Kapat

Ev arkadasim ses cikartiyor cozum bulamiyorum?

Ev arkadasim cok fazla ses cikartiyor ve gereksiz bir sekilde beni rahatsiz ediyor bende kendi capimda her gun uyarmaktan biktim beni rahatsiz etsin istemiyorum hergun bugun eczaneye gittim iki tane uyku ilaci soylediler yan etkisi az olandan dedim simdi cocugun sagligini etkilesin istemiyorum uykusunu duzene sokana kadar bir kac gun kullansin istiyorum ya da biskuvinin arasina koymayi dusunuyorum sizin cozum onerileriniz var mı ilaclar unisom ve atarax yarin alacagim kendime de bir adet kulak tikaci alacagim malum etraf ses dolu ve sinava hazirlaniyrom.

0|0
1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• atarax verme çocuğa... uyanamaz, sersem gibi olur... Ayrıca ilaçlara karşı alerji yaşarsa suçlu durumuna düşersin... ama gidip arkadaşına uyku düzenin için ilaç araştırdım tarzı bir yaklaşım ile pozitif yönlendirme yapabilirsin...

0|0
    0|0
    • Hic oyle bir konusma yapamam sabahin besinde uyanmak zorunda degilim dedim senin dadin degilim dedim hala anlamiyor anlayacaginiz olmuyo konusmayla yaparim ederim diyo terslemiuorda ama yapmiyor her gun ben uyaramam ki ayip yani

• sana başarılar :) en iyi arkadasin da olsa, evde mutlaka sorun olur... çok da takmamaya çalışmak gerek...

• Haklisin tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...