Bere yakışmıyor?

bere taktığımda arkadaşlarım yakışmıyor diyorlar bende takmak istiyorum hem soğuk havalar için hemde hoşuma gidiyor internette oval yüzler çok şanslı yazıyor bere konusunda ve ben oval yüzlüyüm ama yakışmıyor işte 😊 Acaba yuvarlak yüzlü müyüm bunu nasıl net bir şekilde anlayabilirim ve bere konusunda önerileriniz nelerdir? Bu Arada bence bere o kötü olmuyor ama işte arkadaşlarım öyle diyor sonuçta dışardan görünen benim gördüğümden daha doğrudur. ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Dostum baskalarinin ne dedigini umursama bu senin zevkin hosuna giden seyleri yap bere tak sen yakistigina inaniyorsan yakisiyordur. bende bircok kez sana yakismiyor giyme vs diyenler oldu etki altinda kalma o yakismiyor demis bu farkli demis bosver arkadasim sen seviyorsan tak gitsin. Ne yani baskasi sirf bun yakismiyor dedi diye sevdigin seylerden vaz mi gececeksin. Ben saçmaladim galiba neyyse affet sacmaysa

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok aslında haklısın ama işte hani belki ben aynada öyle görüyorumdur diye düşündüm bide insan ayna da kendi gördüğüyle dışarda göründüğü farklıymış

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen kendini begeniyosan sorun yok bence devam et

0|0
    0|0
    • 1ay

aslında haklısın ama işte hani belki ben aynada öyle görüyorumdur diye düşündüm bide insan ayna da kendi gördüğüyle dışarda göründüğü farklıymış

• Takma

0|0
    0|0
  • kar maskesi gibi bişey tak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...