Açlık, Fakirlik ne zor şey arkadaşlar değil mi detaya gelin?

Dün gece canım o kadar çok çikolata çekti ki ağlayacaktım. Yurtta param da yoktu. Sonra dedim neyse Allah büyük inşallah yarın falan belki bir şey olur. Annem memleketten bir kaç kıyafet yollamıştı bana. Kıyafetlerin ceplerini ararken 1 tl buldum. Altın bulsam bu kadar sevinirdim. Gittim browni intense aldım yedim az da olsa yatıştırdı. Çok şükürler olsun. Var mı anılarınız böyle?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• güzel kardeşim 1o yıl önce bende bu tarz fakirlikler cektim su an zengin falanda değilim ama 50 lirayı bıgunde iddaya verdiğim oluor . o derece fakirlik çok insanda yoktur artık ya

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet zor bisey benimde oyle zamanlarim oluyor

1|0
    0|0
    • 1ay

Vallaha paranın değerini üniversite de anlayacağımı tahmin etmezdim

• 1ay

Ailenin yaninda bir sekilde idare ediyorsunda universitede bizim gibi durumda olmak cok kotu oluyor insallah cok iyi yerlere gelip boyle durumlardan kurtuluruz

• 1ay

İnşallah amin

Erkekler Ne Diyor 4

• fakirliğe dert diyosan sen dert görmemişsin ne hastalıklar var o hastaları bir gör bakalım. yataklar vb seninki devade kulak kadar önemsiz bir dert

0|0
    2|0
    • 1ay

Abim kanser olmuştu benim. Lenfoma gördüm emin ol.

• 1ay

Sus o yüzden tamam mı aferin. 😏

• Aman Aman ne büyük eksik aldığı şeye bak ozentilik başka birşey değil

0|0
    3|0
  • eski günlerim geldi aklıma gözlerim yaşardı.

1|0
    0|0
    • 1ay

Belki ilerde benim de öyle olur.

• belliki öğrencisin. Devletimiz gelecek nesil olan öğrencilere hiç sahip çıkmıyor mahlesef.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni çok iyi anlıyorum kuzenim de yurtta kalıyor samimiyiz o da hep öyledir ama şu anda tarih öğretmeni oldu çok zeki ve başarılı

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • reklam gibisin ya😁

0|0
    2|0
Yükleniyor...