Kızlar otobüste erkeğin yanı boşsa eğer oturur musunuz?

Oturmayan kızlar gerçekten çok itici. Lütfen oturun insan yemiyoruz. Erkekler siz oturur musunuz? Ben kız çok yabani duruyorsa oturmuyorum. Kendi kendine tribe girmesin diye. Bugün hastanede bir kadının yanına oturdum kadın direkt kalktı gitti. 50 yaşında bir de. Başkası olsa oğlu yerine koyar..
.

0|0
32|10

En İyi Kız Görüşü

• Valla ben ayakta kalmamak icin otururm. bir kac terbiyesz yuzunden herkesi bir kefeye koymak olmaz bes parmagn hepsi ayni degildir. Gidin kucagna oturun demiyorm kizlar ama en azndan oturun onlarda insan. Rahatsz eden tipler olursa oturmayablrsnz. Ben gecenlerde binmstm bir kadnin yanina yasli bir dede oturdu kadin kalk git arkaya otur dedi terbiyeszluk yani.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• otur teyze niye kalktın nikmicez ya deseydin ya :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• otururum sakınca yok. ama bacaklarını çok açmışsa biraz toparlanabilir misiniz diye yapıştırırım hiç durmam.

0|0
    0|0
  • Otururum neden oturmayayım.

0|0
    0|0
  • Artık kimseye güvenemiyoruz ki ayakta dursan dayarlar, yanına otursan ellerler, uyursan suratına boşalırlar, giyimin hoşuna gitmezse döverler filan. En iyisi toplu taşıma aracına binmemek.

0|0
    0|0
    • 1ay

Haklısın aslında ama yine de bu tip insanlar erkelerin çok çok küçük bir bölümü. Bir de kız rahatsın olmasın diye cama yapışanlar var bizim gibi..😃

• 1ay

Aynen öyle Allah onlardan razı olsun.. Bundan bir sene filan önce çok mecbur kalıp binmiştim bir erkek kadının yanına oturmuştu hemen kalktı geç abla sen ayakta kalma diye. İnsan olanı da var yani 😊

• Orta yaşlıysa falan oturmuyorum genç çocuksa oturuyorum genç çocuklar daha saygılı

0|0
    0|0
  • medeni bir toplumda yaşadığımı umarak oturuyorum bazıları bunu onaylıyor bazıları onaylamıyor ama olsun. sonuçta ben bir bayansam o da bay insanız

0|0
    0|0
  • Ona da hak ver ama haberleri goruyosun yaş demiyo cinsiyet demiyo hep bir güvensizlik var doğal olarak haksız sayilmaz

0|0
    0|0
  • Adamin tipine göre. Bazen pis kokan bakimsiz ve sapik görünen Insanlarin yanina oturmam. ya da içimden bir ses bu iğrenç derse oturmuyorum.

0|0
    0|0
  • Bos buldugun yer nimettir oturacaksin😉

1|0
    0|0
  • Ben oturuyorum tabi tipi tekin deilse oturmam. yanima otursalar bisey yapmiyorum tabi kalksam cok ayip olur anlar adam zaten

0|0
    0|0
  • Dayak buldun kaç bos yer buldun otur

0|0
    0|0
  • Kafin erkek dinlemem otururum ben. Cok garip bir goruntusu yoksa tabi

0|0
    0|0
  • Otururum

0|0
    0|0
  • Oturuorm. Oturmamak sacmalik ne lan oyle 😂

0|0
    0|0
  • Genelde ayakta kalırım ama gün gelir çok yorgunsam eğer otururum yemez herhalde beni dimi :)

0|0
    0|0
  • Yanlış anlamışsındır belki? Benim aklıma bile gelmiyor kaldı mı öyle kafalar

0|0
    0|0
  • Otururum

0|0
    0|0
  • Beni rahatsız eden bir bakış ya da davranışı yoksa tabi ki otururum ama herkes sütten çıkmış ak kaşık değil o yüzden oturmayanları yargılamayın sonuçta Türkiye'de yaşıyoruz başımıza her an her şey gelebilir...

0|0
    0|0
  • Otururum

0|0
    0|0
  • Başka yer yoksa otururum

0|0
    0|0
  • Otururum. Ne var bunda. Ama oturmamaları işime geliyor. Direk ben boş bulduğum yere. oturuyorum.

0|0
    0|0
  • ben otururum karma dünyada yaşıyoruz sonuçta dime haremlik selamlık mı yapalım onlara anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Otururum.

0|0
    0|0
  • Oturuyorum napim insan ayırdımı yapmamam

0|0
    0|0
  • Otururum

0|0
    0|0
  • Otururum ne olacak

0|0
    0|0
  • otururum tabiisi de çok saçma ayakta kalmak

0|0
    0|0
  • Oturmam.

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen de itici olanlardansın.

• 1ay

Keşke cevabında açıklasaydın. Şundan dolayı oturmam diye. Çok geç olmadıysa nedenini sorabilir miyim?

• 1ay

Normalde oturmakta bir sakınca olduğunu düşünmüyorum. Ama son zamanlarda sapıklar çok çoğaldı bu yüzden kimseye güvenmiyorum.

• otururum

0|0
    0|0
  • Eğer bir kızın yanında boş yer varsa önceliğim onun yanidir ancak yoksa erkek diye ayırt etmem otururum.

0|0
    0|0
  • Mecbur ama çekiniyorum.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 9

• Otururum ne var bunda?

0|0
    0|0
  • Valla öyle garip sapıklar var ki

0|0
    0|0
  • Bir keresinde otobüs boşken kız geldi benim yanıma oturdu sıkıştırdı beni koltukta sesimi çıkartamadım :D

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz otururum yanıma oturana da bir şey demem.

zaten çoğunlukla dışarıyı izlerim

0|1
    0|0
  • rahat hissetmiyorsa yanına oturmam tabi o oturur mu bilemem

0|0
    0|0
  • Hiç umrumda olmaz otururum arkadaş ne düşünürse düşünsün

0|0
    0|0
  • Aynen var öyle tipler salla oturmuyorsa 2 koltuğuda ortala

1|0
    0|0