda sorma sen

• Vermezdim kesinlikle kendi basinin caresine baksin borc yaparken sana mi sordu hem

0|0
    0|0
  • Paran yoksa kredi kartina hiç bulasama 1000 tl olur 2000 sonuna kadar sana girer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ihtiyacı varsa bende çalışır o açığı kapatır verirdim ama aynı durumda onun da öyle yapcağını biliyosam

0|0
    0|0
    • 1ay

Bugün zaten salı cuma günü 500 vermesi lazım diğer hafta bir daha 500 vermesi lazım askere gitcek çalışmıyo ben çalışsam üç günde 500 TL imkansız yani kart var sadece hiç kullanmadık onu da versem nasıl geri ödeyecek ödeyemez eee borç bana kaldı ben nasıl ödiyim

• 1ay

o zaman anlayışlı olması lazımda orda para olduğunu biliyo ya vermek istemiyosun diye düşünüyodur

• 1ay

Anlattım ama bu şekilde elimde param olsa hepsini veririm diye şart olunca korkuyorum dedim ama işte

• yarinlarin ne getirecegi belli değil. bence verme

0|0
    0|0
  • ne iğrenc adamalr var * .. k buda bene rkegim yuva kurcam diye ortada geziyor hemi p.. ç den kurutl aklın varsaa

0|0
    1|0
Yükleniyor...