Kimsenin beni ciddiye almadığını düşünüyorum, ne yapmalıyım?

Lise son sınıf öğrencisiyim ve arkadaşlarımın beni yeterince ciddiye almadığını düşünüyorum. Aslında bunu direkt olarak göstermeseler bile hissettirebiliyorlar. Sizce bu konuda ne yapabilirim?

Güncellemeler:
1ay Güncel
1ay Başka fikri olan yok mu

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim duruş önemli ve baskın karakterli olman lazım dediklerine dikkat etmeli mantikli şeyler söylemeli kaliteli şakalar yapmalisin kizlardan da uzak durmalisin ortamlara daha cok girip cikmalisin arkadas ortamlarina yani, cok sey bilmesende olur yerinde ve zamaninda konus yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beni de kimse fazla ciddiye almaz boşver sen de kendini ciddiye alma hayat bu fazla ciddiye almayacaksın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ruh halik sürekli değişiyor bazen kendi kendime kır zincirlerini diyorum ama sonra yine ayni2 şeyleri düşünüyorum

• Baskın bir birey değilsindir kişiliğinle alakalı bu daha çok pasifsindir

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne yapmam gerekiyo

• 1ay

Kaliteli ve temiz giyinirim zaten bakımlı bir insanım belli bir tarzım eger problem bu olsaydi anlardim asil sorun bu neden kaynaklanıyor davranislarimda cıvık değil konuşmam düzgün sosyal bir insandim onceden egoist de degilim hic bir zaman olmadim peki neden ciddiye alinmiyorum

• 1ay

Onu bilemem bak o senin sorunun farkını tavrını ortaya koymuyorsun demekki

• Direkt söyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Önce kendine güvenmelisin.. bunun için bol bol kitap oku araştırma yap bilgi sahibi kültürlü biri ol.. sonra bak kim kimin peşinden koşuyor...

0|0
    0|0
  • arkadaşlarını değiştir

0|0
    0|0
  • Değişim şart tabi. Sert tavrını ortaya koyman grek

0|0
    0|0
    • 1ay

Durduk yere ne yapayım yeri geldi mi tavrımı koyuyorum

Yükleniyor...