Türk erkekleri saçmasapan sorular sorup anket yapıyolar rus erkekleri mantıklı konusuyo?

Hadi bakalim bikerede biz yapalim

• Türk erkekleri boş konuşuyo
    54% (7)50% (6)52% (13)Oy Ver
  • Rus erkekleri mantikli konuşuyo
    46% (6)50% (6)48% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Türk kızlari böyle böyle Rus kızları şöyle diyenlerin anneside rus kızı mı acaba?
1ay Ben anlatamiyorum galiba boş konuşanlqr diye kast ettiğimde bahsettigim saçma paylasimlari yapanlar rusu isin icine sokmamin tek sebebide ironi kısasa kısas yapmak😄

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Almanya'da doğup, büyüyüp, yaşamama rağmen her zaman diyorum ki, Türk kızları gibisi yok. Hayalimde ise bir Türk kızı ile evlenmek var. 🇹🇷 ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• gerçekten bu paylaşımı bekliyordum. takdir etttim 1 haftadir rus türk kizi karşılaştırması vardi iyi oldu.

1|0
    0|0
  • Ruslar ve türkler çok ortak millet aslında kıyaslama yapmayın hepimiz aynıyız :D

1|0
    0|0
  • rus erkekleri ve bayanlarının hiç kafalarının ayık olduğunu görmedim ki mantık olsun :D

1|0
    0|0
  • Türk erkekleri savunacak şık yok? :D

1|0
    1|0
    • 1ay

İşte olay o zaten erkekler süreklo bu şekilde anket paylaşıyo 😄

• 1ay

Alınması gereken üstüne alınsın boşver 😄 anket oluncada insanin illa birine oy veresi geliyo bu durumdada krize sokar insani😄

• 1ay

o halde bende verdim gitti :)

• Hayatinda kac rus erkek tanidin?

0|0
    1|0
    • 1ay

Sen kaç rus kız tanıdın? Paylaşımın amacınıda 101. Kere anlatacak gücüm kalmadi

• 1ay

Esim rus. En az 40 tane tanimisimdir.

• 1ay

40 tane tanimakla olmuyo maalesef genellemenin yanlis olduguni anlatmaya çalisiyorum ustune alinmasi gereken alinsin niye direk zipliyosunuz ki?

• rosyoyo godon ozomon

0|0
    1|0
  • hangi mantiga dayandirarak sordun bunu? kac tane rus erkekle konustun ne konustun ne mantikli geldi bizim neyimiz mantiksiz geldi? sanki ic iceyiz isviçreli bilim hatunu de bakam?

0|0
    0|0
    • 1ay

Demi genelleme yapinca nasil koyuyo insana

• 1ay

Bazı deyincede kimse üzerine alınmıyo 😄

• 1ay

onlar yine alinmadi ki :)

• örnek verirmisiniz

0|0
    0|0
  • Nereden biliyorsun Rus erkeklerinin mantıklı soru sorduğunu* ? :d

0|0
    0|0
  • Herkes kıyaslama içerisinde bugun

0|0
    0|0
  • Sizin Gibi Kızlarla Daha Kolay Anlasabilmek İcin Mantıksız Konusuyoruz

0|0
    0|0
  • Rus erkekleri mantikli konuşuyo

0|0
    0|0
  • Rus kadınları daha çekici

0|0
    1|0
  • burdan senin gibilerinde boş konuştuğunu anladık teşekkür.

0|0
    1|0
    • 1ay

Algılama kapasitenizide ciddi anlamda anladım burdan bende bu mantiktaki yorumlara teşekkür ediyorum

• 1ay

Rica ederim kafanda ki sorunu cozduysem ne ala

• vatan haını :D

0|0
    0|0
    • 1ay

O zaman anketin bir seçeneğije Türk kızları çirkin öbürünede Rus kizlari güzel koyan soyundaj habersiz olanlarada ayni yorumu yapin ben bu paylasimi sadece o paylasimlara tepki olarak paylastim😄

• 1ay

Tamam daha fazla konuşma 😄😄

• 1ay

kırıcı :D

• Hep Türk erkeğin i kafalayın. Ruslar da Türk Erkeği diye geberiyor 😉 nabeeer 😂

0|1
    1|0
  • Benin özentim vol162726252

1|0
    0|0
    • 1ay

Bu sürekli yapilan bir paylasim burda nedense Türk kızları hep ezilen oluyo iki seçenektede ezilen aşşağılanan onlar oluyo bikerede ben yapiym dedim

• 1ay

İmam nikahiyla 😂

• 1ay

Yok direk yıldırım nikahı 😂😂😂

Kızlar Ne Diyor 3

• Rus erkekleri hakkinda bir bilgim oadigi halde turk erkeklerini kotuleyemem. Illaki turk erkeklerinde bos konusan vardir ama konusmayanda Vardir. Genelleme yapamam !. Rus kizlariyla turk kizlarini karsilastiranida takmam

1|1
    0|0
  • Aynen sonuna kadar destekliyorum.

2|0
    0|0
  • aynen öyle

2|0
    0|0
Yükleniyor...