Siz ne dersiniz?

yasim 25 arkadaslar. arkadaslarim cogu evlendi ama oncedende cok flortu olan kisiler bunlar benim olmadi iatemedim di bir kisi olsun esim olsun dedim cok sukur bu yasa kadar geldi hep dua ediyorum. konu komsu gonlun buyur sevemessin yas ilerleyince diyor oylemi olur sizcede icim isinmiyor kimseye o kadar sabir edip bekledikten sonra bekledigime drgsin gonlum isinsi. istiyorum siz ne dersiniz ayroca sinavlara griyorum bir cabam var. siz ne dusunuyorsunuz bu konuda

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Rahat ol. Erkeklere evlenme yaşı 30 u geçti derler. Ee 30 a gelen erkek,25 yaşın altındaki kızları mı alacak. Saçma bir düşünce söylemek istediğim. Sen hayırlısını bekle, kısmetin gün gelir seni bulur. Evlilik işi asla aceleye gelmemeli. Hele senin daha hayata dair başarmak istediklerin varsa bunları mutlaka gerçekleştir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• basarılar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Benziyoruz. Ama mükemmeliyet insandan uzak. Bunu bilerek beklentileri biraz aşağıda tutmak gerek. Yoksa seçici oluyoruz. Sevmek lazım. Sevgiye yolun başında şüphe düşürenlerle bir ömrü göze almamak gerek. Kısaca sevgi herşeyi çözecek umarım.

0|0
    0|0
  • Boş ver sen elalemi.. Yaşın daha genç. Bayan için 25-28 yaş aralığı evlilik için ideal bir yaş. Umarım gönlüne göre bir kısmetin çıkar yakın zamanda..

0|0
    0|0
    • 1ay

tesekurler bndde oyle dusunuyorum. egitim onemli bir bayan ayaklari uzerinde durmali dunyanin hali belli olmaz hic te takmaz dim kafaya ama bazi insanalr maleseff

• 1ay

İnsanların çenesi bitmez. Akıl veren çok olur. Salla gitsin...

• Allah iyileri çıkarsın karşına

0|0
    0|0
    • 1ay

amin herkesin cikarsin. insani istedigi gibi yasatmiyorlar yani. gonlun buyur kimseyi begenmessin diyolarr onunla korkutuyorlar artij bir an acaba dedim

• 1ay

Hım yaş kac

• 1ay

Anladım 25 miş pardon. Sohbet etmek istersen buyur özele

• benimde olmadı sıkma canını

0|0
    0|0
  • Bende daha evlenemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!